Styczeń 23 2018 18:21:40
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » Regulamin
 Drukuj temat
Gdzie mogę łowić z młodzieżową kartą?
Arturo B
No teść powinien opłacić karte i dopiero pomyśleć o wedkowaniu.Takie łowienie na przylepe ,może skonczyć się mandatem i odebraniem sprzetu Twojemu teściowi.
pozdrawiam
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Mich101
Właśnie mam ten sam problem tylko czy ja mogę wziąć znajomego.Pisze tylko że można oddać współ małżónkowi .Dołaczam sie do pytania[confused]
POZDRAWIAM MICH101

WĘDKARSTWO TO HOBBY NIE DO ZASTĄPIENIA

..........................................................................................................................................
Raj utracony...
http://www.narybk...ost_112259

http://www.narybki.net
Semi
Jak łowicie po 1 wędce to jedyne wyjście łowic w obrębie jednego łowiska i jakby co to obydwie wędki są Twoje , wiem że to nieładnie, ale wiele ludzi tak łowi i ja nie widzę w tym nic złego , sam łowię tak wraz z żoną.

Arturo B
Semi z żoną tak możesz i nikt Ci tego niezabroni a nawet masz to w regulaminieWink
Panowie czasem warto odświeżyć sobie pamięc ,czytając ponownie regulamin-polecam.
Pozdrawiam

Mich101
Arturo ja czytałem i tam pisze że ze współmałóżonkiem ale ja nie wiem czy mogę chodzić z kolegą po jednej wędce [confused]
POZDRAWIAM MICH101

..........................................................................................................................................
Raj utracony...

smerw4
Współmałożek członka PZW ma prawo łowić ale tylko w ramach łowiska i dziennego limitu swego współmałzonka Smile który posiada opłaconą kartę za łowienie bez karty wędkarskiej wysokość kary wynosi 200 zł a co do sprzętu to z tego co wiem i czego doświadczył mój brat nie mają prawa zabrać pozdrawiam !!!

Arturo B
Mich kolega niemoże łowić na poczet Twojego zezwolenia.
Smerw4-Strażnicy twierdzą,że łowiąc na wędkę bez zezwolenia jesteś kłusownikiem,a sprzęt jaki by niebył,jest uznawany w świetle tego prawa narzędziem kłusowniczym.Ja tez jestem tego zdania że niepowinno sie zabierać wędzisk,ale pomysl sobie o czymś takim:Straznicy łapią na gorącym uczynku kłusoli z siatami i sznurami i co według Ciebie powinni im dać mandat i oddać sprzęt bo to ich własność prywatna?
Pozdrawiam

Mich101
OK dzięki arturo bAngry tak też myślałem ale nie byłem pewny DZIęKI ZA POMOC[ouch]
POZDRAWIAM MICH101

Raj utracony...

Semi
Wiem że z współmałżonkiem moge łowic na jedno konto , tylko biorąc pod uwagę znajomego bądż innego członka rodziny, który nie ma karty a ma ochotę z nami połowic i łowimy wspólnie na dwie wędki na jednym łowisku, to ja nie widzę w tym nic złego , łowimy na jeden limit i nawet gdy jesteśmy kontrolowani to nikt złego słowa nie powie, wszyscy mieli takie przypadki i arturo podejrzewam że ty też, nie jest to nagminne , ale czasami zjeżdża się rodzina i kogoś się zabiera ze sobą nad wodę.

zbyszek2000000
To koledzy jaki z tego moral,zezwoleniue jest oplata jest ale nie ta reka bierze wedke do reki i moga byc klopoty??

Arturo B
Semi takie przypadki niesą mi obce,ale ja zwracam tylko w tej chwili uwage na fakt,że takie coś jest niedopuszczalne w myśl regulaminu PZW.

Zbyszek dokładnie tak jak to napisałeś Wink nieinaczej.
Edytowane przez Arturo B dnia 02-03-2008 20:32

Semi
Panowie regulamin jaki jest sami wiemy, czasami się z nim zgadzamy, czasami nie , ale chociaż w cześci musimy go pilnie przestrzegac , gdybyśmy go sami tworzyli to wyglądałby całkiem inaczej. Tworzyli go ludzie którzy z wędkarstwem mieli niewiele do czynienia.

zbyszek2000000
A wiec jak narazie bedziemy tak lapac,i niedamy sie zlapac,pozdrawiam kolegow ze chceiliscie wziac udzial w tej kwesti jak sie to mowi co wiele glow to nie jedna.POZDROWIONKA ze slaska!!!![thumbsup]

miros
zbyszek2000000 napisał/a:
A wiec jak narazie bedziemy tak lapac,i niedamy sie zlapac,pozdrawiam kolegow ze chceiliscie wziac udzial w tej kwesti jak sie to mowi co wiele glow to nie jedna.POZDROWIONKA ze slaska!!!![thumbsup]

To co napisałeś jest do usunięcia chwalisz się że będziesz naginał regulamin łowiąc z kolegą bez karty, a jak myślisz dla kogo jest ten regulamin, dla wszystkich wędkarzy przestrzegając go!!! po prostu okradacie wszystkich co płacą składki, składki to nie tylko zabieranie nam pieniędzy, ale dbanie o czystość ,ryby i wygląd łowisk, związek jaki jest każdy wie i dużo trzeba jeszcze pozmieniać, ale najpierw zmieniajmy własne nastawienie, to że inni kłusują to nie znaczy że i my musimy, albo słynne już powiedzenie jak ja tej ryby nie wezmę to ktoś inny ją weźmie totalny bezsens. [tdown]

konrii98
Witam,mam pytanie mój brat ma kartę wędkarską i jedziemy pod koniec lipca na mazury mieszkam w Sobolewie woj.maz.Powiat Garwoliński http://mapa.pf.pl...3wod4iH5ww na tej mapce weźcie (u góry tam jest taka "sówka"Wink miasto i szukajcie koło Warszawy w stronę Lublina To ile trzeba dopłacić żeby można było połowić na mazurach i płacę w moim kole czy muszę iść do tamtejszego koła?
Edytowane przez konrii98 dnia 05-07-2010 20:13
W sezonie 2014, nastawiam się na karpia ouch ale fajnie byłoby poganiać trochę też za zębatym Pfft

2 pasja- motocykle Wink

kinza
W Kaliszu szczupak ma 50cm a okoń 15 ale słyszałem że wszędzie ma być minimum 50cm. Ale i tak się spotykam że ludzie biorą szczupaki poniżej 50cm i jeszcze łowią na lewoSad A kontroli np na Prośnie w życiu nie widziałem

____

KINZA

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się