Luty 19 2019 19:54:40
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Co sądzimy o władzach PZW?
Luk
Powiem szczerze, że nie wiążę nadziei z nowym wyborem... To co chce nowy prezes to jakieś frazesy niewiele mówiące. Masło maślane. Niestety - brak konkretów - a to znaczy jedno. Zmian nie będzie.
Ważny był także drugi dzień obrad. Czyli powrót żywych trupów...

http://www.pzw.or...orowym_pzw

Mam nadzieję, że jednak coś się zmieni. Bo czy może być gorzej?
 
Semi
Władze PZW chcą nas zewidencjonować, bo bidaki chyba nie wiedzą ilu wędkarzy mają, przecież jak się sprzedaje znaczki to nie ma możliwości policzyć ilu nas jest i konieczne jest zakładanie karty ewidencyjnej dla każdego z nas. Dane mają być zbierane przez jakąś firmę.huha Ciekaw jestem kto im meila poda, bo ja nie, mam teraz spokój ze spamem odkąd skasowałem Naszą klasę i tak niech zostanie.

http://www.pzw.or...lonkow_pzw

Sama uchwała i karta ewidencyjna jako załączniki.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.
 
kfiat
Łącząc się w krytyce poczynań PZW, uważam, ze to pierwszy od dawna pozytywny pomysł. Przecież w tej chwili nawet nie mają możliwości sprawdzić czy nie zostałeś ze Związku wyrzucony Wink a nawet czy tak naprawdę do tego związku należysz. Policzyć tez nie bardzo jest nas jak, składki możesz opłacić w 10 okręgach i co? policzą Cię 10 razy? PZW to chyba ostatnia instytucja prowadząca ewidencję członków w formie jakiś papierków. A mejl? Zależy do czego będzie służył. Jak do rozsyłania propagandy, to rzeczywiście bez sensu. Ale jeżeli do powiadamiania np. o zamknięciu zbiornika, zarybieniach to czemu nie?
 
Semi
Już dawno powinni to zrobić, co roku drapią się po głowie zastanawiając się ilu członków mają w danym okręgu, tylko że kto to miał im wprowadzić-skarbnik?? hahaha
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.
 
stan2010
Dawno temu, jak płaciłem składki, to w kasie wyciągali z szafy kartę katalogową i wpisywali datę i kwotę. Teraz też w Wawie wpisują w kompa, więc czyżby 'znajomy' miał zarobić na ogólnopolskiej akcji ??
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak
 
kfiat
jak w Kielcach opłacam składki, nadal jestem wpisywany w kajecik. Więc Warszawa jak zawsze na czele postępu.
 
Semi
kfiat napisał(a):

jak w Kielcach opłacam składki, nadal jestem wpisywany w kajecik. Więc Warszawa jak zawsze na czele postępu.

To tylko Staszkowi się trafiło, opłacam co roku gdzie indziej w warszawskich i przywarszawskich kołach i jeszcze nie spotkałem się z wpisywaniem danych do komputera, wszędzie kajet na stole i ręczne wpisywanie.Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.
 
stan2010
Od młodziaka jestem w "1-ce" i płacę w kasie Okręgu Mazowieckiego, więc może dlatego taki XXI wiek ?? Były dwie roczne przerwy, kiedy płaciłem w Mostostalu i w "3-ce". "3", żeby załapać się w stanicy PZW w Mojtynach /węgorze najlepiej brały w południe, szczupłe na wahadłówki, a obecny naczelny Wędkarskiego Świata nie miał jaszcze matury i zamiast prawej ręki miał spinning :ld:/ Wink.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak
 
Exodus
Super sprawa z tą ewidencją, ja bym dołożył opłatę za ten wpis 200 zł Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg
 
Semi
Dionizy list napisał żeby odłowy sieciami zmniejszyć do minimum, ale się uśmiałem.huha
http://www.pzw.or...145703.pdf
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.
 
marec-ki
Coś tam się dzieje wokół PZW. Przez chwilę zrobiło się głośno (pikiety) potem ucichło ale teraz znów krok do przodu. Pomału w sejmie zaczynają się tym zamieszaniem interesować, a PZW chyba czuje, że grunt im się wali pod nogami i wprowadzają chore zapisy w statucie, żeby tylko wzmocnić swój beton. Oby tym dziadom się to nie powiodło i niech w końcu ich pogonią w cholerę !!

A tak dla rozluźnienia Wink

[youtube]https://youtu.be/ecdUqGPspHU[/youtube]
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!
 
http://marec-ki.blogspot.com/
Piorek
Hehe, szczupak król wód hahaha
 
Moris
Poseł Kukiz15 złożył wniosek o uchylenie nowej ordynacji wyborczej PZW jako niezgodnej z ustawą o stowarzyszeniach. Ciekawe, co z tego wyjdzie. Nowa ordynacja daje prawo do startowania w wyborach na delegata do walnego zgromadzenia pzw tylko członkom, którzy faktycznie przez dwie kadencje są we władzach pzw. W skrócie - do władz mogą być wybrani tylko członkowie władz.
Najlepsza muzyka to house.
http://www.youtub...KVxX1A2Nog
 
Moris
Nie odpowiedziałem na pytanie co sądzimy o władzach pzw - moim zdaniem jest to trwający od wielu lat układ kolesi, którzy wszelkimi możliwymi sposobami chcą władzę utrzymać, a nie obchodzi ich dobro użytkowanych przez nich wód i dobro pospolitych członków pzw. Interes kręci się wokół ogromnych pieniędzy ze składek.

