Październik 19 2018 22:19:26
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » Ankiety
Jaka gazeta jest najlepsza.
KarpMax KarpMax 6%[9 głosów]
Wędkarski świat Wędkarski świat 20%[29 głosów]
Wędkarstwo moje hobby Wędkarstwo moje hobby 32%[46 głosów]
Wędkarz Polski Wędkarz Polski 8%[12 głosów]
Wiadomości wędkarskie Wiadomości wędkarskie 26%[38 głosów]
Nie czytam gazet wedkarskich Nie czytam gazet wedkarskich 8%[11 głosów]
Głosów ogółem : 145
 Drukuj temat
(Ankieta)Gazety wędkarskie w Polsce.
Lord
[img]http://img74.imageshack.us/img74/4200/strzalka.gif[/img] is not a valid Image.

W Polsce ukazuje się aktualnie 5 gazet wędkarskich.
Na pewno wszystkich interesuje jaka z nich jest najlepsza.
Dlatego otworzyliśmy ten temat.
Tu możecie głosować i pisać jakie gazety wy kupujecie i jaka z nich jest najlepsza.

KarpMax - 16 zł - 100 stron

Wędkarski świat - 8,50 zł - 84 strony

Wędkarstwo moje hobby - 11,90 zł - 100 stron + DVD

Wędkarz Polski - 8,50 zł - 84 strony

Wiadomości wędkarskie - 6,99 zł - 100 stron

Ps.1 Był podobny temat,ale postanowiliśmy tamten usunąć,i dać ten,z ankieta.
Wszystkich którzy tam pisali,prosiłbym o to,żeby tu jeszcze raz udzielili swojej wypowiedzi.

Ps.2 Glosować mogą tylko zalogowani użytkownicy.
Ankieta znajduje się nad 1 postem.
Edytowane przez Labedziak dnia 27-10-2009 21:49

Pozdrawiam
Lord

jarek ds-fan
Kupuje tylko czasami WMH i to tylko dla płyt ,innych raczej nie kupuje bo dużo artykułów sie powtarza ,kupowałem parę lat WW,WŚ i WP i stwierdziłem że 30% artykułów to przedruki no i stanowczo za dużo reklam i kolorowych obrazków.
Makulatury wędkarskiej mam dość w piwnicy ze 20 kilo będzie się uzbierało.Jedyną gazetą w kturej jest wiele fajnych artykułów (reklam niestety też) jest Karp max ale nie kupuje,od kolegów ją pożyczam
Teraz to raczej ......... ( To już zostaw dla siebie Pfft - Labedziak.)
Sorry Labedziak!!!
Edytowane przez jarek ds-fan dnia 11-03-2009 14:00

stasiu
To zależy ale przeważnie kupuje WŚ, WMH i WW ale nie zdażyło sie żebym kupił trzy naraz.Wink
Piwo jest dobre, piwo pic trzeba, kto pije piwo, pojdzie do nieba... beer.

marec-ki
Nie kupuję gazet wędkarskich. Uważam, że to co tam opisują to są ogólnikowe rzeczy. Filmy jakie załączają to ściema. Rzadko kiedy pokazują na nich praktyczne rzeczy. Zamiast tego wolę kupić książkę o tematyce wędkarskiej gdzie znajdują się solidne podstawy co i jak wprowadzające do bardziej zaawansowanego poziomu.

PS. A tak w ogóle to najwięcej rzeczy znajduję na Naszym FORUM Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
KarIII
Dokładnie najwięcej można dowiedzieć się z doświadczeń innych wędkarzy, którzy napiszą na forum jasno i dokładnie porady Wink W gazetach, ksiązakach uważam tak samo, że wszystko jest ogólnie opisane... A gazety chciałbym kupować jednak zawsze jak mam jakeś pieniądze to najczęściej wydam na sprzęt Wink Jeśli te pieniądze miały być przeznaczone na coś z dziedziny wędkarstwa. Również zaznaczyłem, że nie kupuje gazet Wink

senti
Ja traktuje te gazety jak komiksy Wink pooglądam obrazki przeczytam to i owo i giemba mi sie cieszy.
Więcej reklam niż ciekawych artykułów i co roku prawie to samo . Ale chętnie sięgam po nowe numery bo co zrobić jak na ryby niewiadomo kiedy wyskocze
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"

shaman111
Ja bardzo lubię czytać gazety wędkarskie. Kupuję powyższe prócz karp max'a. Za najlepsze uważam WŚ I WW.
Nie zabieraj karpi

Samymi rybami człowiek żyje Wink
...............................................
pozdro

KEEP MOVING FORWARD

karolfishing
Ja czytam głównie Wędkarski Wiadomości, ale kupuję też Wędkarski Świat.

