Lipiec 21 2018 11:57:37
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
3 słowa w poście
Exodus
Mam prośbe do użytkowników którzy nagminnie piszą po 3-4 słowa w poście. Jeśli nie macie nic do napisania, nie piszcie wcale. Co to za post gdzie pisze: Piękne rybki, masz racje, też jestem za, czy nie no. Takie posty będą zawsze kasowane, a osoby które dalej tego nie przestrzegają ......... pozbawimy możliwości pisania na forum.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Rybcio
Popieram[thumbsup] Mam nadzieję że doszło to do tych co bardzo uwielbiają takie pisanie i się poprawią[thumbsup]
Listopad to dobry miesiąc polowań na spamowiczówPfft

Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

barmsr
Moim zdaniem,pisanie krótkich postów może (lecz nie musi) wiązać się przydzielanym tytułem. Możliwe,że są wśród użytkowników osoby,które prawie za wszelką cenę chcą mieć jak największą liczbę postów. Udzielanie się w temacie typu "Moje okazy" i pisanie treści typu "Gratulację!!!Piękne ryby"jest indywidualną sprawą,lecz ja sam nie przypominam sobie,abym wziął udział w takiego typu temacie(no może kilka razy napisałem coś w takim stylu,jak wspomniałem wyżej,ale w tym momencie naprawdę nie pamiętam tego).

Wracając do tytułowych 3 słów w poście. Może trzeba przeorganizować w jakiś przemyślany sposób system rang??Dlaczego?Dlatego,że ktoś może napisać odpowiednią liczbę postów składających się z kilku słów i za to otrzyma status "Znawcy",jednak o samym wędkarstwie może mieć jeszcze za małą wiedzę,aby tytułować się na forum "Znawcą"...

Moim zdaniem dobrym pomysłem było by wprowadzenie rzeczy znanej z różnych forum internetowych,czyli odnotowywania przypadków pomocy dla innego użytkownika. To było by bardziej miarodajne,ponieważ było by widać,kto i ile razy udzielił pomocy potrzebującym wiedzy użytkownikom.

Co o moim pomyśle myślicie???

zbyszek24
Nie no faktycznie Exodus ma rację bo jest ogrom takich postów ale myśle że w temacie rebusy i zagadki to nie będzie kasował postów nobo trudno się rozpisywać na pytanie np. ile warzy ............? tylko każdy krótko np. 12.50kg.
Ta rybe mam juz na kacie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29076e3a38b6e197.html Obiecuje ze bedzie wieksza i kto wie moze tego roku??

Exodus
Pewnie tak, co innego zagadki, a co innego odpisywanie komuś do tematu.

misiomisiowaty
barmsr napisał/a:
Wracając do tytułowych 3 słów w poście. Może trzeba przeorganizować w jakiś przemyślany sposób system rang??Dlaczego?Dlatego,że ktoś może napisać odpowiednią liczbę postów składających się z kilku słów i za to otrzyma status "Znawcy",jednak o samym wędkarstwie może mieć jeszcze za małą wiedzę,aby tytułować się na forum "Znawcą"...

Otóż to!!!! w pisaniu na forum liczy się jakość, a nie ilość.

Co do pisania kilku słów w jednym poście, to powiem tak... nie mam nic przeciwko byle by tylko były, to słowa na temat. Jestem modem na dwóch innych forach (nie związanych z wędkarstwem) i wiem, że posty nie na temat jak i posty naszpikowane błędami drażnią innych user'ów, a ja później mam całe ręce roboty[tdown].
Dziękuję [sleep]
Edytowane przez misiomisiowaty dnia 08-11-2007 11:50

Exodus
Moim zdaniem dobrym pomysłem było by wprowadzenie rzeczy znanej z różnych forum internetowych,czyli odnotowywania przypadków pomocy dla innego użytkownika. To było by bardziej miarodajne,ponieważ było by widać,kto i ile razy udzielił pomocy potrzebującym wiedzy użytkownikom.

