Luty 25 2018 18:34:48
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Ile płacicie za rok wędkowania?
Semi
Te południe Polski to dziki krajWink, ja co roku gdzie indziej płacę i nikt mojej kartoteki przez kilkanaście lat( ups, chyba więcej niż kilkanaście) nigdy nie chciał.huha
Biorę kartę, kasę w portfel i jadę płacić tam gdzie mi pasuje. Byłem już w pięciu kołach warszawskich, dwóch siedleckich, chyba w trzech bialskopodlaskich i w Mińsku Mazowieckim w dwóch chyba. Wink Kasa na stół, zapisują w zeszyt, znaczek kleją i do widzenia. Nikt mnie się nigdy o jakąś kartotekę nie pytał, której zresztą nie mam. Chyba.bezradny
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Cormoran
W tym roku chciałem opłacić karte tak jak Exo w innym kole.. Niestety nie udało mi sie, poprosili o kartotekę z wczesniejszymi opłatami. Tłumaczyli mi tym że od tego roku takie coś weszło bo sporo wędkarzy którzy zostali pouczeni nad wodą zmieniali co roku koło.. Kazde pouczenie czy uwagi pod koniec roku sa spisywane do tej kartoteki.. Wink

Semi każdy ma taką kartotekę, mała karteczka. Trzyma ją skarbnik w kole. Przynajmniej tak to wygląda na południu Pfft
Edytowane przez Cormoran dnia 07-01-2015 21:21

Semi
Cormoran napisał(a):

W tym roku chciałem opłacić karte tak jak Exo w innym kole.. Niestety nie udało mi sie, poprosili o kartotekę z wczesniejszymi opłatami. Tłumaczyli mi tym że od tego roku takie coś weszło bo sporo wędkarzy którzy zostali pouczeni nad wodą zmieniali co roku koło.. Kazde pouczenie czy uwagi pod koniec roku sa spisywane do tej kartoteki.. Wink

Semi każdy ma taką kartotekę, mała karteczka. Trzyma ją skarbnik w kole. Przynajmniej tak to wygląda na południu Pfft

Dla mnie to niesamowita nowość, pierwszy raz się z takim czymś spotkałem, a już kartę mam ponad 20 lat.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Cormoran
Ja opłacam pzw 11 lat i od początku mam kartotekę Wink

Semi
Cormoran napisał(a):

Ja opłacam pzw 11 lat i od początku mam kartotekę Wink

No widzisz, ja w tamtym sezonie w głównej siedzibie PZW na Twardej w Warszawie opłacałem i też nic nie chcieli.Wink Strasznie wymagające te Wasze koła są. Wink
Semi.

Exodus
Kartotekę już mam, teraz w środę trza iść zapłacić. W tym roku zapłacę
140 zł wody, 75 członkowskie, 40 zł fundusz koła i 25 wpisowe, bo miałem dwa lata przerwy. Razem 270 zł.

Semi jak nie masz takiej kartoteki, to masz zakaz wędkowania na 10 lat Wink i dopłata za okres braku po 300 zł Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Semi
Exodus napisał(a):

Semi jak nie masz takiej kartoteki, to masz zakaz wędkowania na 10 lat Wink i dopłata za okres braku po 300 zł Wink

To już bym się musiał chyba na swój staw wędkarsko przenieść. Wink
Semi.

marec-ki
Tomek a co Ty się dziwisz. Om PZW to cwaniaki Wink

Ja już się namyśliłem. Opłacę członkowską + składkę w Ciechanowie i potem składkę w Warszawie.

