Sierpień 19 2018 20:58:17
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarska przystań » Humor
 Drukuj temat
Brednie wędkarskie
Exodus
Bedąc dzis na wodą, spotkałem wędkarza spinningiste . Oczywiście krutka rozmowa o rybakach. Kiedy tak z nim gadałem, wpadł mi do głowy świetny pomysł Wink

Tutaj bedziemy dodawać wszystkie brednie jakie usłyszymy na wodą i z czego chce nam się smiać Wink

Zaczne może ja, to dzis usłyszałem.

Podczas rozmowy o złowionych szczupakach, gość mi powiedział, że złowił jednego zębacza, co miał 10 woblerów w paszczy. Nie komentuje AngryPfft
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Exodus
Dzis bedąc na wodą wpadł wedkarz, który był i łowił na rabie. Oczywiscie zaczął opowiadac jak to pieknie łowił brzany [confused] (okres ochronny), mógł wziąść je wszytskie, ale jak powiedział zabrał tylko dwie[confused] widac pożądny wędkarz, nie wszystko zabiera.
Ale nie to było najlepsze, jak nam powiedział złowił brzane, która miała w pysku 3 woblery[disapprove] Oczywiscie zaraz mu przypomniano o okrsach ochronnych, ale go to nawet nie wzruszyło, widac ma to gdzies.
Przypominam że jest to temat brednie wedkarskie usłyszane nad wodą Wink

MARGO_21
witam!
ale go to nawet nie wzruszyło, widac ma to gdzies.

takie słowa są mało zabawne i raczej powinno się otworzyć nowy dział bo w dziale HUMOR to brzmi przerażająco

a co do bredni jakie usłyszałem to dobre kilka lat wstecz kolega(miał wtedy kilkanaście lat) opowiadał mi jak to był z ojcem na jakimś tam stawie.
historia normalna bo jego ojciec to niezły wędkarz ale jak koleś mówi mi:
że jego tata zaciął rybę("chyba karpia"Wink ale mu się zerwał, pokazal tylko ogon ale chyba ze 100METRóW MIAł
WinkWinkWinkWinkWinkWink
do dziś jak o tym sobie przypomne to nawet w najgorszy dzień(wędarski też) pojawia się uśmiech na mojej twarzy
pozdrawiam(kolegę teżPfft)
I bez wyników można mieć satysfakcję z wędkarstwa...

GRINCH
ehhh Grin no to ja powiem wam cos smiesznego Grin moj kumpel mi to opowiadał jak był na łowisku specjalnym ... ja na tym nie lubie łowić łowiłem raz i złowilem 16 karpi takich do 40 cm ok wiec ... opowiadam dalej jak juz mowilem moj kumpel lowil na tym stawie i nagle mial branie na kukurydze ryba była taka ogromna ze nie umial ustac w miejscu ... ryba ciągnela go do wody ... az wkoncu wyrwala mu wedke z reki i ryba poszla z wedką hahaha ... jak to uslyszalem to az sie poplakalem ze smiechu pytam sie go czy wie ze istnieje cos takiego w kołowrotku jak hamulec on odpowiada "nie" Omg Grin hehe to jest pierwsze a kiedys moj znajomy był na rybach i poszedl sie gdzies przejsc ... a wedki zostawil zazucone w wodzie ... hamulec dokrecony na maska ... i ehh ... przyszedl ze spaceru ... podpurki wygiete i wedkek nie bylo ... Grin hahah
Maver,Colmic.Garborlino,Sensas,Jaxon

Zyga
Dobre to co napisales Grinch.Cool

Znam to tez,tez jak bylem jeszcze poczatkujacym wedkarzem dokrecalem hamulec na calego.
Mialem na Czechowicach kiedys taka wielka rybe na haku ze musialem zylke przeciac bo by mnie wciagla do wody.
Nie wiedzialem wtedy o hamulcu,a mialem taki stary ruski kolowrotek,chociasz nawet nie wiem czy hamulec mial?
Ale to juz bylo tak dawno ze i nawet nie pamietam dokladnie.[thumbsup]

MARGO_21 - tez takiego zlapalem Pfft

Exodus
Kiedyś w sklepie wędkarskim gość kupuje zanete. Po chwili pyta sprzedawce:
- Jaka ja mam gwarancje że na tą zanęte złowie rybe??

