Listopad 28 2014 20:05:04
Nawigacja
· Regulamin
· Strona Główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Spinningowe
· Muchowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista 2014
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Ankieta
Czy powinno się wprowadzić górny wymiar ochronny ryb ?

Tak
Tak
78% [45 głosów]

Nie
Nie
17% [10 głosów]

Nie wiem
Nie wiem
5% [3 głosów]

Ogółem głosów: 58
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 08/10/2014 19:55

Archiwum ankiet
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Mapy Batymetryczne - zdjęcia i opisy
rysiek139
Witam wszystkich, może się przydadzą komuś mapki, to link do strony, niestety rejonu katowickiego brak, ale może się przydadzą.
http://www.tajniki-wedkarstwa.pl/page.php?33 Shock takie mapki

OKOLICE OLSZTYNA CZ.1

Bartąg; Brzeźno (Brzeźno Duże); Brzezinek (Brzeźno Małe); Krzyżewko (Krzyż); Morze; Czarne koło Czarnego Pieca; Dadaj; Długie; Dłużek k. J. Serwent; Dłużek koło Dłużka; Dobrąg; Dywickie; Gim (Zgniłocha); Kalwa Wielka; Kalwa Mała; Kielarskie; Kiełdynek (Kiełdzinek); Kiermas; Kiernoz Mały; Kiernoz Wielki; Kierzlińskie (Ar Duży); Klebarskie; Kortowskie; Kośno; Leleskie; Kruninek; Elganowiec(Motowidłek); Okrągłe; Kiepunek; Krominek; Jegły; Linowskie k. Klewek; Łabuny Wielkie; Łajskie (Łajs); Łańskie; Łęgajńskie (Linowskie); Maróz; Poplusz (Poplusz Wielki); Pawlik (Poplusz Mały); Mosąg; Niskie (Dolnik); Orzyc (Aryc); Pisz (Pissa); Pluszne; Południewskie; Purdy Purdzkie); Redykajny; Sarąg; Sarąg Wielki k. Kurek; Serwent; Skanda; Staw koło Kołatka; Sukiel; Świętajno koło Mokin; Świętajno Naterskie (Naterki); Święte koło Kurek; Trackie; Tumiańskie; Ukiel (Krzywe); Umląg; Bogdańskie; Wadąg; Wulpińskie (Dorotowskie, Tomaszkowskie); Wymój; Wysokie;

--------------------------------------------------------------------------------

OKOLICE OLSZTYNA CZ.2

Bartążek; Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego; Budwity (Budwickie); Czarne koło Boguchwał; Dauby Dubno; Dąbrowa Mała; Dąbrowa Wielka; Dąbrówko (Dąbrowa k. Samina); Długie koło Łukty; Drwęckie; Gamerki; Gąsiorowskie; Gil (Kotkowo); Gil Mały; Gil Wielki; Giłwa (Rentyńskie); Górczyńskie (Kajkowo, Zemen Mały, Nakroń); Gugowo; Ilińsk (Jelonek); Iłgi; Isąg (Żelazne); Jaśkowskie; Kajkowskie (Sajmino); Karnickie Południowe i Północne; Kąty (Konty); Kąty; Kocioł koło m. Urowo; Kownatki; Lichtajny; Linowiec; Łęguty (Dłużniewo); Łoby (Wynkowskie); Marąg (Morąg); Mielno; Mildzie; Morliny (Ornowskie); Narie; Okonie (Tylne ); Okrągłe (Okrąg); Ostrowin; Pauzeńskie; Perskie (Paskierz) k. Ostródy; Platyny; Jeziora Ponapry Wielkie i Małe; Pozorty; Rapackie; Ruda Woda (Duckie); Rumian ; Ruskie koło wsi Ruś; Sambród; Sasiny; Skiertąg; Skolity (Skolickie); Smordy (Jakuba); Straszewo; Sunia (Całun); Szeląg Mały; Szeląg Wielki; Szkotowskie; Tabórz (Taborskie); Tonka (Dytrych); Tymawskie; Wajgart (Piekło); Wukśniki; Żabi Róg;