Pisałem już kiedyś, że gdyby wprowadzić górne wymiary na wszystkich wodach, zmniejszyć limity ilościowe, przeznaczyć więcej pieniędzy na kontrole zamiast zarybiania, zwiększyć kary i co najważniejsze zlikwidować odłowy sieciowe na wodach śródlądowych, nie byłoby potrzebne zarybianie. Tego władze pzw się najbardziej boją, bo przy zarybianiu zarabiają ich "zaprzyjaźnione" ośrodki hodowli ryb, na odłowach zarabiają sami działacze (niektórzy są członkami, udziałowcami grup rybackich).
Najlepsza muzyka to house.
http://www.youtub...KVxX1A2Nog
 
Dariusz foss
Wszyscy wściekają się na władze PZW,i po części mają racje ,składki wzrastają a zarybień bynajmniej na mojej kochanej Wiśle brak. Tak jak i kontroli straży która jak już jest to w godzinach od 10 -18 z czego nieuczciwi wędkarze korzystają do woli ,nie przestrzegając regulaminów. I żadne prawa i obowiązki narzucane przez PZW tego nie zmienią do póki sami nie będziemy dbać i przestrzegać praw i obowiązków wynikających z przynależności do PZW.Dlaczego na łowiskach komercyjnych umiemy się zachować a na łowiskach PZW nie. zostawiając góry śmieci zabierając co się da i łowiąc na ile się ma.Nagminnie spotykam wędkarzy którzy wykupują składkę członkowska w PZW i wykupują zezwolenie na łowisku komercyjnym lub innym a korzystają bezprawnie z rzeki Wisły bo i po co opłacać łowisko z którego korzysta się sporadycznie a kontroli brak.
Zwrócenie uwagi niejednokrotnie może być kosztowne lecz nie dla nich, bo przebicie trzech kół to zbyt mala szkodliwość dla policji i ciężko namierzyć sprawce.Więc dotkliwe kary mogą być jedyna drogą by dotrzeć do wędkarzy i ocalić to co nam zostało i czego nam zazdroszczą wędkarze i turyści zagraniczni często odbywający spławy naszą jeszcze dziko płynąca rzeką bogatą w faunę i florę .Rok 2017 to rok Wisły wiec może coś drgnie w sercach naszych działaczy PZW i wezmą się za prace i zamiast zwiększać opłaty za wędkowanie ustalą wyższe mandaty dla tych którzy mają prawo gdzieś.
images84.fotosik.pl/129/4b5e67e485230ef3m.jpg
 
Semi
W Okręgu Poznańskim doszli do wniosku że sum jest szkodnikiem i znieśli limit połowu tego gatunku, za kilka lat nie będzie go wcale.

http://www.pzw.or...kregu_pzw_
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.
 
seb@s
Widać działacze nie próżnują hahaha. Naprawdę to brak słów na takie rzeczy co wyprawiają tam na górze tdo.
 
Norbert
Jeszcze trochę szczupak i sandacz też stanie się szkodnikiem huha.
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg
 
marcin25
W zeszłym roku rozmawiałem z naszym Prezesem na temat zarybień tzn. z grupom przyjaciół karpiarzy chcieliśmy symbolicznie wpuścić na naszą żwirownie po karpiu promując zasadę nie zabijam to usłyszałem, że takie coś możemy tylko po cichu zrobić bo OKRĘG dopusza zarybianie TYLKO Z WYBRANYCH CHODOWLI . Dla mnie śmiechhuha.
 
Semi
Po części ich rozumiem, kiedyś też sobie wpuściłem do stawu ryby z niepewnego źródła i przywlokłem choróbsko, które ponad rok leczyliśmy. Każdy myśli że ryba w każdej wodzie sobie poradzi, nieprawda. Wiem że złotych karasi ze starorzeczy do siebie do stawu w letniej porze nie mogę wpuszczać bo zdychają w przeciągu tygodnia. Też jestem przeciwnikiem takiego nieodpowiedzialnego zarybiania, także ten śmiech to taki bardzo nieuzasadniony jest, można przywlec do zbiornika pasożyta, grzyba lub wirusa i później to płacz a nie śmiech.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Panel informacji
Panel informacji -----------------
Aktualnie online
· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 15,512
· Najnowszy użytkownik: Belxon
Przetłumacz stronę

Losowa Fotka
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

stan2010
19-02-2019 12:04
Cześć Wam Wink

MatiQ
18-02-2019 21:54
Cześć, weekend mi się skończył, od jutra do pracy ?1!

Kondzio154
17-02-2019 21:11
Dobre huha

stan2010
17-02-2019 20:05
We wtorek zrobię fotow Pfft

Exodus
17-02-2019 19:56
Stan jak widzisz pączki na drzewach, to może już nie ćpaj Wink Ja widziałem, ale w cukierni Wink

stan2010
17-02-2019 19:22
Cześć Wam Wink dzisiaj zobaczyłem małe pączki na krzako-drzewkach :w00t:

Exodus
17-02-2019 18:39
Dziś prawie dobrze Wink

Kondzio154
17-02-2019 14:59
Cześć. Dzisiaj Willingen (-)

Norbert
16-02-2019 22:43
Witam.

Kondzio154
16-02-2019 22:14
Cześć.

51,029,672 unikalne wizyty Original Theme, Athos, by Thomas - Modified into Athos_Grey by Exodus