Październik 26 2014 00:04:04
Nawigacja
· Regulamin
· Strona Główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Spinningowe
· Muchowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista 2014
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Ankieta
Czy powinno się wprowadzić górny wymiar ochronny ryb ?

Tak
Tak
79% [30 głosów]

Nie
Nie
13% [5 głosów]

Nie wiem
Nie wiem
8% [3 głosów]

Ogółem głosów: 38
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 08/10/2014 19:55

Archiwum ankiet
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Zalew Goczałkowicki
erka
Witam wędkujących na Goczałkowicach! Zastanawiam się nad wykupieniem zezwolenia w tym roku, czy warto, bo słyszałem o bezrybiu. Parę lat temu bardzo sobie chwaliłem tą wodę, kilka ostatnich sezonów wędkowałem gdzie indziej. Bardzo proszę o wypowiedzi na ten temat.Grin

spontan
Witam cały tamten sezon spędziłem praktycznie na goczałkowicach główny połów to leszcz, trochę mniej karasia kilka węgorzy oraz jeden karp .Nie narzekam na zbiornik był to mój pierwszy sezon na goczałach a połowiłem o wiele więcej niż np, na Jeziorze Żywieckim .Metoda połowu to drgająca szczytówka ,oraz zwykły połów gruntowy ze sprężyną .Widziałem kilka holi większych karpi .Ja jednak nie miałem tego szczęścia oraz nie stosowałem metod karpiowych . Tutaj macie nową informacje na temat zezwoleń :
http://www.gpw.ka...ID=1202000 teraz opłaca wykupić się połów na żywca np na 30 dni .Według mnie dobrze to rozwiązali

erka
Dzięki za informacje. Nie znam południowego brzegu Goczałkowic od strony Chybia. Znam północny, kanały i odcinek Wisły do mostu w Strumieniu. Które fragmenty są godne uwagi?ouch

spontan
O ile dobrze cię zrozumiałem to znasz tą cześć zbiornika w której wędkuje na kanale wędkowałem na moim ostatnim wypadzie na jesień ładnie brał mały karaś taki na żywca oraz duża płoć ,tak normalnie wiosna lato to na kanale większych sukcesów nie miałem ,tak standardowo to łowie na otwartym jeziorze od strony wisły małej (albo duża nie jestem pewien ) najlepsze wyniki jeśli chodzi o połów leszcza ,karasia to wiosna lato zestawy nie zarzucone na odleglość około 20-30 metrów przynęta biały robak narazie głównie takimi metodami wędkowałem oraz zestawy z rosówkami ale to na węgorza i okonia .Pozdrawiam

cieszyniok
Panowie , a może by tak się kiedyś spiknąć nad wodą ? (wybaczcie ,że nie w temacie )

spontan
Kiedyś będzie trzeba się zgadać

spontan
Był ktoś może teraz na goczałach albo wie co się dzieje czy lodu już nie ma całkowicie czy jak??

erka
Na Wiśle w Strumieniu lodu nie ma, na jeziorze nie wiem.Smile
images45.fotosik.pl/724/64e4f3688f4954fam.jpgdes

spontan
erka łowiłeś może coś brało??

erka
Dzisiaj byłem u Wilka, jeśli ktoś nie wie, to jest to łowisko MałaWisła1, zaczyna się od mostu drogowego w Strumieniu a kończy na jazie w Kiczycach.
Biorą małe leszczyki i ładna płoć.
Bolonka, przepływanka i kukurydza.
Edytowane przez erka dnia 20-03-2011 08:46
images45.fotosik.pl/724/64e4f3688f4954fam.jpgdes

smiv
Byłem wczoraj pooglądać nad jeziorem, nie ma już ani 1grama lodu Smile

iv.pl/images/61870764285012510112.jpg

iv.pl/images/48681032048055767234.jpg
Edytowane przez Labedziak dnia 25-03-2011 08:10

spontan
Koledzy ostatnio byli na kanale coś tam brało .Też się muszę w końcu wybrać ,ale najpierw muszę podjechać i opłacić.

ralik
Koledzy, jeśli ktoś mógł by mi pomóc. A konkretnie chodzi mi o to gdzie mógłbym dostać, kupić karty jednodniowe na zalew, bardzo by mi na tym zależało.
Edytowane przez bobo160 dnia 19-04-2011 09:24

spontan
Siema Ralik, wiesz co, to nie jest 100% pewne info, ale podobno w nowym sklepie wędkarskim w Strumieniu, sklep nazywa się Mega Fish - sąsiaduje z sklepem Hermes, nie wiem czy kojarzysz gdzie to jest ?? A tak po za tym łowił już ktoś na Goczałkach, bierze coś ??
Edytowane przez bobo160 dnia 19-04-2011 09:26

ralik
A macie może jakieś namiary bliżej Pszczyny?

spontan
Bliżej Pszczyny to Łąka rybaczówka tu masz linka http://www.gpw.ka...ID=1202000 tylko możesz jedynie kupić na tydzień minimum nie ma dniówek chyba.

leonamator
spontan napisał(a):
Siema Ralik, wiesz co, to nie jest 100% pewne info, ale podobno w nowym sklepie wędkarskim w Strumieniu, sklep nazywa się Mega Fish - sąsiaduje z sklepem Hermes, nie wiem czy kojarzysz gdzie to jest ?? A tak po za tym łowił już ktoś na Goczałkach, bierze coś ??

Na 100% można w tym sklepie kupić każdy rodzaj zezwolenia na Goczałkowice, można też jak kolega pisał w rybaczówce, problemw tym że tam jest krótko czynne pn-pt chyba od 8.00-14.00 przynajmniej tak kiedyś było. Sklep się mieści w Strumieniu w budynku Hermesa ul. 1 maja 33, czynny pn-pt 8.00-20.00, sobota 8.00-18.00, niedziela 9.00-17.00. Warto podjechać bo mają tam naprawdę dobre zaopatrzenie i dobre ceny. tel.785820376

spontan
Panowie był ktoś na goczałach ostatnio ja dopiero kilka dni temu nabyłem zezwolenie w weekend majowy na pewno zawitam dam znać jakie wyniki.

smiv
Ja byłem dzisiaj ale na spin i nic ani okonia jutro jade na grunt i zobacze co z tego bedzie Pfft

spontan
Panowie byłem w niedziele na goczałach ale fala była straszna zimny wiatr połowiliśmy godzinę może i pojechaliśmy a jak wasze wyniki , w końcu muszę się wybrać na okonia .

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się