Co o moim pomyśle myślicie???

Pomysł, bardzo dobry, może to wykorzystam, tylko pozmieniam tam pare rzeczy. Co do rang na forum, już 3 userów ma range spamer.
Dość długo zastanawiamy się jak wyleczyć spamowiczów, a osobą które bardzo ładnie piszą wyróżnić.
Dobre pomysły wymagają zastanowienia się.

Exodus
Widze, że znów trza przypomnieć o 3 słowach w poście. Tak jak pisałem będe je kasował. Dlaczego pisze wyżej.

Mich101
popieram to i postaram sie to przestrzegać ,ale już parę takich postów napisałem .SORRYAngry
POZDRAWIAM MICH101

WĘDKARSTWO TO HOBBY NIE DO ZASTĄPIENIA

..........................................................................................................................................
Raj utracony...
http://www.narybk...ost_112259

http://www.narybki.net
Pablo2
Ja tez bardzo przepraszam za to.Juz postaram sie aby więcej mi sie to nie zdarzało. Jeszcze raz sorki wszystkim...Sad Pfft

barmsr
Coś apele nie pomagają...Bez przesady,ludzie piszcie coś konkretnego albo nie piszcie wcale.Wszedłem w 4 tematy ze strony głównej i w każdym ostatni post był wendkarza i w 4 swoich postach rozpisał się na 12 słów i kilka emot.To się nazywa aktywność na forum...

Mały offtop...
Uważam,że apel adminów o zadawanie tylko pytań(bez gratulacji) do usera,który zgłosił swoją rybę też jest trochę bez sensu,ponieważ wtedy następuje duża ilość pytań(IMO bezsensownych) typu "jaki był hol?", "mocno walczył?","na co wziął?","jaka była pogoda" itd. itp.Nie wiem,jak tego można uniknąć,ale myślę,że trzeba coś z tym zrobić...

Pozdro!!
Edytowane przez barmsr dnia 15-01-2008 16:36

Labedziak
Dokładnie,Barmsr;masz 100 % racje.[thumbsup]
Wczoraj już ostrzegałem żeby coś więcej pisać,nie tylko emoty i dwa słowa.
Od dziś będę korzystał z tej opcji - Ostrzezenia.

Uważam,że apel adminów o zadawanie tylko pytań(bez gratulacji) do usera,który zgłosił swoją rybę też jest trochę bez sensu,ponieważ wtedy następuje duża ilość pytań(IMO bezsensownych) typu "jaki był hol?", "mocno walczył?","na co wziął?","jaka była pogoda" itd. itp.Nie wiem,jak tego można uniknąć,ale myślę,że trzeba coś z tym zrobić...

To jest problem,bo każdy z nas jak zgłasza rybę,to oczekuje tez na pytania i gratulacje.
Tylko zależy jak to jest napisane,bo niekiedy się otwiera temat,i tam jest 5 jednakowych postów z gratulacjami.

A co możemy z tym zrobić?
1 - Takie posty usuwać,a użytkownika,który to pisze ostrzegać pisemnie.( Jak nagminnie będzie tak pisał,to ostrzegać punktami )
2 - Jak ryba zostanie już dodana to Toplisty to temat zamknąć,wtedy już nikt tam nie napisze.
Ryby dodajemy do Toplisty mniej więcej po tygodniu jak jest na forum.
Mozna tez temat zostawić dłużej otwarty,np.miesiąc,a dopiero potem zamknąć.

Ale tu musimy wziąć pod uwagę,ze dziennie rejestrują się nowi koledzy,i oni może by mieli do nas jakieś ciekawe pytania,a jak będzie temat zamknięty to nie dają rade spytać.

