Maj 21 2018 13:15:33
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Nowy dział
Exodus
Dodałem na prosbe jednego użytkownika dział PZW i jego odmiany, a dla czego jego odmiany sami zobaczycieWink
Piszcie w nim co macie do powiedzenia na temat Pzw i co wam sie tam niepodoba
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

lukaszek27
witajcie te PZW to totalne bagno,banda decydentów polskich,wydzieraja kase a nic nie zarybiają!!! powinien sie tym zajac ktos ale chyba tego nie dozyjemy az tam sie zrobi pożądek,ale cóż wyboru duzego nie ma i trzeba im placic nasze pieniążkiSad mają monopol!!!! 1-okreg z drugim okręgiem sie nie umie dogadac!!! ,2-te chore wpisy ??to komedia!!! wpisywanie uklejek,krąpi,ploci,karasi,okoni i innej drobnicy to szczyt!!! rozumie zeby wpisywac- szupaka,sandacza,suma,... ale nie jakis drób!!! na dzis tyle Smile bo i tak tylko popisac mozemy tutaj sobie a nic nie zrobimySmile piszcie ludzie pozdrawiam was
lubie łowić rybki i kobitki...pozdrawiam was.

marec-ki
Na razie dodam tylko tyle że w PZW przydałby się kurator tak jak i w PZPN !!! to jest banda złodziei i kłusowników !!! A dlaczego kłusowników ... napiszę potem.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Dzynek
Czy to się będzie nazywało PZW czy inaczej niestety będzie się działo cały czas podobnie wszystko zależy od ludzi w terenie i ich zaangażowania.
Ale jedno co mnie najbardziej wku...ło to zniesienie składki krajowej dużo śmigam po kraju i już mi się nawet szukać teraz nie chce czyja to woda, ile wynosi składka dzienna i gdzie ją zapłacić a gdy się jest w delegacji to często wieczorkiem by się znalazła chwila na rybki Wink a i wiele nowych łowisk by się przy okazji poznało a tak to tylko spacery pozostają Sad
Dzynek

Zachodniopomorsko-Mazowiecki Okręg Wędkarski

Exodus
Juz niedługo się wezmą i za nich. Raba totalne bezrybie, takich czasów juz nikt nie pamieta by na Rabie ryb nie było. Kompletnie zaniedbane kontrole wędkarskie w tym rejonie. Mnie oni juz tak wku... że....
Poprstu trza młodych ludzi by stany ryb w Polskich wodach nabrały normalnego rozmiaru. Większosć to ludzie z dawnych lat 80 ( nie musze pisac o co chodzi Wink ) przesiąknięci dawnym komunizmem i ich stałym powiedzeniem jest : Co mnie to obchodzi ja mam dobrze
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Rybcio
Popieram Cię Exodus i tych Cool co mają już dość nieumiejętnego i nie....................... zagospodarowania naszych biednych w ryby wód.Sad
Frown Kłusownictwo znów się rozszeża!
Tylko mi napiszcie jaka organizacja objęła by większość wód takich jak duże rzeki jeziora.Kto by to zarybiał?Skąd by się wzieły pieniądze na utrzymanie tych wód.Pewnie by były przypadki odszkodowań itp. Angry
Mnie to przeraża i przez to nie mam pomysłu na to co by się stało.Smile
Dodam jeszcze że nadeszły takie czasy że nie ma co liczyć przez 4 lata na rząd gdyż Oni idą drogą mściwości, wyrównania starych porachunków. Czyli jakiś tam swoich problemów. Grin

Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

lukaszek27
ludzie ale kto ma pomysł i siłe by to zmienic??? Smile bo ja niestety za cienki jestemSad macie racje tak jak pzpn przydal by sie kurator ale cóz
lubie łowić rybki i kobitki...pozdrawiam was.

