Grudzień 11 2018 21:26:38
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarska przystań » Humor
 Drukuj temat
Wędka PT-91Ex nowy model
Exodus
Tak się właśnie zastanawiam nad zmiana wędki na nowszy model.
Opis producenta:

W tym modelu podnęcanie jest nie potrzebne, całe zanęcanie zalatwia nam końcowy element wędki.
Zawsze wolne miejsce na łowisku.
Firma gwarantuje, że na ten model zawsze złowimy jakis rekordowy okaz.
Można spokojnie łowić z marszu.

Na ten model łowi już Labedziak, o czym się możemy przekonać w topliście. Zreszta widac że firma jest z Łabęd, czyli tam gdzie mieszkał Labedziak Wink
http://www.bumar....php?79,171
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

barmsr
No widzę,że same zalety posiada taka wędka.Tylko,że chyba będzie trzeba lać opałówkę-zawsze taniej wyjdzie.Hehe
Chyba będę musiał wziąć dobry kredyt żeby taki sprzęcik zakupić[hahaha]

mono1978
No Łabędziak nawet na odłamkowego wyciągnie coś większegoWinkPfft

Grzes77
To ja już wiem skąd te kilku kilowe lechy się wzięłyWink. Z takim sprzętem "zaoszczędzimy[hahaha]" na dojeździe i nie wydamy nawet zeta na zanętę . W dzisiejszych czasach te wędki tak szybko się udoskonalają, że aż miło popatrzeć.
Ja czekam na wersję zdalnie sterowaną z kamerą, bo wtedy można będzie siedzieć w fotelu, piwko pić a w telewizorku patrzeć i kierować łowami. Po powrocie wędki z łowiska wystarczy wyjść i wyjąć kilka kilo mięcha Wink. To by był super sprzęt dla mięsiarzy i to leniwych[hahaha].

Semi
Łowiłem kiedyś przez 3 lata na taką wędkę, tylko trochę starszy model, T-72. Twardy jest trochę nowocześniejszy, mam ich trochę zaraz za oknem ( mieszkam przy płocie jednostki). Trochę dużo pali , ale nie trzeba miejscówek szukać , wystarczy zaparkować przy brzegu , miejsce samo się zrobi. [hahaha]

marec-ki
Wymaga obsługi 3 osób: Łabędziak jako Grześ Wink RichiS jako Gustlik Wink Alfred jako Tomuś Wink brakuje Janka i psa Pfft ale widać daje radę dzielna załoga Angry

"odłamkowym ładuj" hehe [thumbsup]
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Labedziak
Exodus napisał/a:

Na ten model łowi już Labedziak, o czym się możemy przekonać w topliście.

No i wydało się wszystko,ze tez nie potrafisz zachować tajemnicy.
Ale jako ze mogę łowić na dwie wędki,to chyba sobie odkupie drugą taką samą Pfft

Ps.
25 lat temu takie wędki to była wielka tajemnica,a teraz to sobie strony internetowe nawet robią i reklamują [hahaha]

Ps2.
Na terenie zakładów znajdują się też dwa piękne stawy w lesie, można na nich łowić jeśli się należy do Zrzeszenia Wędkarskiego "Uklejka" przy Zakładach Mechanicznych "Bumar - Łabędy":

images32.fotosik.pl/320/96635103ea2a46a6m.jpgimages30.fotosik.pl/253/95a01f3184aa514bm.jpg
images34.fotosik.pl/321/348033c203a2948am.jpgimages33.fotosik.pl/328/2f284b9f64c9e534m.jpg

Zdjęcia z Galerii użytkownika Zrzeszenie Wędkarskie UKLEJKA z Naszej Klasy.
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Lord
No to już teraz wiemy wszystko Shock

Fajne to jeziorko musi byc,pewnie i lodzie podwodne tam pływają [hahaha]

Pozdrawiam
Lord

barmsr
Lord napisał/a:
Fajne to jeziorko musi byc,pewnie i lodzie podwodne tam pływają [hahaha]

Łodzi podwodnych używają ludzie mający wyrobioną kartę łowiectwa podwodnego[hahaha]

