Kwiecień 29 2017 11:20:23
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista 2016
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
Prezenty Wędkarskie
Pippo
No i po Wigilii więc chwalcie się prezentami wędkarskimi po choinkę Shock
Ja dostałem:
Bolonke Jaxon XT-PRO Turbo Bolognese 700 cw. 5-25g , waga 365gr.

Do Tego kręcioł Jaxon VX Machine 100:
Pojemność szpuli: 0,20mm/170m
Przełożenie: 5,2:1;
Ilość łożysk: 10-(OWC);

I film na DVD Rapala żeby się podszkolić w spiningu Wink

Z prezentu jestem zadowolony i mam nadzieję że pomoże mi w złowieniu taaaakiej ryby w sezonie 2009 !! Pfft

A wy co dostaliście ?? [mad]
Edytowane przez Pippo dnia 24-12-2008 21:01
Lin - słodkowodne MiniGame Wink

Kevin89
Ja pod choinkę dostałem:

Kołowrotek Dragon Quattro 2 łożyska. RD 230 Przełożenie 1:5.0
Wędkę Mikado Trython Match 3603 360cm c.w. 10gr-40gr

Tacie sprezętowałem kołowrotek Cormoran Sportline XT 2000
1łożysko Przełożenie 1:5.1
Również dostał taką wędkę jak ja tylko długość 390cm
3903.

Jestem bardzo zadowolony z prezętów.[thumbsup]

Flls
Ja dostałem pod choinkę woblery,które zresztą dzień wcześniej skończyłem lakierować Pfft A, i mama załatwiła mi prawie nówkę Catanę 400fb,na metrowe okonie ze Strzeszynka [hahaha]
Jadę na ryby a nie po ryby.
FEDOR FC !!!
http://pl.youtube...Iz4YLBfuhQ
Cro Cop FC
http://pl.youtube...re=related

okoniolowca
Za ze sprzętu to nic nie dostałem bo w zasadzie nic nie potrzebuje po za małymi drobiazgami, ale mam za to PLAYSTATION 3 Shock Które dostałem już kilka dni wcześniej Pfft
Złowiłem rybę, ryba to wie i ja to wiem. I to mi wystarczy. Wink

olekdom
Ja dostałem spinning OSKO Laguna SpinFrown I do tego kalendarz wędkarskiWink No i pare drobiazgów takich jak kamera do filmowania holi wielorybów które będe łowił w przyszłym sezonieShock

Pawel4
Ja z wędkarskich rzeczy dostałem wędzisko spinigowe OSKO Mustang 2,75, 8-35g a z nie wędkarskich to perfumy, portfel i trochę kasy w portfelu na gadżety wędkarskie. No i jeszcze słodycze Wink
Ogólnie jestem jak najbardziej zadowolony z prezentów [thumbsup]
Edytowane przez Pawel4 dnia 26-12-2008 11:11

sokool
Ja dostałem kręcioła Konger Team Carp SV 650 6 łożysk przełożenie 5.2:1 i żyłke Kevlon 0.30 jestem bardzo zadowolony jeszcze jak by mnie kto spinningu naumiał to byłby prezentFrown
nieważne jaki sprzęt , ważne jakie serce !!!!

michal_czyb
Dostałem od Mikołaja:
-Zestaw obrotówek Robinsona na pstrągi. Wykonane bardzo ładnie, ciekaw jestem jak w wodzie się zachowywać będą.
-Zestaw twisterów i "portek" 4-5cm + 4 szt. główek 3g.
-Kołowrotek do spinningu Shimano Alivio 2500 FA + 150 m żyłki 0.18 York Carisma.
-Wędzisko York Attacker Perch Jig 2,70m cw. 8g + trochę paproszków i ciężarków na boczny trok. Jestem naprawdę bardzo zadowolony. Oby jeszcze tylko ryby dopisały to będę w siódmym niebie. [hahaha] Oprócz sprzętu do wędkowania dostałem jeszcze zestaw Rexony (żel pod prysznic, dezodorant w spreju i antyperspirant w kulce), zestaw Fa (dezodorant i żel pod prysznic). Dużo mikołajów - dużo prezentów. Pfft
Edytowane przez michal_czyb dnia 25-12-2008 10:32
Sezon szczupakowy 2009 rozpoczęty...