kowboj
Moim zdaniem temat PZW jest zbędnym balastem dla serwisu.Tylko adrenalina się podnosi a z uwagi że jest zima w pełni to dodatkowo zwieksza mi się deprecha.Ale piszcie może bardziej humorystycznie.Shock

tylko dla nielicznych
stefanlewy
Myślę że za nie długi czas PZW przestanie istnieć a mianowicie wszyscy członkowie przejdą do małych towarzystw oraz na łowiska komercyjne. Kolega namówił mnie na wykupienie licencji w Toruńskim Towarzystwie Wędkarskim tak że jeśli okaże się prawdą co mówią(że są regularne zarybienia ) to kończę z PZW.
Pozdrawiam

stefanlewy

wujcio
Ja osobiście już sobie odpuściłm pzw , łowię na wodzie gminnej na której jedyne co potrzebuję to ta zwykla biała karta i tyle. Co dziwne na tej wodzie , której nikt zarybia i nic nie robi mam najlepsze efekty Grin
Edytowane przez sebols dnia 03-06-2008 13:14

Tomek700
Słyszałem,że tylko 10 czy 15% naszych składek zostaje w zarządach okręgowych,reszta ginie gdzieś w pomrokach zarządu krajowego,a to są gigantyczne pieniądze.Płakać się chceSad

Tomasz_Hunter
Mam pytanie lecz nie wiem czy w dobrym dziale pisze.
Mam 14 lat (posiadam kartę wędkarską) i czy mogę udostępnić jedną wędkę koledze w tym samym wieku? W RAPR pisze ze współmałżonkowi tak ale jak to się ma u niepełnoletnich i znajomych. Czy ktoś wie coś na ten temat?

LeszekL34
Nie chce mi się nawet wypowiadać na temat tej zapyziałej organizacji :(

olekdom
To ja chyba jestem jakiś inny...Należę do PZW i jestem zadowolony...co roku wody w moim kole są zarybiane, wędkarze łowią piękne okazy, często organizowane są zawody z wypasionymi nagrodamiWink Jedyne co można by poprawić to kontrole- kilka razy widziałem straż rybacką ale to była sensacja!!!

michal184
U nas w kole mieliśmy do zeszłego roku dwie licencyjne wody,zarybiane były przez pare ładnych lat karpiem i amurem.Dopłacaliśmy do karty po 60 zł żebyśmy mogli na nich łowić,każda sztuka ryby była zakupiona z naszych składek,a od tego roku prezes koła postanowił oddać wody związkowi i każdy będzie se mógł łowić ile chce i jak chce,jak znam życie to wciągu roku tak przetłukom wode że nawet karasia się nie złowi.

michal184
marekk22 napisał/a:
mam pytanie dotyczace kart czy jesli wyrobie sobie karte to bede mugl lowic na wszystkich jeziorach pzw

na szereg wód pzw są dopłaty do karty

Fendt
Unas na rzekach, stawach, jeziorach ryb przawie niema totalne bezrybie, zero brań Sad . Dam przykład w Angli tam na każdym stawie, jeziorku, rzece, kanale ryb pod dostatkiem i to jakie okazy. Przeciwieństwo nasych wód ... Smile

miros
Karta wędkarska nie upoważnia Cię do samego wędkowania, jest to dokument który zaświadcza że znasz regulamin PZW, i jest ważny dożywotnio.
A żeby móc wędkować na wodach PZW, Musisz je wykupić w danym kole wędkarskim w którym chcesz wędkować.

lalabielecki
PZW = PZPN jedna wielka ściema
Kradna,przepuszczają nasze pieniądze ,gdzie są ryby!!!!!!
A najgorsza jest sciema z zarybianiem ,bo ja narazie widze wiecej sieci w naszych wodachtdo

marec-ki
marekk22 pisz po polsku !! zero polskich znaków w Twoich postach conf popraw to bo dostaniesz bana od Admina. A ile się opłaca ? takie rzeczy to w PZW się dowiesz. Wystarczy zadzwonić, zajść się zapytać do swojego okręgu.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się