Sierpień 16 2018 23:25:05
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarska przystań » Nasze okazy
 Drukuj temat
Regulamin działu
Exodus
Jeśli chcesz nam pokazać swoje rybki, musisz spełnić parę małych wymogów.

1. Zdjęcie pokazane do działu musi być z łowcą. Nie może być tak, że głowa odcięta i widać coś co przypomina sylwetkę wędkarza. Nie rób zdjęć na tle pudełek papierosów i innych gadżetów przypominających śmietnik.
2. Staraj się robić zdjęcia nad wodą. W domu wygląda takie zdjęcie, jak kat stojący nad ofiarą i takie zdjęcia nie będą raczej na forum pokazywane.
3 Opisz jak rybę złowiłeś, jeśli chcesz zdradzić przynętę, to jej nazwę. Czas połowu, warunki występujące na łowisku. Unikniesz wtedy 20 postów z zapytaniem na co złowiłeś rybę.
4. Jeśli nie napiszesz nic do wiadomości, a zdjęcia będą tak jak wyżej opisane. Niestety post usuniemy. Nie robimy tego z przyjemności, tylko z czystego dbania o estetyke forum.
5. Ryby złowione w okresie ochronnym, nie pokazujemy na forum. Dlaczego, przeczytaj regulamin amatorskiego połowu ryb.
Dla osób odpisujących na posty
1. Jeśli masz zamiar napisać : Piękne rybki Angry, lub użyć do tego z 4 słowa i nic więcej, to szkoda czasu na pisanie odpowiedzi. Post zostanie skasowany. Każdy kto pokazuje rybe, czeka też na jakieś zapytanie, a osoby czytające na nowe informacje.
Otwierając taki post z 3 słowami, dostaje się ciarek na plecach.

Poza regulaminem.
Zapytałem 20 osób wybranych losowo, co myślą na temat tego co wyżej napisałem.
W 16 odpowiedziach użytkownicy chcieli by było tak jak jest napisane.
Możliwa dyskusja w tym temacie Wink
Proszę o odświeżenie tematu.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Rafalogi
Dobrze napisane[ouch].....
Ja mam tylko jedno pytanko....jeśli będę chciał pochwalić się rybkami złowionymi przez moich kumpli,a wymogi regulaminowe będą spełnione,to czy będzie taka możliwość,pomimo tego że nie będą to moje rybki?
PozdroFrown

Exodus
rafalogi tutaj chodzi by wyeliminować tematy typu, złowiłem szczupaka na 50 cm. Zdjęcie bez głowy i gała garść odpowiedzi :Gratuluje pięknego okazu Angry

barmsr
Pocieszające jest to,że problem z krótkimi postami,nie jest tylko problemem tego forum...
Ja jestem jak najbardziej za spełnianiem wyżej napisanych wymogów,może to coś zmieni...
Co do krótkich postów-bardzo się ciesze,że ten problem nie dotyczy mnie.Jeśli przez rok przebywania na forum gratulował bym łowcy w każdym temacie związanym z pokazaniem ryby,to teraz miałbym ponad 1000 postów,w tym połowa bezsensownych...

Pozdro!

miros
Do pytania na odpowiedzi na posty gratulacyjne.
Całą ideologią chwalenia się na przykład metrowym szczupakiem? jest oczekiwanie na gratulacje złowienia wyżej wymienionej rybki, oczywiście z całą masą pytań do łowcy?
Zakładając że autor tematu tak nam zaprezentuje swoje osiągnięcie ( czyli opisze), że już o nic się nie będzie można zapytać, co wtedy można napisać oprócz szczerych gratulacji???
Nic nie pisząc w temacie na pewno będzie to dyskomfort łowcy okazu, że nie zbudził zainteresowania swoim okazem?
Moim zdaniem trzeba do tego podejść inaczej?
Np. postawić kryterium co do sensownych gratulacji, zmuszających do sformułowania czegoś sensownego, nie tylko gratki za rybkę.
barmsr napisał

Co do krótkich postów-bardzo się ciesze,że ten problem nie dotyczy mnie.Jeśli przez rok przebywania na forum gratulował bym łowcy w każdym temacie związanym z pokazaniem ryby,to teraz miałbym ponad 1000 postów,w tym połowa bezsensownych...

Pozdro!

Odnośnie jeszcze tego cytatu nie było by Ci milo jak koledzy po kiju pogratulowali by Ci ładnego okazu???

barmsr
miros napisał/a:
barmsr napisał

Pozdro!

Odnośnie jeszcze tego cytatu nie było by Ci milo jak koledzy po kiju pogratulowali by Ci ładnego okazu???