--------------------------------------------------------------------------------
OKOLICE OLSZTYNA CZ.3

Arwiny (Orzyny); Babięty Małe; Babięty Wielkie; Bęskie; Bierdawy (Wągsty); Blanki; Bolejny (Bolejńskie); Borówko koło Witramowa; Brajnickie; Bujaki; Burdąg (Burdąskie); Czarne k. Zimnej Wody; Długie k. Szczytna (Domowe Duże); Głęboczek koło Rekownicy; Gromskie ; Jasne; Jemiołowo; Kikity; Konik (Klimek); Kraksy Duże i Małe; Krawienko; Krawno; Lemańskie; Limajno; Luteckie (Lutek); Luterskie; Ławki (Olszewnik, Elzowo); Łaźnica; Łęczek; Łęsk; Łutynówko; Małszewskie; Małszeweckie (Małszewko); Marksoby; Miętkie; Natać; Omulew; Orłowo Wielkie; Płociczno koło m. Piduń; Rańskie; Rasząg; Redykajny; Rekowe; Ruskie (Rusek); Rzeckie ; Sąpłaty; Sasek Mały (Szoby Małe); Sasek Wielki; Sędańskie; Skonieczne (Koneczne, Konieczne); Starokiejkuckie; Stobojno (Stobagien); Stryjewskie; Symsar; Średnie; Świętajno (Narty); Tejsowo; Tejstymy; Trzciano (Trzcinowe) k. Zimnej Wody; Tyrsko (Gutkowskie, Żbik); Wałpusz; Warchałdzkie; Węgój; Wóleckie (Wólka) ;

OKOLICE OLSZTYNA CZ.4

Giłwa (Rentyńskie); Gromskie; Isąg (Żelazne); Jeziorak Duży; Limajno; Luterskie; Łabędź; Łęguty (Dłużniewo); Marąg (Morąg); Narie; Omulew; Płaskie; Sasek Wielki; Sunia (Całun); Szeląg Mały; Szeląg Wielki; Tyrsko (Gutkowskie, Żbik);

POJEZIERZE MRĄGOWSKIE

Białe; Borówko; Czarne k. jeziora Juno; Czarne k. Marcinkowa; Czos; Dejnowa; Dłużec; Dobrynek; Duś; Gant; Gardyńskie; Gielądzkie; Głębokie koło Marcinkowa; Głębokie koło wsi Zełwągi; Inulec; Janowskie; Jełmuń; Juksty; Juno; Karw; Kiełbonki; Kiersztanowskie ; Kierwik; Klawój; Klimunt; Kociołek; Kołowin; Kołowinek; Kot; Krutyńskie; Krzywe; Kuc; Kujno; Lampackie (Sorkwickie, Zabijak); Lampasz; Legińskie; Lisunie (Lisuńskie); Majcz Mały; Majcz Wielki; Marcinkowskie; Mojtyńskie (Mojtyny); Mokre; Muntynek; Nawiady; Nożyce; Pasterzewo; Pawełek; Piasutno; Piecuch (Czerwone); Pierwoj ; Piłakno; Płociczne; Podkarwiec; Probarskie; Pustnik Mały; Ruskowiejskie; Rydwągi; Salęt Mały; Salęt Wielki; Sarż; Skarp; Sołtysko; Spychowskie; Stromek (Strumyk); Sutapie Małe; Sutapie Wielkie; Średnie; Świętajno; Trzcinno; uplik; Warpuńskie; Wągiel; Widryńskie; Wierzbowskie; Wyrbel (Wierzbne); Zaleckie (Zalec); Zdrężno k. Jeziora Mokrego; Zdrężno k. Rutkowa; Zdróżno; Zełwążek; Zjadłe (Dziadek); Zyndackie; Zyzdrój Mały; Zyzdrój Wielki;

