Sierpień 15 2018 09:17:46
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Internetowe rekordy Polski
Exodus
Witam Wink
Od dziś rusza nowy dział. Internetowe rekordy Polski. Będa tam dodawane tylko i wyłącznie ryby złowione w Polsce, zasady dodawania tam ryb poznacie juz niedługo.
Owe rekordy nie bedą rozgraniczane na łowiska komercyjne, czy PZW.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Gangster358
Bardzo dobry pomysł Cool
W końcu będę na bieżąco i dowiem się jakie sztuki medalowe są w Polskich wodach.Frown
Chodż przypuszczam,że jest ich niewiele a to przez kłusowników lub innych pseudo wędkarzy.Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością [ouch]

Exodus
Gangster to będą rekordy które zostana zgłoszone na nasza strone Wink Oczywiście tutaj nie będzie mowy, by dodawać ryby złowione za zagranicą.
Rekordy z gazet tutaj nie będą dawane, bo to co nieraz widze woła o pomste Wink
Ostatnio widziałem zgłoszenie płoci na 30 cm która ważyła prawie kilo [hahaha] czerwcowe wydanie ww. Ja wiem że im też napewno przysparza wiele kłopotu, okreslenie wagi, no ale bez przesadyWink
Do wielu rekordów tam się można przyczepic, ale w klenia na rekord Polski nie uwierze. Ma co najwyżej z 2.5 kg
[img]http://img87.imageshack.us/img87/2876/klenyv5.jpg[/img] is not a valid Image. Nasz Polski z wysuniętymi rekami. 3.64 kg

Tutaj niemiecki 3,380
images34.fotosik.pl/325/29a5cd6086a561a5m.jpg

Pippo
naladujesz "troche" olowiu i jak nic 3.64kg . Pfft
Lin - słodkowodne MiniGame Wink

Howi
Exodus napisał/a:

Do wielu rekordów tam się można przyczepic, ale w klenia na rekord Polski nie uwierze. Ma co najwyżej z 2.5 kg
[img]http://img87.imageshack.us/img87/2876/klenyv5.jpg[/img] is not a valid Image.

No,mi się tez wydaje ze ten kleń nie ma swojej podanej wagi,ale co zrobisz,nie udowodnisz tego.
Ale skoro to ryba na rekord Polski,to musieli to chyba jakoś sprawdzić.

Ostatnio widziałem zgłoszenie płoci na 30 cm która ważyła prawie kilo hahaha czerwcowe wydanie ww.

Mam ta gazetę,i tu masz racje,plotka 30 cm.nie może mieć 750 gramm [hahaha]

Exodus
Ruszamy pomału z tym działem, narazie sa to początki. Rekordy rejestrujemy od 2008 roku, chyba że uda nam się odnaleźć zdjęcia z ostatnich 2 lat. Jeśli znajdziecie jakies błędy, to prosze nas informować.
Regulamin będzie taki sam jak do toplisty, z paroma zmianami.

miros
Osobiście zmienił bym nazwę na Polskie Internetowe Rekordy Strony, ale zrobisz jak będziesz uważał.Wink

A co z naszymi kolegami za granicy, dla nich zostanie coś ???

Exodus
Rekordy strony sa razem z łowiskami zagranicznymi. Więc nie może być dwóch takich samych nazw. Wink dlatego powstały internetowe rekordy Polski.

Howi
Exodus napisał/a:
Witam Wink
Od dziś rusza nowy dział. Internetowe rekordy Polski. Będa tam dodawane tylko i wyłącznie ryby złowione w Polsce, zasady dodawania tam ryb poznacie juz niedługo.
Owe rekordy nie bedą rozgraniczane na łowiska komercyjne, czy PZW.

Gratuluje świetnego pomysłu.Cool

Te rekordy będą się tym różniły od tych z gazet,ze my wszyscy będziemy widzieć dokładnie ile ma dana ryba centymetrów,a nie tylko redakcja.
I to mi się podoba,nie będzie oszukiwania.[thumbsup]

Labedziak
W sumie temat ma już dwa lata, dodajemy tam ryby złowione tylko i wyłącznie na polskich łowiskach.

Jak zauważycie jakieś błędy, to piszcie.
A może macie jeszcze jakieś propozycje na ulepszenie tego działu?

