Październik 21 2018 03:29:34
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Toplista rekordów wędkarskich » Okazy już dodane
 Drukuj temat
Dorsz 82 cm
Ostry
Dorsz 82 cm, złowiony na jednym z wraków w okolicy Helu na muchę dorszową o godz.11:15, na głębokości 55 metrów, w dniu 18.12.2008.
images46.fotosik.pl/41/d3baada9f3d4eeccm.jpg images35.fotosik.pl/41/4d52d63d695b819dm.jpg

Przemo
Gratulacje. Piękna rybka.
Nie dane mi było jeszcze nigdy na morzu łowić...warto jak widać.

ps. Teraz już nie musisz karpia na wigilie kupować....Wink Dorsz w galarecie.....brzmi ciekawie...Pfft

pozdrawiam i gratulacje.

BynQ
Ładny ,gratulacje , pewnie z 4-5 kg ważył.Widać na zdjęciu że woda jak na jeziorze. Nigdy nie byłem na dorszach , chociaz do Kołobrzegu nie mam daleko ,poprostu mam cykora ze wzgledu na chorobe morską ,boje się duzej fali.Kiedys na mojej 1 łodce przeżyłem horror i może od tego uraz do fali.
Nie ważne jaka ryba ,choćby mała płoć[img]http://www.otofotki.pl/img6/obrazki/kx9066_flyfisher1.gif[/img] is not a valid Image.

karolfishing
Gratulacje piękny dorsz.Niestety ja jeszcze nigdy nie łowiłem na morzu.Kilka razy byłem w Jastarnii, lecz wtedy jescze nie interesowałem się wędkarstwem.

Kevin89
Dorszyk ładny, nie miałem okazji jeszcze z dorszykiem powalczyć ale myślę to się wkrótce zmieni. Gratuluje Cool Pozdrawiam

KarIII
A na morze trzeba miec jakomś spycjalną karte Smile? Czy wystarczyłaby mi taka z okręgu PZW Toruń? Grin A dorsz piekny Smile

okoniolowca
Kolejny wielki dorsz. Wielkie Cool za niego.
Czy ty ostry tylko wędkujesz na morzu ? Czy na słodkowodne drapieżniki tez czasem polujesz ?
Złowiłem rybę, ryba to wie i ja to wiem. I to mi wystarczy. Wink

Ostry
Tak okoniolowco, wędkuję jedynie w Bałtyku i nawet od jakiegoś czasu na nim mieszkam Smile)). Do KarIII-kolego na wędkowanie w morzu nie potrzebujesz żadnej karty. Jeżeli chcesz wybrać się na kuter, to każda jednostka ma zezwolenie na połów w morzu, a jak chcesz łowić samodzielnie, to wykupujesz zezwolenie za 16(miesiąc) lub 45 zł (rok) i łowisz. Dzięki wszystkim za gratki, zapraszam do Jastarni po większe okazy.

Pawel4
Ładny dorsz i graty za niego. Ja nigdy nie łowiłem w morzu i w najbliższym czasie chyba nie połowię ale widzę że ty sobie świetnie radzisz. Jeszcze raz Cool

okoniolowca
A możesz nam trochę opisać na czym polega metoda lowienia dorszy na muchę ? Nikt na to nie łowiłem ani pewnie nie będę ale zawsze dobrze wiedzieć co i jak w każdej metodzie. I czy używa się do tego jakiegoś specjalnego wędziska i czy hol jest taki sam jak normalnie ? a czy dorsz to w ogolę waleczna ryba ? Wink
Złowiłem rybę, ryba to wie i ja to wiem. I to mi wystarczy. Wink

Rafalogi
Brawooo CoolCool Ostry...ładna sztuka z tego dorsza.
Mnie chłopaki wiele razy namawiali na wyjazd dorszowy,ale jakoś się nie skusiłem,sam nie wiem dla czego.Teraz jak będą jechać to walę z nimi i jak by co to Ciebie z szypra weźmiemy.
Pozdro i życzę takiego z dyszkę ...Frown

Grzes77
Piękna sztuka Cool, gratuluję. Im więcej oglądam i czytam waszych morskich opowieści, tym bardziej chodzi mi po głowie ogarnięcie kilku kumpli i wypad nad morze. Ryba naprawdę pierwsza klasa, połamania kija na następnych okazach [thumbsup].

Artur_12
Ładny dorsz CoolCoolAngry Gratulacje takiej sztuki Cool, Życzę jeszcze WiększychWink
Edytowane przez Artur_12 dnia 19-12-2008 12:35

Vader
Pięknie się prezentuje twój dorszyk.Wink Życzę połamania kija na następnych sztukach.CoolAngry

senti
Ostry,
piękny ten dorszyk. Słyszałem od znajmoych ,że takie wyprawy bardzo wciągają. Ja raz już prawię się wybrałem i w ostatiej chwili zrezygnowałem.Teraz wiem ,ze to był błąd i w przyszłym zezonie na 100% jadę na dorsza.

Gratulacje za ten piekny okaz .Cool

"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"

Michal wa-wa
Cool Rafalogi to zapraszam na dorsze.Juz cos szykuje na luty.
Edytowane przez Michal wa-wa dnia 19-12-2008 16:10

Zyga
Gratuluje,myślę ze już niedługo ryba znajdzie się w Topiscie.Angry
[img]http://images35.fotosik.pl/54/4857b72c8846863c.jpg[/img] is not a valid Image.

miros
No Ostry gratulacje z połowu dorsza, niezły okaz choć nie bardzo się orientuję w maksymalnych rozmiarach tego gatunku.
Co roku mam wczasy w Stegnie, to niedaleko, ale tam nie można powedkawać w morzu, na co mam wielką chęć więc, wiec jak będę wybierał się w 2009 roku na wczasy to skontaktuję się z tobą, może ustalimy jakiś termin, pozdrawiam, Miros.

Goran
Piękna ryba. Ja nie mam możliwości wyjazdu nad morze - mieszkam prawie w górach i za to mam pstrągi Pfft ale to nie to samo Smile
Pozdrawiam Patryk.

Wyznaję zasadę : Catch and Set Free (złap i zwróć wolność). Sprzedam komara w super stanie !!

Adam014
Ja ci również gratuluję okazu Ostry.Cool
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się