Jak macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie.
Edytowane przez Labedziak dnia 15-01-2008 17:00
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

barmsr
Zdaje sobie sprawę z tego,że jest to trudny problem i rozwiązanie nie będzie łatwe.Ja odbieram to tak.Po Waszym(czyli adminów) apelu o zadawanie pytań i nie gratulowanie ,część userów znalazła w możliwości zadania pytania(a nie gratulacji) sposób na ilość postów.Może się mylę,ale takie jest moje zdanie.

Bo np.jeśli ktoś zgłosi szczupak długości 1m,to jest duże prawdopodobieństwo,że padnie pytanie "jaki był hol".I co tu odpowiedzieć?.Moim zdaniem jest łatwe do przewidzenia,jak mógł wyglądać taki hol.Łowiący ma odpisać,że okaz robił odjazdy,trząsł pyskiem,a nawet pojechał na ogonie??A jeśli zostanie zgłoszony dorsz i padnie takie samo pytanie.Odpowiedzią będzie coś w stylu "musiałem go pompować z głebokości x metrów".

A może przy dodawaniu ryb do Top Listy powinien być jakiś formularz,w którym byłoby napisane,na co ryba wzięła,rodzaj wody,w którym został złapana i jeszcze coś innego.Forum uniknęłoby moim zdaniem bezsensownych pytań.

Ps.jeśli kogoś moja wypowiedź swoim małym sarkazmem uraziła,to z góry przepraszam...
Edytowane przez barmsr dnia 15-01-2008 17:39

miros
Bardzo dobrze to napisałeś, też uważam że za dużo jest tego rodzaju pytań, sumie nic nie wnoszą do tematu tylko go niepotrzebnie rozciągają i weź tu to przeglądaj.
Dobrze też ująłeś opis całego zdarzenia złowienia ryby, nie tylko mam rybę taką i tyle waży, kilka słów bardziej rozbudowanych o naszym okazie ładniej by wyglądało i ucinało by te
zbędne pytania. Zachęcam do tego.

Exodus
Barmsr tu masz racje, ale ja wcale nie zabroniłem gratulacji WinkTutaj chodzi o osoby które piszą tylko w dziale nasze okazy i toplista. W ich postach nie ma nic prócz gratulacji. Dlatego ten temat dałem na forum.

Kevin89
Zdarzyło mi się nie raz napisać 3 słowa w poście (początki na forum) za co wielkie SORRY[thumbsup]

Skin
Moim zdaniem gdy admin zauważy taki post powinien być bez skrupułów usuwany bez żadnych ostrzeżeń w temacie. Jedynie ostrzeżenie użytkownika na pw, jeśli taka sytuacja powtórzy sie kolejny raz wtedy użytkownik powinien dostać bana.

Tu także jest moja prośba do adminów o bycie bardziej stanowczym.
Bo takie "trzy słowa w poście" można zauważyć praktycznie w każdym temacie. Przez to napewno wpływa to negatywnie na wygląd forum.
Edytowane przez Skin dnia 15-01-2008 20:31
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
Albert Einstein

"Catch and Release"

Casting&Spinning

Lord
Nie ma mnie ostatnio często na forum,ale radze wam,usuwajcie takie posty.

Przykład post wyżej [tdown]

Dawid16 przeprasza za błędy a dalej nowe robi.

Pozdrawiam
Lord

Exodus
Widze że znów trza przypomnieć o pisaniu o 3 słowach w poście. Takie posty będą zawsze kasowane, nie dotyczy działu humor.

Co do pisania z błedami. Nie miejcie pretensji jeśli skasuje posty gdzie są rażące błędy. Czegoś takiego nie da się czytać :

lowwiae w taka sposob, potem : zakladam linku na hok itd

Przypominam że takie nie zrozumiałem posty też pokasuje. Oczywiście każdy robi błędy, ale przynajmniej tak, by dało się to czytać.

Lord
Minęło 5 miesięcy,co poniektórzy zapomnieli,tak ze temat wznowie.Wink

Pozdrawiam
Lord

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się