WIELKIE JEZIORA MAZURSKIE - POŁUDNIE

Białe k. Białej Giżyckiej; Jagodne ; Górkło patrz Jagodne; Mulik patrz Jagodne; Jegocin; Jegocinek; Kocioł; Notyst; Ołów; Orło; Orzysz; Rostki; Roś (Warszawskie); Rzeźniki (Rzęśniki); Śniardwy; Tałtowisko; Tałty â€‶ Ryńskie; Tyrkło; Wiartel z Przylaskiem;

WIELKIE JEZIORA MAZURSKIE - PÓŁNOC

Boczne; Brożówka (Brzozówka); Buwełno; Dargin i Łabap; Dejguny; Dgał Mały; Dgał Wielki; Siniec Wielki (Duży) â€‶ Długie; Dobskie; Głęboka Kuta; Gołdopiwo; Harsz; Kisajno; Kruklin; Krzywa Kuta; Lemięt; Mamry Północne; Niegocin; Siniec Mały â€‶ Okrągłe; Święcajty; Tajty; Ublik Mały (Zielone); Ublik Wielki; Żabinki;

ZEGRZE, SOLINA, CZORSZTYŃSKIE

Zalew Zegrzyński; Solińskie; Czorsztyńskie;
Edytowane przez bobo160 dnia 01-03-2013 18:54

Bartek
Wszyscy którzy prosili o mapy otrzymają je w dniu dzisiejszym ok. godzin wieczornych. Miałem dużo pracy i nie było czasu tu posiedzieć teraz wszystko już wraca do normalności. od tej pory będę się starać wysyłać mapy na bieżąco. Wink
Dawniej Freeride21 Wink
www.kb-plast.pl
adres: bw@kb-plast.pl

www.kb-plast.pl
Bartek
Mapki powysyłane do wszystkich, Ci którzy nie otrzymali zapewne brakowało e-mail lub nie posiadam takiej mapy ;-))
Dawniej Freeride21 Wink
www.kb-plast.pl

www.kb-plast.pl
rysiek139
To ja mam pytanie, czy posiadasz jakieś mapki okręgu katowickiego ?

Bartek
rysiek139 ze śląska Pogoria III, Poraj, Żywieckie
Dawniej Freeride21 Wink
www.kb-plast.pl

www.kb-plast.pl
dred007
Poproszę o mapkę jeziora STUDNICA koło Pniewa oraz zbiornika (jeziora) Rejowice koło Płot...
Pozdrawiam i dziękuję za poprzednie mapki Smile

skredman
Witam serdecznie!
byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie
Mapy jeziora Bachotek z Województwa Kujawsko - Pomorskiego i
Zalewu Zegrzyńskiego z Województwa Mazowieckiego
Mój e-mail to skredman@o2.pl
prosilem juz 28 maja ale chyba zostalem przeoczony

jacekmi
Witam,
poszukuję mapy Jeziora Jasień Północ i Południe na pojezierzu bytowskim, byłbym wdzięczny za szybkie przesłanie.
Mój email: jacekmi5@gmail.com
Dziękuję i pozdrawiam

Michaello
Witam serdecznie!

Mam do Szanownych Kolegów ogromną prośbę, ponieważ w czwartek ruszamy z kolegą poszukać dużego "mętnookiego".

Poszukuję osoby która podesłałaby mi mapy batymetryczne kilku jezior które wymieniłem poniżej (niestety kolega który zakładał ten temat zupełnie mnie zignorował i nawet nie raczył odpisać na wysłaną do niego wiadomość):

Kiernoz Mały, Kiernoz Wielki, Klebarskie, Wymój oraz Zalew Zegrzyński

Szukam jeszcze Zalewu Sulejowskiego oraz Dąbrowy Wlk. i Małej.

Pzdr i z góry bardzo dziękuję oraz obiecuję podzielić się relacją z mam nadzieję owocnego w połowy wyjazdu!

Exodus
To nie jest tak że zignorował, tylko pokazuje się raz na jakiś czas i wtedy wszystkim wysyła. Zobacz sobie na jego posty w tym temacie to zrozumiesz Wink
Pokaże się to Ci da, nie zawsze może być na necie.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Michaello
Kolega Bartek loguję się na tym forum codziennie, więc chociażby przez zwykłą uprzejmość wypadało by odpisać cokolwiek (np. nie mam teraz czasu) na maile które otrzymał ode mnie na PW w zeszłym tygodniu...