Zyga
No,ja tez kiedyś miałem taka wędkę,nawet robiłem parę części do niej [hahaha]

Labedziak napisal
Na terenie zakładów znajdują się tez dwa piękne stawy w lesie,można na nich łowić jeśli się należy do Zrzeszenia Wędkarskiego "Uklejka" przy Zakładach Mechanicznych "Bumar - Łabędy"

No,kolo ma około 200 członków,maja tam naprawdę fajnie,kolega mi opowiadał.
Maja wydzierżawione 4 jeziora o powierzchni około 35 hektarów.[thumbsup]
[img]http://images35.fotosik.pl/54/4857b72c8846863c.jpg[/img] is not a valid Image.

Tomek700
No ja na taki łowiłem(tylko starszy model[ouch]).Jak byłem w wojsku to musiałem pod wodę wjeżdżać,ale efekty marne,nie znalazłem nawet ciernika na pancerzu[confused].

stasiu
Sprzęcik całkiem niezły Cool ale kredycik by trzeba żeby sobie coś takiego kupić[hahaha] .

Grzesiek
A jak się ma komplet dwóch takich wędek,
to czy w ramach swojego łowiska
można jedną odstąpić małżonce...? [hahaha]
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

DejvSTR
fajny sprzęcik i można idealnie dobrać przynęte przeciwpancerny na karpia a odłamkowy na szczupłego[thumbsup]Wink

Goran
ja tam wolę T-34 Grin chociaż to też złe nie jest Pfft hmm to z karabinu na uklejki sie strzela jak przeciwpancerny na karpia a odłamkowy na szczupłego PfftPfft
Pozdrawiam Patryk.

Wyznaję zasadę : Catch and Set Free (złap i zwróć wolność). Sprzedam komara w super stanie !!

ANDRZEJ2703
Przydała by się też jakaś piękna Marusia do tej słynnej załogi.
Kto będzie ryby skrobał? images31.fotosik.pl/365/15613b6b398d7b1cm.gif
Edytowane przez Labedziak dnia 11-09-2009 22:18
ANDRZEJ2703 [url]http://edzik.wrzuta.pl/audio/qm9n1b89sQ/jada_na_ryby_-_ed_mans[/url]

Labedziak
ANDRZEJ2703 napisał/a:
Przydała by się też jakaś piękna Marusia do tej słynnej załogi.
Kto będzie ryby skrobał?

Niestety,za dużo młodych wędkarzy na forum,dlatego ta reklamę piwa usunąłem.PfftShock

Oczywiście oryginał zdjęcia mam,to jakby ktoś chciał,to niech pisze do Andrzeja albo mi na PW.Wink
Edytowane przez Labedziak dnia 11-09-2009 22:26

Semi
Słabo coś ostatnio rybki dopisują , chyba zmienię wędkę na Labedziakową, po południu musiałem do roboty wyskoczyć na chwilkę , zabrałem córę ze sobą i dwie kuzynki, doradzały mi który model wybrać- starszy T-72, czy nowszy PT-91. Jeszcze się zastanowię. Wink images39.fotosik.pl/193/05a22a3b46d2c53fm.jpg
Edytowane przez Semi dnia 11-09-2009 22:32
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Labedziak
Labedziak napisał(a):

Ps2.
Na terenie zakładów znajdują się też dwa piękne stawy w lesie, można na nich łowić jeśli się należy do Zrzeszenia Wędkarskiego "Uklejka" przy Zakładach Mechanicznych "Bumar - Łabędy":

images32.fotosik.pl/320/96635103ea2a46a6m.jpgimages30.fotosik.pl/253/95a01f3184aa514bm.jpg
images34.fotosik.pl/321/348033c203a2948am.jpgimages33.fotosik.pl/328/2f284b9f64c9e534m.jpg

Zdjęcia z Galerii użytkownika Zrzeszenie Wędkarskie UKLEJKA z Naszej Klasy.

Jak by ktoś chciał się tam zapisać, to podaje stronę tego stowarzyszenia -

http://www.uklejk...

A tu widok z góry na łowiska -

http://maps.googl...n&z=15

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się