Kwiecień 22 2018 21:41:09
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarska przystań » Fotografia
 Drukuj temat
Jakim aparatem robicie zdjęcia.
roi87
Ja jak nie zabiorę ze sobą mojego benka czyli BENQ C850 to robię telefonem N73, robi dobre zdjęcia

Frantic
Canon EOS50 (kiedyś) obecnie Canon EOS400D (jednak nigdy w trybie Auto...Wink )
"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
Exodus
Temat na czasie Wink
Po wielu bólach zakupiłem coś na rybki, czyli aparat foto dla moich rybek Wink
Miałem brać lustrzankę, ale w porę się skapłem, że ją zaraz zniszczę na rybach.
Kupiłem Fuji s1500 Wink

images38.fotosik.pl/218/9e84c126ee67787am.jpg
Edytowane przez Labedziak dnia 03-11-2009 20:14
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Ostry
A może w tym temacie znajdę odpowiedź?? Jak zrobić zdjęcia obiektów w bardzo gęstej mgle (ala Latający Holender)?? jakieś filtry, kombinacje z czasami, przysłoną i migawką?? Pomóżcie, efekty dla ludzkiego oka są czasem powalające!!!

miros
Ostry nie będę się wymądrzał, bo sam jestem laikiem w fotografii, ale wejdź na ta stronę tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące fotografii, ewentualnie można poprosić o pomoc, polecam.
Zobacz

gorgo9
Canon PowerShot A590 IS Wink
A w tym sezonie to troche popstrykam tym -> Olympus E-420 Pfft
! gorgo9 - Białogard !

LeszczykSWDN
Telefonem Samsung E250 lub Sony Erricson k800i
Okoń - Perca fluviatilis
Na bezrybiu to i splont jest rybą...

Raymondos
Ja robię zdjęcia telefonem i aparatem Olympus FE-110

Pawel_Bog
Ja w tym sezonie będę robić fotki nowym telefonem Samsung S7350i Ultra. Wink Muszę Wam powiedzieć, że fotki z aparatu 5Mpx wychodzą o wiele lepiej niż 5Mpx w SE i moim zdaniem jak na telefon w tej klasie, wychodzą bardzo dobrze. Posiada dobrą stabilizację, funkcje wykrywania twarzy i uśmiechu, i tryb makro całkiem niezły. Oczywiście w tej konkurencji przoduje Nokia. A czasami jeszcze mam okazję strzelić zdjęcie cyfrówką Olympus'a FE210, ale niezaciekawe te zdjęcia robi. ouch
Edytowane przez Pawel_Bog dnia 16-01-2010 16:11
Amur (Ctenopharyngodon idella)
[img]http://pzw.slupsk.pl/ryby/m/1.jpg[/img] is not a valid Image.

Amur jest rybą żyjącą w grupie, liczącej kilka lub kilkanaście osobników. Gdy woda ogrzeje się do temperatury ok. 12 stopni Celsjusza, ryba rozpoczyna żerowanie. Zimuje w grupie, w pobliżu dna, w tym czasie ryba nie pobiera pokarmu, a ciało amura pokrywa się grubą warstwą śluzu.

samsam
Ja od chyba 6 lat cykam fotki aparatem Fuji FinePix S5500 (aparacik trochę wysłużony ale na razie musi wystarczyć)

lberlinski
A ja wszystkie zdjęcia , które zgłosiłem do konkursu na fotkę miesiąca zrobiłem swoim telefonem,Nokia 6330 3,2Mpix Wink
[img]http://d.vader.w.interia.pl/sygnatura%20new.jpg[/img] is not a valid Image.

Grzes77
Obecnie robię foty Nikonem Coolpix l21. Wczoraj na weselu miałem jednak okazję robić foty brata aparatem. On nie chciał brać aparatu, żeby "nie robić wiochy", ale powiedziałem mu, że zajmę się tą jego machinerią i mi go dał do zabawy. Zrobiłem ponad 700 zdjęć i miałem super zabawę na weselu, oczywiście poza tym, jak byłem "królem parkietu" huha. Aparat brata to nikon d80 z obiektywem sigma 15-200mm chyba, bo już nie pamiętam dokładnie. Tak więc i mi się podoba zabawa w takie foty, w tym roku jednak chyba sobie nie kupię jednak jeszcze takiego aparatu, no chyba że dostanę od brata w prezencie Wink.

Pablo2
Ja zazwyczaj robiłem zdjęcia moim telefonem, ale ma tylko 3Mpix. Od niedawna używam aparatu Nikon Coolpix L101 6,2MpixWink

Waldek Tomaszewski
A ja od prawie 2 lat robię fotki Sony Alpha DSLR A200.Wink

Lukas
Obecnie fujifilm finepix s1700
Pozdrawiam Lukas19

arturMD
Body Nikon D 5000 obiektyw Nikon DX 18-105 plus obiektyw do makro(co prawda żony ale czasami mi daje nad wodeWink)

kurczaaaczek
Nikon Coolpix L20 10,2mpix albo telefonem Nokia E52 3.2mpix. Do niedawna miałem Konica Minolta Z10 ale dałem dziadkowi.
Edytowane przez kurczaaaczek dnia 08-03-2011 22:39
Pozdrawiam kurczaaaczek Smile Wędkarstwo to jest to co lubię najbardziej :]

szczupak1237
Ja pstrykam zdjęcia aparatem Canon PowerShot A480.images50.fotosik.pl/874/09fafe5dea2fdd01.jpg.
Pamiętajmy nawet jedna wypuszczona ryba może w przyszłości zasilić populację w kilka nawet kilkadziesiąt sztuk Pięknych okazów:;/

wedkarz2309
Ja, kupiłem sobie kilka lat temu, taką oto zabawkę, a głównym celem, tego zakupu, było robienie w miarę dobrych zdjęć, złowionym rybom...Wink
[img]http://www.fotopolis.pl/obrazki/PowerShot-SX110.jpg[/img] is not a valid Image.

stan2010
U mnie, większość czasu jednak spędza w szafce, Konica-Minolta Dimage A200. Sądzę, że nie będę zmieniał, chyba, że odmówi współpracy.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się