Dasaj
ja mam troche inny przypadek mianowicie taki ze :
chodze na stary opustoszaly "gliniok" (gliniok- wyrobisko gdzie wybierali gline )
chodze tam prawie co dziennie bo teraz biora niezle liny (foty kiedys tam zapodam na forum Wink ) .. tak wiec wracam do rzeczy co dzien ide na ryby i jest tam wedkarz lat okolo 50 i jak juz zacznie pierd.... co on to tam nie zlowil to mnie normalnie h.. spala i krew nagla zalewa Sad , ale najleprze jest to ze ja jak koncze to mam siadke linków i karasi a on przewaznie pusta siatke to ptem mi mowi ze ja trafilem na lawice Grin tak wiec brawa DLA TEGO PANA Cool

http://narybki.net/news.php
rafael
hahahahhahAngry Dla tych wędkarzy to hyba byłby rekord polski minimum ale ja bajkopisaży przyciągam żę hohoho raz jak byłem nad takim jeziorkiem były na nim stanowiska ja przyszedłem z kolegą koleś łowił karpie na odległości około 80 metrów ja byłem ubrany na czerwono a to że niemiał brań zwalił na mnie mówiąc ,, odejdź dalej ode mnie bo ty kolorowy jesteś i ryby mi płoszysz przezto karpie nie chcą brać " mówie se hłopie karp m,nie nawed nie zobzczy z tej odległości Pfft ale se myślę Angry dla niego za inteligencję
Edytowane przez rafael dnia 01-07-2007 12:40

Kubek
to ja kiedyś byłem na rybach i gościu ciągnie szczupaka stał tam jeszcze mój tata i kumpel zerwał mu się szczupak przy brzegu i powiedział że to przez nas bo za dużo ludzi było[grin]
]

rafael
hehehe dziś byłem na rybkach i patrzę Facet łowi karpie na takim fest płytkim przyglądał nam sie taki 9 letni chłopiec który przyjechał pod namiot z rodzicami miejscu i Sie mnie pyta czy nie wiem czemu mu tu karpie nie biorą skoro żuca po 30-40 m i tam ma dobre miejsce bo na tej głębokości jest ponad 2 m głębokości ja mu na to że ja mieszkam nad tym jeziorem i mimo mojego wieku dość dobrze je znam i mówię mu że tam niema więcej niż 60 cm wody on się zaczął śmiać więc mu powiedziałem że wezmę wodery i wracam za 5 minut , wróciłem z woderami
ubieram je i wchodzę do wody idę 10,20,30,40,ten facio Sie na mnie patrzy jakbym był jakiś nienormalny . Gdy wróciłem na brzeg zaczął mi dziękować i poszedł na miejsce które mu poleciłem niecałe 300 m dalej ale juz porządne miejsce dość głęboko na tych odległościach około 4m gł. Dziesięć po tym jadę wzdłuż jeziora i widzę tego chłopca on mnie woła wiec do niego podjeżdżam a on mi mówi ze ten facet co z nim gadałem przy nim wziął wyciągną 5 karpi w godzinę po 10 kg i zabrał wszystkie do domu . Ten chłopiec miał bujna wyobraźnię
Edytowane przez rafael dnia 11-07-2007 11:09

Bojkes
Takiej bajki to chyba nikt jeszcze nie słyszał a mianowicie:
Kumpel poszedł na ryby a że nic nie złapał to wcisnął taki kit że wzięła mu duża ryba ale bóbr podpłynął i przegryzł mu żyłkę. Czaicie ???? Z resztą kumpli mieliśmy niezły ubawShock

Kubek
aha...Angry
]

rafael
ee sory ale mi klawiatura się psuje literki mi się czasem przestawiają

rafael
bóbr? ahahhaha jasne ale ściema bóbr i żyłka? hahahah dobre

Pavi
hehehe gosc mowil z mojego lowiska ze wyjal okonia takiego wielkiego ze jak go wlozyl do 3 obreczowej siatki to ogon wystawal PfftPfft Angry

rybaa14
Ja pamiętam jak byłem w 5 klasie podstawówki i byłem z tatą na łowisku hodowlanym karpi. Powiedziałem o tym kumplowi że tam byliśmy a on powiedział ze jeździ tam co tydzień i wyciągał raz dwa szczupaki( nie ma tam szczupaków) a co najśmieszniejsze gdy sie go spytałem jak je złowił? odpowiedział ze normalnie na spławik tak jak sie łowi tylko ze za przynęte miał gumowego paproszkaAngry
Edytowane przez Exodus dnia 12-07-2007 17:12

koli
tak tak skąd ja znam te opowieści mój kumpel też mi jedną z takich opowieści opowiadał ale niebęde opisywał tej bajki bo szkoda czasu
Popatrz na ulicę, popatrz co się dzieje.