Właściwie bez różnicy dla mnie.Jak jeszcze kiedyś pokaże złowioną rybę na forum,to wcale nie będę czekał na gratulacje,a jeśli kogoś będą interesowały techniczne aspekty lub warunki panujące nad wodą w chwili połowu,to po prostu konkretnie sformułuje pytanie.Nawet jeśli złowił bym szczupaka powiedzmy ledwo wymiarowego,to i tak padały by gratulacje.A w takim wypadku,czego tu gratulować??

Tomek700
[quote]Exodus napisał/a:

Dla osób odpisujących na posty
1. Jeśli masz zamiar napisać : Piękne rybki Angry, lub użyć do tego z 4 słowa i nic więcej, to szkoda czasu na pisanie odpowiedzi. Post zostanie skasowany. Każdy kto pokazuje rybe, czeka też na jakieś zapytanie, a osoby czytające na nowe informacje.
Otwierając taki post z 3 słowami, dostaje się ciarek na plecac

Exodus powiedzmy,że pierwszych czterech-pięciu zadało pytanie i w zasadzie nie ma już o co pytać,czy wówczas nie mam możliwości złożyć zwykłych,szczerych gratulacji?Jeżeli wrzuciłbym jakiś okaz,to raczej byłoby mi przykro,jeżeli nikt by mi nie pogratulował ze względu na powyższy punkt regulaminu.Oczywiście post typu" bravo i 10 klaszczących emotek" jest trochę dziecinny,i tu należałoby sie zastanowić nad kasacją,natomiast szczere gratulacje są jak najbardziej na miejscu[ouch].PozdroWink

Exodus
Powiem Ci tak Wink Cała ta forma postu którą napisałem, ma odniesienie tylko do użytkowników, którzy tylko i wyłącznie tam piszą i nic wiecej pozatym.
Do użytkowników którzy piszą z sensem i napisze w jakim poście 2 słowa, to nawet nigdy nie skasuje.
Cały ten temat ma dotrzeć do tych użyszkodników, którzy nawet na nasze Pw nie reaguja. Wink
Temat został napisany dla osób, które za wszelka siłe chcą nabić jak najwięcej postów. Wink

Tomek700
Exodus napisał/a:
Powiem Ci tak Wink Cała ta forma postu którą napisałem, ma odniesienie tylko do użytkowników, którzy tylko i wyłącznie tam piszą i nic wiecej pozatym.
Do użytkowników którzy piszą z sensem i napisze w jakim poście 2 słowa, to nawet nigdy nie skasuje.
Cały ten temat ma dotrzeć do tych użyszkodników, którzy nawet na nasze Pw nie reaguja. Wink
Temat został napisany dla osób, które za wszelka siłe chcą nabić jak najwięcej postów. Wink

I tu się z Tobą zgadzam całkowicie,pisanie postów dla postów to po prostu zwykła dziecinada,natomiast decyzja o kasowaniu postów gratulacyjnych,to już trudniejszy temat(przykra rola administratorów[confused]).

miros
To ja mam jeszcze takie pytanko odnośnie licznika który mierzy liczbę naszych postów, czy można to usunąć, będzie problem z głowy a amatorów nabijania postów będziemy mieli z głowy.

Exodus
Pewnie że istnieje taka możliwość, tylko czy jest sens go usuwać. Mnie tam obojętne Wink

Pablo2
miros napisał/a:
To ja mam jeszcze takie pytanko odnośnie licznika który mierzy liczbę naszych postów, czy można to usunąć, będzie problem z głowy a amatorów nabijania postów będziemy mieli z głowy.

Dokładnie, może jak już nie będzie można zobaczyć w profilu użytkownika liczby postów, to wtedy skończy się pisanie bezsensownych wypowiedzi i takich po 3-4 słowa...

miros
Jeśli na forum znajdują ludzie którzy piszą dla postów to są naprawdę żałośni twym co robią,[dead] myślę że będzie trzeba spojrzeć na to wszystko innym okiem.[disapprove]
I tak po przejrzeniu artykułów jakie napisał dany użytkownik ? i większość będą to tak zwane trzy słowa, to baniak i po kłopocie.[mad]

Exodus
Dodany kolejny punkt do regulaminu :
5. Ryby złowione w okresie ochronnym, nie pokazujemy na forum. Dlaczego, przeczytaj regulamin amatorskiego połowu ryb.

wojti80
Dziękuję Exo.
www.aptekagemini.pl

Exodus
Nie ma za co dziekować, ale jak wszystko wychodzi w praniu Wink

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się