Artur_12
Ja kupuję WW, WŚ i czasami jak jest jakiś fajny film to WMH.Wink
Edytowane przez Artur_12 dnia 11-03-2009 16:00

BartosH
Kiedyś często czytałem WP i WW, obecnie przeglądam tylko fora wędkarskie, internet służy mi za źródło informacji.
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

Grzes77
Ja kupowałem zawsze WŚ, WP, WW i nieraz WMH, obecnie kupuję sporadycznie WMH jak mnie temat z płyty interesuje i rzadko WŚ, jakoś odpuściłem sobie temat gazet. Mam sporą kolekcję ale już mnie nie rajcuje zbieranie i czytanie gazet, przecież ciekawsze i bardziej realne sprawy poruszane są na tym forum Wink.

samsam
Kiedyś czytałem WP ale przestałem z powodu dużej ilości reklam i przerzuciłem się na WW .Ostatnio jednak korzystam tylko z internetu
ouch

Pawel4
Ja kupuję tylko WMH i czasami WŚ. Lubię czasami w wolnej chwili poczytać gazetę ale najczęściej kupuję ze zględu na dołączony z gazetą film Wink

miros
Ja przychylam się do wędkarstwo moje hobby, ciekawa gazetka na dodatek z filmem, ale też pozostała lektura wędkarska jest dobra, teraz już nie kupuję tak często jak kiedyś, tylko pojedyncze numery, ale nie ma co się dziwić różne czasopisma nie mogą w nieskończoność pisać zawsze o czymś innym.Wink

Grzesiek
Czasami kupię, ale dla pojedyńczych artykułów. Jakie wady mają ukazujące sięw Polsce tytuły, już napisali Koledzy.
Poza tym mam swoje przekonania (które część z Was zna) i gazety typu "Mięsiarz Polski" czy "Wiadomości Mięsiarskie" osobiście dyskwalifikuję, za "parady" z okazami w kuchniach, łazienkach...
Takie moje zdanie Wink
Pozdrawiam, Grzesiek
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

Semi
A ja już nie kupuję, znajoma mojego ojca pracuje w RUCHU i co jakiś czas przynosi pełny pakiet gazet o tematyce wędkarskiej, przynajmniej raz w miesiącu odwiedzam rodziców i zabieram gazety, które są już przeczytane przez ojca. Fakt że nie są to gazety z bieżącego miesiąca, tylko starsze , które nie zeszły w kioskach, ale nie przeszkadza mi to, przynajmniej kasy nie muszę wydawać. Później przeczytane gazety zanoszę do pracy, tam kumple się nimi szybko dzielą, krążą kilkanaście dni aż zaginą. Z tych wszystkich gazet najbardziej lubię .
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

okoniolowca
Zadko kiedy mam dostęp do gazet z powodów oczywistych wiec jak jestem w Polsce to biorę wszystkie jakie są Wink Zawsze studiuje dokładnie lekturę w toalecie hahaha. 2 gazety lubię najbardziej Wędkarskie wiadomości i Wędkarski świat.
Złowiłem rybę, ryba to wie i ja to wiem. I to mi wystarczy. Wink

szunaj
Ja kupuję WW czasem WŚ

Emil65
A mi,nie wiem czemu przypadł do gustu wędkarz Polski.
Ale teraz podrożał,tak ze nie wiem czy będę dalej kupował.disa

bossi11
Od czasu do czasu kupię gazetę ale i tak wole poczytać na naszym forum Wink wszystkie informacje i porady są sprawdzone Cool

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się