[img]http://img30.imageshack.us/img30/2051/71277981.gif[/img] is not a valid Image.

http://www.narybk...cle_id=188
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Exodus
Własnie, jak macie jakieś propozycje na ulepszenie tego działu, to zapraszam do tematu Wink

franek1980
Howi napisał(a):
Exodus napisał/a:

[img]http://img87.imageshack.us/img87/2876/klenyv5.jpg[/img] is not a valid Image.

No,mi się tez wydaje ze ten kleń nie ma swojej podanej wagi,ale co zrobisz,nie udowodnisz tego.
Ale skoro to ryba na rekord Polski,to musieli to chyba jakoś sprawdzić.

Ostatnio widziałem zgłoszenie płoci na 30 cm która ważyła prawie kilo hahaha czerwcowe wydanie ww.

Mam ta gazetę,i tu masz racje,plotka 30 cm.nie może mieć 750 gramm [hahaha]

To jeszcze nic z tym kleniem. Widziałem w WŚ jak jakiś niby utytułowany wędkarz dodał klenia 64,4 cm. Co się okazało, że kleń ma całe 57 cm, a dolna płetwa ogonowa została obcięta i dosztukowana do górnej. Całość owego połączenia tych płetw "wędkarz" zamaskował trawą-oczywiście zgłoszenie odrzucono i potępiono.
To sam połów był opisany w WP, tylko że tym razem nie zauważono oszustwa i ogłoszono nowy rekord Polski. Nie wiem tylko na jak długo-mam nadzieje, że już anulowany.

wedkarz2309
Też widziałem w WŚ ten kit z kleniem...Pfft

I jeszcze pokazywali sandacza, który miał bodaj 94 cm, a zgłosili go, jako 104, bo... na miarce po 10, było 21...Pfft

Adam014
Ja również o tym przekręcie czytałem i z kleniem i z sandałem, bo to ten sam artykuł akurat byłPfft
Dla mnie to jest głupota takie rzeczy wyprawiać i dobrze, że o takich rzeczach piszą.
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Exodus
Exodus napisał(a):
Własnie, jak macie jakieś propozycje na ulepszenie tego działu, to zapraszam do tematu Wink

Tego dotyczy ten temat, klenia zostawcie w spokoju w jakim się znajduje Wink

Dariusz foss
Jestem tu od niedawna i widzę lub nie, ale sprawa rekordów Polski padła a to źle ponieważ jest to nie uczciwe w stosunku do Polskich wędkarzy łowiących na polskich akwenach. Szczególnie należących do PZW. Jak wszystkim wiadomo nasze łowiska były często źle traktowane przez masowe odłowy rybackie ,czego teraz odczuwamy skutki w braku okazałych ryb,jak chociaż by Kleń o masie 6,30 kg i 83 cm złowionego w 1973 ,oficjalnie nie pobitym z mojej wiedzy w tym temacie. Lecz idzie ku lepszemu, zlikwidowano już odłowy bynajmniej na Wiśle ,z czego jestem bardzo zadowolony i stany rybostanu się odbudowuje. Wiślane Jazie na rekord Polski są na pewno w naszej królowej, co do kleni prawdopodobnie też,tylko łowić.
Dariusz foss dodał/a następującą grafikę:
026_1.jpg

Edytowane przez Kondzio154 dnia 19-12-2014 15:41

Norbert
Dariusz ten hak który posiada waga służy do przebijania siatki w której ważymy rybę a nie przebijania ryby ;)). Masz rację musimy się jeszcze dużo uczyć a pogłowie ryby wzrośnie o 100 % w naszych wodach Wink.
Edytowane przez Norbert dnia 18-12-2014 20:46
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Kondzio154
Norbert napisał(a):

Dariusz ten hak który posiada waga służy do przebijania siatki w której ważymy rybę a nie przebijania ryby ;)). Masz rację musimy się jeszcze dużo uczyć a pogłowie ryby wzrośnie o 100 % w naszych wodach Wink.

Dziękujemy Norbert za zwrócenie uwagi. Zdjęcie usunąłem. Jako użytkownicy tego forum, mimo osobistego zdania każdego z nas, co do zabierania ryb, próbujemy uzmysłowić wędkarzom etyczne i humanitarne traktowanie złowionych ryb.
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się