Daniel4000
Ja dostalem sygnalizator bran videotronic ZX3 Podpurki do wedki Tagrze trojnog http://www.allegr...a02_b.html identyczny tylko moj ma jeszcze u góry poprzeczke na 3 sygnalizatory i jeszcze kszeselko wedkarskieWinkjestem bardzo zadowolony
Edytowane przez Daniel4000 dnia 25-12-2008 10:52
images33.fotosik.pl/404/fbe61b54bc8e10efm.gif
To jest to co kocham najbardziej

splawik jest podstawom grunt jest zabawa spining nałogiem a szczupak ryb bogiem
BynQ
Macie dobrze ,bo macie sponsorów .Niestety ja musze robić prezenty -sobie też. W rym roku były to woblery trociowe .
Nie ważne jaka ryba ,choćby mała płoćwww.otofotki.pl/img6/obrazki/kx9066_flyfisher1.gif

RichiS52
BynQ napisał/a:
Macie dobrze ,bo macie sponsorów .Niestety ja muszę robić prezenty -sobie też.....

Nie tylko Ty jesteś sponsorem ,u mnie jest to samo ,dobrze ze tak jest tylko raz w roku[sleep]
PS. Prezent sam sobie zrobiłem ,był to właśnie Humminbird 717 ,zona dostała Laptop Toshiba Wink
Nie będzie mi mieszać w moim[hahaha]
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

Pippo
Chyba najlepiej mówić bliskim jak chcą wam sprawdzić jakiś prezent wędkarski a się nie znają to najlepiej żeby to były akcesoria zawsze jakaś siatka czy coś może się przydać... Całe szczęście że mój tata łowi ryby już ponad 30 lat
Lin - słodkowodne MiniGame Wink

maniu128
Ja dostałem:
Kołowrotek Jaxon FRXL 200 karpiowy
poradniki, filmy i gazety wędkarskie.
Edytowane przez bobo160 dnia 25-12-2009 11:34

Grzesiek
Flls napisał:
Ja dostałem pod choinkę woblery,które zresztą dzień wcześniej skończyłem lakierować Pfft A, i mama załatwiła mi prawie nówkę Catanę 400fb,na metrowe okonie ze Strzeszynka [hahaha]

W Strzeszynku metrowe okonie już nie pływają.
Wszystkie wyłowiłem!!! [hahaha]

W tym roku z wędkarskich rzeczy nic nie dostałem, ale za to sponsorowałem. Kupiłem Ojcu Rapalkę Orginal i urządzenie wielofunkcyjne (tnie, przekłuwa, ostrzy i coś tam jeszcze robi Pfft)
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

Magic0
Ja dostałem tylko dwie błystki ale za to tata dostał węglową gruntówkę 360/80g i duże pudełko na akcesoria spiningowe + kopyta błyski . A że sprzęt mamy raczej wspólny i razem jeżdzimy na ryby to jest się z czego cieszyć Wink[ouch]
Karp , Amur , Sum

Goran
Ja parę dni wcześniej monitor LCD 20 cali firmy Samsung, książkę i pendrive'a 1gb Pfft
Pozdrawiam Patryk.

Wyznaję zasadę : Catch and Set Free (złap i zwróć wolność). Sprzedam komara w super stanie !!

tomexo
A ja dostalem aparat na zeby [disapprove] żeby bardziej przyciagac ryby Pfft
Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!

Przepraszam za moje ci Wink

kby94
A ja dostałem spinning Konger Carbomaxx Spin 270/40, podbierak Jaxona i bluzkę Wink
Edytowane przez kby94 dnia 25-12-2008 20:48

Adam014
Ja dostałem trochę kosmetyków i kasa, którą przeznaczę oczywiście na upatrzony już teraz sprzęt wędkarski.[ouch]
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

michalek19
Dostałem torbę do spinningu (do tej pory smigałem z plecakiem)
Na Emigracji Sad Sad Sad
Deutschland > Bawaria

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się