Styczeń 22 2018 19:21:10
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarska przystań » Akwarystyka
 Drukuj temat
Moje oczko wodne;)
radzio8927
Witam. Chciałbym przedstawić swoje oczko wodneWink zrobilem je wraz z tatą i bratem 3 lata temu. Jego max głębokośc to 1,5m a najpłytsza 60cm. Dno posiada 6 półki plus ta w kształcie zdeformowanej podkowy wokol na roślinki. Oczko jest betonowe a boki są wyłożone kamieniami polnymi wklejonymi w beton. Całkiem niezły efekt. Jego dlugosć to 6,8m i szerokość w najszerszym miejscu 3,5m. pływają w nim karasie i karpie oraz jesiotr. Obecnie są karasie tylko i wyłącznie z własnego howu te duże wydałem koledzę ponieważ te małe są ladniejsze i te perełki sobie powybieramWink karpi jest teraz 5. rybki rosną całkiem szybko. Jesiotr którego kupiłem 2 lata temu miał 10cem dziś ma ok 50. Oczko jest otoczone przezs lampy co daje w nocy niesłychany klimat zdjęcia zrobione noca wrzucę poźniejWink kaskada i boki oczka wyłozone są kamieniami górskimi. Miałem niebywałe szczęście albowiem 8 ton kamieni (górskie i polne oraz kamyszki drobne na wysypanie ścieżek) kupiłem za 130zł wraz z dowozem. Musialm je tylko sam załadować. W stawku mieszkają 3 żaby jedna jest tak oswojona że można ją trzymać na ręce i głaskać. Kto ma oczko wie o jakim klimacie mówięWink zapraszam do wyrażania swoich opini oraz wklejania zdjęć swoich stawkow jeżeli ktoś posiadaWink
pozdrawiam
images31.fotosik.pl/160/3118a03d481ac784m.jpg
images28.fotosik.pl/167/8cec0d95464ea8f8m.jpg
images25.fotosik.pl/166/7bddacd229268901m.jpg
images31.fotosik.pl/160/d883e2bface272e9m.jpg
images23.fotosik.pl/166/176272555a9a9070m.jpg
images29.fotosik.pl/167/418e2f7174fdb3f1m.jpg

Exodus
Piękne masz to oczko. Widać dużo pracy w to włożonej. Wink Cieszy oko [thumbsup]Cool
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Solina
Ja mam oczko wodne ale na razie bez wody^^.Miałem w nim karpie karasie płocie okleje.Na wiosne mam zamiar je odnowić.Wink
Pozdrawiam Maciek Wink

Semi
Zawsze chorowałem na mały stawik lub oczko wodne, na razie mieszkam w mieście i mogę sobie pomarzyc , ale kiedyś może. Twoje oczko bardzo mi się podoba , pewnie wkładasz w nie dużo pracy aby tak ładnie wyglądało? Cool

radzio8927
Powiem tobie że nie warto mieć ryb jeziorowych. Jeżeli oczko jest głębokie to one ęda się po prostu chować Wink kwestia upodobania. Ale ja bardzo lubie kiedy te wieksze karpiki wygrzewają się pod liśćmi lilji. A najlepsze jest to że z oczkiem związane sa także inne zwierzęta. Np parka gołębi dzikich które zawsze siedzą na płocie we dwójke lub nawet w trawie obok oczka siadają obok siebie na ziemi i tak siedzą pieknie to wygląda. Często kąpia się w oczku piją wodę. nie rzadko stado ok 15 wróbli myje w nim brzyszki i bawią się.... no tak to cieszy że szokWink pracy włozonej jest dużo bo szpadelkami wykopać poźniej betonowanie no i targanie tych kamienie ale warto bylo na prawdęWink i nagorzej wspominam równanie podłoża bo rownalem cale razem z tym gdzie jest trawnik a te wały na bokach to nic innego jak zebrana ziemiaWink

