Maj 21 2018 11:15:27
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Zalew Goczałkowicki
Adam38
Ja w tym sezonie już zaliczyłem kilkanaście wypadów na Goczałkowice, ale muszę się przyznać że z skutkiem średnio marnym karaś, leszcz, krąp i kilka małych okoni. Coś mi się wydaje że w tym roku sezon nie będzie łatwy, bo rok temu o tej porze zaczynałem mieć ładne wyniki nie wiem czy to jest spowodowane tym iż jest dziwnie niski poziom wody jakieś 30cm i ta ryba nie wchodzi na moje miejscówki pomimo dobrego nęcenia, zobaczymy co będzie dalej.
Dziś miałem wolny dzień od pacy i mniałem jechać właśnie na Goczałkowice z wędkami a pojechałem z rowerem i można powiedzieć że objechałem je prawie dookoła zobaczyć co słychać na wodą i pogadać z kolegami i oni też nie mieli wielkich wyników, tak więc zostało nęcenie i czekanie na lepsze dni.
Prawda jest taka że Goczałkowice nie jest łatwym zbiornikiem do połowu karpia i amura teraz tej ryby trzeba szukać na płytkich wodach, no i oczywiście trzeba zanęcić a jak już będzie ciepła woda to tak jak koledzy pisali wcześniej wywozić trzeba i to daleko.
Życzę wszystkim powodzenia w wędkowaniu.

spontan
Adam38 a jaki masz system nęcenia ile dni w tygodniu nęcisz oraz czym nęcisz .Podobno na goczałkach najlepiej nęcić kukurydzą i niewielką ilością kulek.

Adam38
Złotego środka z nęceniem nie ma ale ja osobiście zanęcam kukurydzą z puszki i gotowaną (gotowanej kukurydzy zdecydowanie jest najwięcej pszenica , groch, trochę gotowanego ziemniaka i do tego dodaje wanilie z Tandem Baits. Kulkami proteinowymi nie nęcę, kulki używam tylko jako przynęty.
Ja zaczynam wędkowanie to podrzucam takiej mieszanki w małych ilościach kilka garści zaledwie co kilka ładnych godzin a jak już kończę wędkowanie to wale tego solidne wiaderko tyle że w tym roku jeszcze to nie dało efektu i to mnie troszkę martwi, bo nęcę już od ponad miesiąca kilka razy w tygodniu i wielkie nic.
Edytowane przez Adam38 dnia 16-05-2011 20:39
Połamania kija dla wszystkich Smile)

ralik
Koledzy dowiedziałem się że karty podobno są do kupienia na stacji benzynowej w strumieniu wie ktoś może czy to prawda? A jeśli tak czy ma ktoś może tam numer?

spontan
Ralik a nie możesz kupić w sklepie Hermes tak jak wyżej pisał ktoś ten sklep jest długo otwarty nawet w weekendy .

leonamator
Na stacji benzynowej raczej wątpię żeby można było kupić zezwolenia. Jeśli są to chyba jak się jedzie na Ustroń ale to będą na prywatny odcinek Wisły. Jeśli chcesz kupić poza godzinami pracy sklepu , zadzwoń wcześniej to Ci sprzedam w domu albo na mieście. 603820378 ceny producenta :*

erka
Podobno na Goczałkowicach wielka cisza, czy to prawda, warto się tam wybierać ??
disa
images45.fotosik.pl/724/64e4f3688f4954fam.jpgdes

spontan
Był ktoś z was ostatnio na rybach na goczałkach ja byłem kilka razy ostatnio w dzień ale bez rewelacji w dzień głównie próbowałem złapać większego okonia na rosówkę jednak bez efektów połapałem okoni ale mniejsze sztuki takie do 25cm .Dzisiaj wróciłem z nocki nie padało było trochę zimno jedna wędka rosówka druga filet ,na rosówkę w nocy zero brań(liczyłem na węgorza) ,rano jeden okoń połakomił się przynętę.Koledzy połapali trochę leszcza takiego do 35cm ,jeden sum została złapany taki mały gdzieś 20 cm .Oraz kilka płoci .Rewelacji nie było jednak zawsze to wyprawa na ryby. Jak wasze wyniki w tym sezonie wyglądają??
Edytowane przez spontan dnia 02-08-2011 20:34

Gandalf The Grey
Witam!
Na Goczalkach bylem wczoraj pierwszy raz z zyciu.Wink Łowilem przy Rybaczowce w Łace. Niestety nie znam innych miejsc i wlasnie do stalych bywalcow zwracam sie z prosba o wskazanie dobrych miejscowek, wskazowek jak dojechac z miare blisko wody autem.
Jezeli chodzi o brania to zlapalem kilka ladnych ploci na bata a z gruntu braly karasie.

z gory dzieki za pomoc

erka
Witam. Mam pytanie, czy rok 2012 był ciekawy na Zb. Goczałkowice.Frown

Arin
Tego roku nie byłem ale wiem że słabo. Same leszcze bo karpia i amura chcą tam odłowić więc teraz to według mnie nie opłaca się tam jeździć.

erka
Witam na Goczałach w 2017 roku, tak tu cicho, nikt nie wędkuje i nie pisze co się dzieje?Grin

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się