Maj 22 2018 23:32:37
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Zasady pokazywania zdjęć na forum
marec-ki
richi ewentualnie jakąś komórkę z niezłym aparatem 3mpx to już standard Wink zdjęcia wychodzą dobre, a do zrobienia foty rybce wystarcza w zupełności Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Exodus
Temat dotyczy nasz okazy i toplista. Nie działu dziś na rybach Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

RichiS52
plotka napisał/a:
richi ewentualnie jakąś komórkę z niezłym aparatem 3mpx to już standard Wink zdjęcia wychodzą dobre, a do zrobienia foty rybce wystarcza w zupełności Wink

Mam taka komorke Nokia N73 tylko ze jej nie można na niczym postawić zawsze przewraca się na plecyPfft
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

Labedziak
Exodus napisał nowe propozycje jakie chcemy widzieć zdjęcia na forum.
Garstka ludzi napisała co o tym myśli,a reszta milczy.

A potem znowu jak ktoś da zdjęcie zrobione w kuchni to zaczną się posty o tym jakie to nieładne zdjęcie.

Dlatego wypowiadajcie się co myślicie o tych propozycjach Exodusa.
Pisać śmiało,nikt nikogo nie zlinczuje za to jak będzie miał inne pomysły Pfft

i59.tinypic.com/3492a7t.gif

marec-ki
Ja dodam jeszcze, żeby bardzo, bardzo szczegółowo określić te zdjęcia bo niektórzy popadają w obłęd. Ktoś dodał amura i wypadło mu (rybie) parę łusek, które widoczne były na ciele i już komentarz, że to brzydkie [confused]
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Mich101
Ja jestem za tymi zasadami. Będzie ładnie, a przede wszystkim miłe widoki dla oka[ouch]
Edytowane przez Mich101 dnia 30-06-2008 20:46
POZDRAWIAM MICH101

WĘDKARSTWO TO HOBBY NIE DO ZASTĄPIENIA

..........................................................................................................................................
Raj utracony...
http://www.narybk...ost_112259

http://www.narybki.net
Arturo B
Według mnie ,żeby nie robic teraz zbytniego zamieszania ,to możnaby zostawic tak jak było do tej pory,a ewentualne zmiany wprowadzic od przyszłego roku.Gdybysmy mieli te zmiany wprowadzic od teraz to żeby było wszysko ok.należałoby usunąć czesć ryb z top listy,chodzi mi o te robione w domach.A gdybyśmy trak zrobili powstała by pewnie kolejna niepotrzebna sprzeczka na forum.
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Kubek
Myślę że pomysł dobry lecz powinien wejść od nowego roku, tak jak Arturo pisał trzeba by było trochę ryb usunąć. Na pewno takie zdjęcia wyglądają ładnie. A ja mam takie pytanie czy nawet jakby się rybę wzięło to np. można zrobić zdjęcie w ogrodzie czy na tle jakiegoś drzewa i wtedy je dodać ??
]

Tomek700
Kubek napisał/a:. A ja mam takie pytanie czy nawet jakby się rybę wzięło to np. można zrobić zdjęcie w ogrodzie czy na tle jakiegoś drzewa i wtedy je dodać ??

Dodać Kubek i milczeć aż po gróbWink.Zdaje się,że Exodus nie za bardzo może odpowiedzieć na to pytanie ponieważ będą następne typu:a czy na tle klombu pod blokiem? ,na tle pięknych kwiatów doniczkowych w dużym pokoju?,i tak dalej...Wink

Exodus
Przypominam że temat dotyczy, działu nasze okazy. Toplista zostaje na starych zasadach.
Zmiany tam wejdą od nowego roku.

Pablo2
Moim zdaniem powinno być tak jak Exo napisał. No powiedzcie szczerze jak to wygląda jak stoi ktoś z pięknym okazem(np powiedzmy szczupak 90cm) a z tyłu za przeproszeniem kibel? Czy przyjemnie jest oglądać takie zdjęcia? Jak dla mnie nie( bo taka fotografia odrazu kojarzy się ze śmiercią ryby)... Zresztą to samo tyczy się ryb martwych.
Edytowane przez Pablo2 dnia 02-07-2008 18:24

Grzes77
Myślę,że stali bywalcy stronki będą w większości za tymi zmianami, ja osobiście też parę razy poruszałem tematy zdjęć, więc mi to wszystko się podoba. Wiem, że fociaki można robić samemu nawet telefonem, mam Sony Ericsson 850i z samowyzwalaczem, więc w przyszłym roku mogę sam pociskać na ryby. Mam nadzieję, że od nowego roku zasady te będą obowiązywać i dostosujemy się do nich w 100%Wink.

Arturo B
Siara1 napisał/a:
, jak rozumiec pokazywane zdjęcia losowo wybranych fotek.Angry

Siara-mógłbyś nieco jaśniej sprecyzować pytanie?Niebardzo rozumiem co masz na myśli??
Wspomniałeś tez coś o zasadach-zasady jakieś muszą być,gdyby ich nie było, to to forum okazałoby się kolejną hamską i prostacką stroną(serwisem),a tego tu nie chcemy.
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Grzes77
Siara 1 to jest wszystko bardzo proste. Fotki z metrem pokazywane są z działu zgłoszeń do toplisty, w fotkach losowych pokazywane są wszystkie fotki a przecież w naszych okazach i innych działach tego wymagania nie ma, poczytaj regulamin i dopiero się wypowiadaj Wink

Labedziak
Siara1 napisał/a:
Wodzowie i prawie wodzowie skoro postanowiliscie wprowadzic tware zasady pokazywania zdjęc ze złowionymi rybami które to mają byc pokazywane z metrem to pytanie moje jest następujące, jak rozumiec pokazywane zdjęcia losowo wybranych fotek.Angry

Losowe fotki pokazywane są z naszej Galerii.

http://www.narybk...allery.php

Do galerii nie potrzeba zdjęć z metrem.

Zdjęcia z metrem potrzebne są tylko do Toplisty.

http://www.narybk...read_id=96
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Grzes77
[hahaha] Filozofii ? Nic na ten temat Ci nie pisałem, to tylko mój podpis Wink

Fotkę usunął prawdopodobnie któryś z adminów, lub jest gdzieś zapisana, tzn w dziale w którym powinna się znaleźć. Wyślij PW do Exo to Ci da odpowiedź Wink.

Grzes77
To ja Ci proponuję załóż nowy temat w dziale nasze okazy, dodaj fotkę i opis a zapewniam, że nikt tego nie usunie, oczywiście jak nie napiszesz kosmicznych rzeczy, typu brednie wędkarskie. Chyba, że masz fotkę z miarką, to wal śmiało do toplisty Wink.Czekamy na opis połowu [thumbsup]

Exodus
Przypominam że foteczki z miejsc, gdzie ryba nie wystepuje, sa kasowane Wink Informacje na temat skasowanych fotek nie są wysyłane na pw. Za dużo pracy Wink

Przemi4
Podoba mi się ten pomysł.Cool Ponieważ to żadna przyjemność oglądać wypatroszone, zakrwawione zdjęcia ryb. Zdjęcia robione w domu z rybami też nie najlepiej się ogląda.

Piotrek0406
Szkoda że ja nie zrobiłem zdjęcia szczupaka z roku 2008, 15 kwietnia mierzył 110cm był to samiec ważył 14kg:|
Edytowane przez bobo160 dnia 27-02-2010 14:09

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się