pracy troszke wkładam ciagle latem cos grzebie a to rybki a to oczyszczam a to roslinkami się opiekuje ale warto warto grzebać żeby byl efekt najladniejsze i tak jest nocąWink
Edytowane przez radzio8927 dnia 28-02-2008 21:51

catchandrelise
Może to nie jest oczko i nie jest tak zadbane jak twoje, ale bardzo cieszy i ryby się lepiej w nim choduje. Prosiłeś, żeby dawać zdjęcia jeśli ktoś ma coś takiego no to załączam.
images29.fotosik.pl/167/71e5132f04b138bcm.jpg images26.fotosik.pl/167/01c9274e8cf74e11m.jpg
A mam jeszcze jedno pytanie dokarmiasz czasem tam ryby i czym?
Edytowane przez catchandrelise dnia 28-02-2008 22:19

lukaszek27
SUPER OCZKO MARZE O TAKIMCool
lubie łowić rybki i kobitki...pozdrawiam was.

radzio8927
images26.fotosik.pl/167/233884a818ee75bdm.jpg
images23.fotosik.pl/166/15dfa32a82d4543bm.jpg
images25.fotosik.pl/166/76d9444630e454ddm.jpg
images29.fotosik.pl/167/0a9ae67e55a9ebd4m.jpg

radzio8927
images32.fotosik.pl/162/6eb58ee0b126b4cam.jpg
images29.fotosik.pl/168/f6aab2a69a00466bm.jpg
images32.fotosik.pl/162/078919cd25d8a07fm.jpg

Dodaję 3 kolejne zdjęciaWink rybki karmię codziennie latem nawet kilka razy dziennie one zawsze są głodneWink a zimą karmię tylko jesiotra chociaż karpie na pewno też z tego korzystająWink
pozdrawiam
Edytowane przez radzio8927 dnia 01-03-2008 21:31

piotr69
B.ładne i takie zadbane...tak trzymaj,pozdrawiam.[ouch]
Pasjonat....

Suponik
Ładne miałem kiedyś takie lecz było wymurowane i zaczeło pękać ponieważ mieszkam blisko kopalni (szkody górnicze) i postanowiłem je zasypać ziemiąSad[disapprove]

Brecko
Bardzo ładne to twoje oczkoCoolCoolCool
Tez marzę o takim, ale niestety nie mam warunkówSad
Machaj wędą ryby będą ;D

Grzesiek
Piękny musisz mieć ogród z tym oczkiem.Wink
Szczęka opada, efekt jest wspaniały - myślę że wart nawet dużego wysiłku i nakładu.. Szczere gratulacje za pomysł i realizację tego projektu. Piękny widok i już, już czuję ten klimat leniwym popołudniem lub wieczorem... mmmm... super sprawa, świetna robota!!!
PozdrawiamAngry

Nachwalić się nie mogę - normalnie rewelacja!!! Wink
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

kby94
Ale ładne te oczko. Zawsze o takim marzyłem, ale to dopiero w dalekiej przyszłości, bo teraz niestety nie mam warunków Smile

Pippo
tez mialem oczko ale bylo zle zrobione i trzeba bylo je zasypac Sad trzymalem tam karasie na zywca
Lin - słodkowodne MiniGame Wink

shaman111
Oczko piękne
tylko pozazdrościć
ile cm ma ten najwiekszy karp koi

Nie zabieraj karpi

Samymi rybami człowiek żyje Wink
...............................................
pozdro

KEEP MOVING FORWARD

stasiu
Piękne masz to oczko i dużo rybek Cool .

MatiQ
Bardzo piękne oczko.Ja niestety nie mam warunków do tego bo miezkam w mieście ..

gregi11
Oczko piękne Wink Fajnie mnieć takie Wink a pozatym to tez super zdjęcia zrobione CoolCoolAngry
Edytowane przez gregi11 dnia 14-10-2008 20:38

Spawn
radzio8927 piękności oczko Cool w ogóle po zdjęciach widać, że cały teren w okół niego przemyślanie zagospodarowany nic tylko pozazdrościćAngry

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się