Maj 20 2018 12:12:24
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
Czym jeździmy na ryby
Semi
I znów schody, właśnie się dowiedziałem że od 01.01.2016r. nie zarejestruje się nowego motocykla który nie posiada homologowanego automatycznego włącznika świateł. Jutro muszę zadzwonić do wydziału komunikacji i dokładnie się dowiedzieć czy to jest prawda, jeżeli tak to nici z nowego Rometa, bo nie posiada włącznika i po co mi motor którego nie można zarejestrować. Sprzedawcy dobrze o tym wiedzą ale żaden nie raczy poinformować( a jak już to dopiero po zakupie informują że mogą być problemy), dobrze że jeszcze jest internet i fora bo bym w sobotę dupę zmoczył.
http://motocykle.onet.pl/aktualnosci/nowy-rok-nowe-przepisy-obowiazkowy-abs-i-automatyczne-swiatla/cn0280
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
Tomek a ten Romet to nowy kupujesz ?

Jeżeli nie to Ciebie ten zapis nie interesuje. To się tyczy nowych pojazdów i to bardziej wymuszanie ne producentach takich bajerów.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Semi
Nówkę z salonu Rometa.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
No to zonk Wink niech w takim razie zamontują ten włącznik jako akcja serwisowa ouch
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Semi
Noo zobaczymy, podzwoniłem dziś tu i tam. W poniedziałek napiszę wieczorem jak to się wszystko zakończy żeby nie zapeszać.Wink
Semi.

Semi
Dziś jednak Romet ADV 125 zagościł w moim garażu na wsi. Wink Pomimo paskudnej pogody nie wytrzymałem i przetestowałem go co nieco. Zrobiłem około 10 km. Fajnie się jeździ. Nie mogłem sobie za dużo pozwolić bo przebieg zerowy, trzeba silnik dotrzeć. Muszę się do około 500 km powstrzymywać od szaleństw. Sad A mówiąc szczerze to nieźle się sprawuje w terenie.ouch
www.narybki.net/forum/attachments/dscf9125.jpg
Semi.

Grzes77
Ile takie cudo kosztuje ??
Sam się za quadem rozglądałem i trochę mi bliżej do nich, ale kto wie co się w końcu znajdzie w moim garażu. No i co z tym rejestrowaniem ??

Semi
Zapłaciłem 4200, a z rejestrowaniem chyba będzie ok, w poniedziałek będę rejestrował. W każdym bądź razie ten mój Romet spełnia nowe przepisy i ma włącznik automatyczny świateł.
Semi.

Grzes77
To cena przyzwoita jak na nowy sprzęt, na wędkarskie wypady starczy spokojnie. Może i ja coś w jednośladach popatrzę Wink.

marec-ki
Dobry "ogierek" z tego Rometa Wink

Oby się sprawował jak najlepiej i dzielnie pokonywał nadbużańskie przeszkody ouch
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Semi
Moja już narzeka że teraz to mnie w domu wcale nie utrzyma weekendami. Noo i w sumie chyba ma rację, niech no się trochę cieplej zrobi, bo jak na razie to ciut za zimno, wczoraj zrobiłem parę kilosów a zmarzłem jak pieron, myślałem że odchoruję od razu. Wink Mój kumpel kiedyś powiedział że jak facetowi wskakuje 4 z przodu to albo kupuje sobie jakąś zabawkę, albo zmienia babę. Moja polówka druga w dobrym stanie, ułożona i niezastąpiona to po co zmieniać, kupiłem więc sobie nową zabawkę.huha
Semi.

stan2010
Jedyną dwukółką, którą ujeżdżałem, to rower Smile, chociaż zdarzało mi się 'jeździć' na dwóch kołach mając do dyspozycji cztery upl. Popatrzyłem w zęby Twojego mustanga i muszę powiedzieć /bez bicia/, że zgrabny ten kucyk Cool. Pewno widziałeś w necie różności z nim związane, ale... tu znalazłem w opiniach chyba ciekawe rady techniczne. Powodzenia w ujeżdżaniu Wink.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Semi
Staszek, czytałem to wszystko już dawno temu. Wink Najwięcej jednak można znaleźć na forach motocyklowych. Już wiem co go boli, na co zwracać uwagę i jak go samemu serwisować żeby posłużył.Wink
Semi.

Dariusz foss
Mój garaż wędkarski ,nowy zakup quad ,teraz nic i nikt mi nie przeszkodzi aby powędkować w ciszy .
images78.fotosik.pl/261/edbd35d51556fdbfm.jpg

Semi
Takim to i przyczepkę z pontonem pociągnieszouch. Jest już się na co zapakować jadąc na rybki. Ja też kupiłem sobie Romana żeby w spokoju łowić tam gdzie nikt inny nie dotrze. Już o frajdzie z jazdy nie wspomnę, bo lubię jeździć motocyklami od najmłodszych lat i wcale nie muszą być to wypasione maszyny o wielkich pojemnościach. Wink Na szybkie kilkugodzinne wypady wędkarskie nie potrzeba też za dużo sprzętu. Pokrowiec na plecy, w nim dwa kije, podbierak i jakieś podpórki, zmieści się też w nim pudełko z podstawowymi przyborami wędkarskimi. Do tego jakieś wiaderko z przynętą/zanętą i małe krzesełko i nic więcej nie potrzebuję do kilkugodzinnego łowienia. Do spinningowania jeszcze mniej, kij w tubę, plecak na plecy i heeeja. Wink
Semi.

larkin
no to rzeczywiście bardzo poręczna maszyna... nie mówiąc już o tym że większość chłopców za młodu chce taką mieć Pfft

Exodus
Semi taki sobie kup ;) Każde miejsce nad rzeką do dotarcia ;)
www.msfoto.info/wp-content/uploads/2012/05/Monster_630x385_5-600x366.jpg
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Semi
Kurde, przerabiam Rometa.Shock

https://www.youtu...iDNP16VOlk
Semi.

Exodus
Na filmie wszystko ładnie wygląda Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Semi
Przerejestrowałem dziś moje nowe wozidło, audi się nie pozbywam dopóki się nie rozleci, będę już niezależny od tego że żonie potrzebne auto na dojazdy do pracy.Wink

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180507_151447.jpg
Semi.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się