Jednak bardziej mi się opłaca Ciechanów niż Białystok. Do Ciechanowa 100km to czasami na weekend się skoczy, a do teściów jak jeżdżę to i tak średnio z czasem aby na rybki pójść.
Edytowane przez marec-ki dnia 11-01-2015 20:29
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Exodus
W końcu zapłacone bez problemów Wink Może się uda w sobotę iść na ryby Wink

Grzes77
Przed godziną opłaciłem haracz w wysokości 175 zł, drożej niż w ubiegłym roku o 9zł.
Opłata moja nr 67 w kole w tym roku, tyle to bywało w połowie stycznia w latach ubiegłych, a nie na koniec lutego. Dziadki borowe w moim kole rozmawiali, że sporo ludzi ucieka nad prywatne wody, czy nawet "za ścianę" gdzie mieści się inne koło tzw Elektrowniane. W tym ostatnim przyciągają ludzi, niedługo tam mają odbyć się zawody spławikowe i jako pierwsza jest nagroda w postaci podestu firmy Sensas, wart pewnie tyle, ile nagrody w moim kole przez cały sezon. Szkoda, że nie usłyszałem tej rozmowy przed wklejeniem znaczków, bo bym chyba poszedł "za ścianę", podobno za przejście z mojego koła do tego drugiego nic nie pobierają dopłat, Daniel w ubiegłym roku tak przeszedł i nic nie dopłacał. W przyszłym sezonie chyba zmienię koło, bo tu trochę zalatuje rozwiązaniem tego "układu tetryków".

Semi
Grześ, a jaką Ty dopłatę za zmianę koła chcesz?? Ja co roku w innym i żadnej nigdy nie płaciłem.
Semi.

Grzes77
Zaczynałem w kole Elektrownianym, ładnych kilka lat temu przeszedłem do tego, w którym jestem obecnie i z tego co pamiętam dopłacałem wpisowe, no chyba że się mylę, lub coś się zmieniło. Raz zmieniałem koło, no chyba, że mnie wtedy przewalili na składkę, jak tak, to na bank w przyszłym sezonie wrócę do Elektrownianego koła Wink.

Semi
Mylisz się, wpisowe się płaci jak jest przerwa w opłatach i nie jest to opłata dla koła a do związku. Wink Jak masz ciągłość opłat to przechodzisz i tyle. Miejscami jakąś kartotekę chcą tak jak u Exodusa, ale ja przez tyle lat się z czymś takim nie spotkałem a należałem już do kilkunastu kół. Wink
Semi.

Grzes77
Wiem, że dla "związku" i pamiętam, że był dodatkowy znaczek.
W takim wypadku w przyszłym sezonie powrócę "do korzeni" Wink.

Exodus
Ile Was będzie kosztować nowy sezon Wink

marec-ki
Oj jak zawsze dużo Wink

2x PZW (Ciechanów + Warszawa)

Zapewne kilka wypadów komercyjnych.

Ale dzięki temu hobby człowiek jeszcze psychicznie ciągnie ten wózek zwany życiem Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Semi
A ja w przyszłym sezonie kombinuję znów. Płacę członkowską w PZW Siedlce, później jadę opłacić okręgową na mazowieckie i znów zapierdzielam do Siedleckiego opłacić okręgówkę 50%, gdyż okręg siedlecki daje rabat na opłatę okręgową 50% w przypadku zapłacenia składki na mazowieckie(chyba że skarbnik z mazowieckiego zrobi mi opłatę okręgową bez członkowskiej, to wtedy nie będę dwa razy musiał do siedleckiego skarbnika jeździć Wink). Pół Polski będę miał dzięki porozumieniom z okręgu Siedleckiego i taniej wyjdzie niż w tym sezonie, bo jakieś 250 zł.Shock
Semi.

samsam
Karta opłacona, okręg Piotrków Tryb. - koszt całe 181pln.
ps
tyle samo płaciłem w ubiegłym roku

Kondzio154
Mi jakoś w tym roku nie spieszno na PZWWink Zastanawiam się czy w ogóle wykupywać, bo jakoś nie ciągnie. Peewnie ostatecznie kupię, bo z braku czasu można nawet na dzień wyskoczyć.

Opłata coś jak u samsamaWink
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
marec-ki
Ja drugi rok z rzędu.

1. W Ciechanowie opłata członkowska + składka
2. Warszawa już tylko składka

Ciechanów widać jeszcze się utrzymuje, więc za wielu wędkarzy nie uciekło do Warszawy.

Nie liczyłem dokładnie ale pewnie będzie ok 350zł w tym roku.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się