Styczeń 20 2018 19:42:04
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wędkarski patrol.
bialyrobak
Może sidła były zastawione na innego zwierza, a bóbr przypadkowo wpadł, chociaż kto wie.. kiedyś bóbr był uważany jako przysmak, jadano go podczas postu ponieważ był traktowany wg. kościelnych zapisów jako ryba. Tak czy inaczej mam nadzieję, że uda się kłusola "usidlić".

Exodus
Dał się Wam tak podejść na spokojnie ?
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Mareczek24
Na początku nie było łatwo, ale sposoby się ma. WinkNie raz się oglądało Animal Planet Pfft Kolega ze straży miał jakiś kocyk i przykryliśmy go aby się nie rzucał,oczywiście pomogło. Najgorzej było odciąć linkę poza tym był już bardzo zmęczony. Ważne jest że wrócił tam gdzie jego miejsce. Wink

Mszadlak
To miejsce wygląda znajomo. Zalew, Janowice?

Mareczek24
Mszadlak napisał(a):

To miejsce wygląda znajomo. Zalew, Janowice?
Dokładnie tak Zalew w Janowicach Wink

Mszadlak
Moje tereny Wink
Pewien miejscowy jest odpowiedzialny za ten zbiornik, jednak jego odpowiedzialność kończy się na zbieraniu opłat za wędkowanie, niestety.
Co za idiota stawia sidła na bobry. Przecież chyba ich nie żrą.
Słyszało się że jakiś menel zajada się mięsem bobrów, podobno z biedy. Ile w tym prawdy? nie wiadomo.

Mareczek24
WitamWink Wynik wczorajszej akcji:Zatrzymanych dwóch kłusowników wspólnie ze Strażą Leśną w Rezerwacie Piskory. Przez dwie godziny, zdążyli wyciągnąć 14kg ryb. Ryby zostały przekazane do Schroniska im. św. Brata Alberta w Puławach.images37.fotosik.pl/1788/c0040dfee467617f.jpg images47.fotosik.pl/1565/afcbc3f797e05bd3.jpg images37.fotosik.pl/1788/d07c7226ba78d0d4.jpg images48.fotosik.pl/422/5e4f84a7ace6c8c1.jpg
Edytowane przez Mareczek24 dnia 28-09-2012 08:06

error82
Witam
Może i ja zacznę się udzielać w tym temacie.
Dzisiaj razem z czterema kolegami ze straży bylśmy na patrolu na rzece Odrze. Patrol objął około 10km prawego brzegu Odry w naszym rejonie.
Wynik.
13 zarekwirowanych wędek oraz 4 pouczenia.
Zdjęć niestety nie dodam bo dzisiaj w tym całym pośpiechu nie zabrałem ze sobą aparatu.

Pozdrawiam wszystkich strażników

pzwbojadla.za.pl
Mareczek24
Witam WinkWynik dzisiejszego patrolu: Jedna siatka o długości 50m, oczywiście ze sprawcami. Rybki jak zawsze przekazaliśmy do Schroniska im. św. Brata Alberta w Puławach. Pozdrawiambeer images47.fotosik.pl/1573/5194953b15d96b2b.jpg images40.fotosik.pl/1814/cfde55bb727fbdd5.jpg
Edytowane przez Mareczek24 dnia 03-10-2012 19:04

Grzes77
Jak zwykle dobra robota Marek, u mnie nie możemy się zebrać żeby zrobić jakiś wypad, zero zgrania,, chociaż dochodzą do nas słuchy o kłusolach.
Te wasze kontrole będą miały naprawdę wielkie odbicie w przyszłości, ponieważ każdy ukarany kłusol jak nie za pierwszym razem, to za kolejnym zastanowi się, czy to mu się opłaca, pozdro Wink.

Arteczek
Oczy bolą jak się na to patrze... Rozumiem ,że ktoś głupi łowi na 3 wędki bo nie może złowić ryby, ale żeby takie sieci rozkładać to najgorsza męczarnia dla ryb.

bialyrobak
YouTube Video

Ręce opadają, dziad powinien pływać z tymi szczupakami, do góry brzuchem conf starsze osoby są często niereformowalne, to można zrozumieć, ale najgorsze że dają przykład początkującym.
Edytowane przez Semi dnia 15-10-2012 20:18

Mareczek24
Witam wynik dzisiejszego szybkiego patrolu: Jeden kłusownik zatrzymany z drygawicą.Łódeczka zabezpieczona Całe szczęście że nie było rybek bo pan kłusownik jak sam powiedział, zdążył postawić i od razu został zatrzymany. images50.fotosik.pl/1707/6823496777679e10.jpg
Edytowane przez Mareczek24 dnia 16-10-2012 20:32

error82
Dzisiaj i my byliśmy na krótkim patrolu. Skontrolowanych 21 wędkarzy. Tylko jedno pouczenie.
Już wędkarze chyba wiedzą, że ten odcinek Odry jest często kontrolowany to się pilnują.

pzwbojadla.za.pl
Semi
Chłopaki w Puławach nie próżnują.Wink
http://www.e-pula...hives/5313
Patrząc na zdjęcie w artykule i to wklejone przez Marka dwa posty wyżej można sądzić że chyba miał coś z tym wspólnego.Cool
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Mareczek24
Panie i Panowie Chciałem podziękować Wszystkim za fajną zabawę na tej stronie. ouch Z dniem dzisiejszym nie ma mnie w SSR , jak to się mówi, nie ma ludzi nie zastąpionych. od czasu do czasu będę tu zaglądał. Poznałem dużo fajnych osób na tej stronce !! Trzymajcie się beer beer
Edytowane przez Mareczek24 dnia 18-11-2012 21:57

gatun0
Mareczek , to że nie jesteś już w SSR nie oznacza że masz nie pokazywac się tutaj.

Mareczek24
CześćWink
Gratulacje Panowie.Angry

http://pulawy.nas...ml#galeria

Semi
Nie dadzą dziady tym rybom spokojnie przezimować. Latem przylezie nad rzekę i będzie narzekał jeden z drugim że ryby nie biorą. Proceder dość powszechny, aczkolwiek już coraz mniej się słyszy przynajmniej na moich terenach o kłusownikach na zimowiskach ryb. Takie odcinki powinny być po prostu wyłączone do wiosny z wędkowania, co coraz częściej w naszych rzekach jest praktykowane, szczególnie w Bugu.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Dzwonił niedawno do mnie kolega Bzyku pochwalić się wynikiem znad Kanału Żerańskiego, połowił trochę płotek.
Był dziś kontrolowany a przy okazji dowiedział się o pewnym wędkarzu, który posiadając kartę wędkarską złowił szczupaka i postanowił go zeżreć. Pech chciał(oczywiście dla niego, bo dla nas na szczęście) że wyhaczyła go kontrola. Miał dostać 5 tysięcy zł, ale ubłagał na 3 tysiaki i nie było zmiłuj.ouch
Myślę że już droższej ryby w życiu nie zeżre. Wink
Semi.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się