Zambos
Witam,

Czy istnieje jeszcze możliwość przesłania map barometrycznych na maila ?
A mianowicie interesują mnie mapy następujących akwenów:
- Zalew Zegrzyński
- Jezioro Białe
- Jezioro Studzieniczne
- Zalew Siemianowski

Z góry dziękuje za zainteresowanie i mam nadzieję że również za pomoc Usmiech

Pozdrawiam i życzę sukcesów sleep

Bartek
Kolego Michaello a Ty myślisz że ja tylko czekam na twoją wiadomość i w przeciągu pięciu minut jestem w stanie Ci odpisać. Loguje się z telefonu aby poczytać forum, a na telefonie nie mam zbioru map, więc jak byś był taki cierpliwy to na pewno je otrzymasz. Najczęściej mapy wysyłam w weekendy.

dred007 Rejowic nie posiadam

Reszcie wysłałem mapy.
Edytowane przez Bartek dnia 17-11-2012 22:30
Dawniej Freeride21 Wink
www.kb-plast.pl

www.kb-plast.pl
jacekmi
Witam,
chciałbym się upewnić, że wysłałeś też mapy do mnie, mówię o Jeziorze Jasień Północ i Południe na adres: jacekmi5@gmail.com, ponieważ na swoim mejlu nic nie mam, a myślę, że w obecnych czasach poczta elektroniczna tak długo nie idzie?Wink

Majki76
Witam Cię Bartku. Mam do ciebie prośbę o mapy dla jezior z woj. zachodniopomorskiego:
Nowogardzkie, Kościuszki (Olchowo), Pogrzymie (Lechickie), Przybiernowskie, Woświn, Trzygłowskie, Głębokie (Strzmiele), Kamienny Most, Starzyc, Storkowskie. Wyślij proszę w/g kolejności w miarę możliwości. Z podziękowaniem Majek. Mail: pawelmajka@vp.pl

tankers
Witam wszystkich.
Szukałem na różnych stronach mapy batymetrycznej jeziora REKOWO ( Nicemino) ale nigdzie nie mogłem jej znaleźć, zależy mi na poznaniu tego łowiska, czy mógłbym prosić o przesłanie tej mapy ?
Z góry dziękuje za pomoc.
Edytowane przez bobo160 dnia 01-03-2013 18:56

ivan500
Witam! Jeśli będzie możliwość i chwila czasu na przesłanie mapek z okolic Grudziądza:
Jezioro Rudnickie, Jezioro Tarpińskie, Jezioro Grabowiec, Jezioro Salno, Jezioro Mełno email:sca@vp.pl

pozdrawiam

Majls
Witam,
Jeżeli ktoś posiada mapy batymetryczne jezior z okolic Lidzbarka WELSKIEGO (tj. j. lidzbarskie, j. zwórzno, j. zakrocz, j. jeleń, j. gronowskie, j. kiełpińskie, j. wlecz, j. grądy, j. tarczyńskie, j. piaseczno oraz j. piaseczenko) prosiłbym o podesłanie ich na meila: miles308@wp.pl . Z góry dziękuję bo nigdzie nie mogę ich znaleźć...;/
Pozdrawiam

catchandrelise
Bartek mógłbyś mi przesłać mape jeziora oćwieckiego (kujawsko-pomorske) oprócz tego szukam jeszcze jeziora pakoskiego ( te same województwo) , gdyby ktokolwiek miał byłbym mega wdzięćzny.
Mail: catchandrelise@o2.pl
Edytowane przez catchandrelise dnia 04-03-2013 18:25
Kiedy wytniemy ostatnie drzewo, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy że nie można jeść pieniędzy.

miodas
witam
Bartek jak byś miał mapy piotrkowic , ludziska oraz pakoskiego południowego w powiecie inowrocławskim i mógłbyś przesłać bym był bardzo wdziączny

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się