Sierpień 20 2018 16:32:28
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » Ankiety
 Drukuj temat
(Ankieta)Gazety wędkarskie w Polsce.
Martin273
Ja kupuje sporadycznie wędkarstwo moje hobby żeby mieć co pooglądać Shock

Piorek
Witam.
Wszystkie wymienione pozycję są ciekawymi lekturami. Nie są jednak doskonałe. Pamiętam, że parę lat temu natrafiłem na artykuł w Wiadomościach Wędkarskich w którym była mowa o łowieniu ładnych okazów siei na jeziorze Sumowo k./Bakałarzewa. Dziennikarze chyba nie mieli o czym pisać i wymyślili tę bzdurną historię, wprowadzając wędkarzy w błąd. Miejscowi wędkarze łowiący w tym zbiorniku po 20-30 lat nie natrafili na tą rybę, w niewody też jakoś nie słyszałem aby kiedykolwiek wpadła. Jednak nagle zjawiają się jacyś turyści i poławiają spod lodu piękne sztuki. Opisali nawet dokładnie miejsce wędkowania....Ale jakoś nikt już więcej siei tam nie złowił.
Reklam w prasie wędkarskiej także jest znacznie więcej niż kiedyś. Nie ma co się dziwić. Takie prawa rynku. Czytelników z roku na rok mniej więc trzeba na czymś zarabiać.
Dzisiaj do ręki wpadł mi Wędkarz Polski. Całkiem ciekawa pozycja do poczytania z nudów. Jednak bardziej fachowe porady można dostać tu na forum niż w jakiejkolwiek gazecie.
Mimo wszystko swój głos oddałem na WW.

pstrag555
W każdej "gazetce" znajdzie się coś ciekawego , pouczającego... kupuję na bieżąco prasę wędkarską , z wyjątkiem "Wędkarstwa Karpiowego" (temat mnie nie dotyczy )... Najbardziej cenię (mimo wszystko ) WW... może dlatego że zbieram również archiwalia , może dlatego że strona merytorycznie najciekawsza... może przez sentyment... Internet nie zawiera (w przeważającej większości) dopracowanych materiałów, raczej mocno ogólnikowe wiadomości... Słowo pisane , ma jednak jakiś urok ...Frown

Tadek57
Ja,jak jestem w Polsce,to kupuje tylko Wędkarstwo moje hobby.
Przynajmniej jest co poczytać,no i film jest Wink

Pawel_Bog
Ja z gazet wędkarskich, to tylko "Wędkarstwo Moje Hobby". Wink Parę razy kupiłem "Wędkarz'a Polskiego", ale szybko się zraziłem, po prostu nic ciekawego tam nie ma.. Wink A w WMH to i DVD się znajdzie i ogólnie fajnie.. sleep ouch

Labedziak
Lord napisał/a:

W Polsce ukazuje się aktualnie 5 gazet wędkarskich.

Tu możecie głosować i pisać jakie gazety wy kupujecie i jaka z nich jest najlepsza.

KarpMax - 16 zł - 100 stron

Wędkarski świat - 8,50 zł - 84 strony

Wędkarstwo moje hobby - 11,90 zł - 100 stron + DVD

Wędkarz Polski - 8,50 zł - 84 strony

Wiadomości wędkarskie - 6,99 zł - 100 stron

Zaktualizowałem trochę ceny tych gazet co są na Polskim rynku.Wink
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Jaxon22
Witam. Ja kupuje również WMH i w sumie jako gazeta jest dla mnie wystarczajacym źródłem info. Trochę gorzej to wygląda z filmami dołaczonymi do gazety... niektóre są naprawde ciekawe... ale są też troche "przereklamowane". Ogólnie daje mu 8/10. Wink

Emil65
Lord napisał/a:

KarpMax - 16 zł - 100 stron

Wędkarski świat - 8,50 zł - 84 strony

Wędkarstwo moje hobby - 11,90 zł - 100 stron + DVD

Wędkarz Polski - 8,50 zł - 84 strony

Wiadomości wędkarskie - 6,99 zł - 100 stron

Cenowo kupować to chyba najlepiej opłaci się WW i WMH.
Ja już wędkarza polskiego nie kupuje,przerzuciłem się na Wędkarstwo moje hobby,gazeta jakościowo podniosła się bardzo do góry.

No i ankieta na początku tematu pokazuje swoje.

Bardzo mnie ciekawi to,że na innym forum,nie związanym wcale z wędkarstwem,jest całkiem inny wynik.

[img]http://images35.fotosik.pl/96/fe23594bcced4f63m.jpg[/img] is not a valid Image.

lberlinski
Jakby ktoś chciał kupić okazyjnie gazetki Wędkarski Świat to proszę pisać na priv. Na prawdę okazja Wink
[img]http://d.vader.w.interia.pl/sygnatura%20new.jpg[/img] is not a valid Image.

sandaczyk1
A jak dla mnie to WW na 1 miejscu,potem WMH,a to z powodu filmów.
Cool
A może by tak WW zaczęło wydawać swoje filmy na DVD?
No tak,ale oni to by mieli co drugi film z odłowami sieciowymi hahaha

rybster83
Ja czytam głównie WW i karp maxa. WW chyba z przyzwyczajenia bo to była pierwsza gazeta o tematyce wedkarskiej jaka miałem w reku, karp max z przyczyn oczywistych gazeta traktuje o wędkarstwie karpiowym na które choruje juz od dwóch lat można tam znaleźć dużo ciekawych rozwiązań i podpowiedzi. Obydwie te gazety sa w porządku ale jednak karp max u mnie wygrywa, WW jakby troche za bardzo mięsiarskie jest
Edytowane przez rybster83 dnia 18-05-2010 10:48

19hary90
Kiedyś kupowałem te gazety , ale tam co sezon powtarza się wręcz to samo , wiec teraz nie kupuje. Więcej informacji uzyskam z literatury wędkarskiej i naszego forum sleep . A do gazet zerkam jak jestem w tesco lub carefour'ze Angry
Ale uwazam że WW to ścisła czołówka jesli chodzi o gazety wędkarskie w polsce
Edytowane przez 19hary90 dnia 18-05-2010 11:05

kokos
Według mnie wędkarz polski w ostatnich latach stoczył sie na koniec listy gazet wędkarskich,kiedyś bardzo chętnie go kupowałem ale teraz jest tdo wędkarski świat,WMH to moim zdaniem najlepsze gazetki na rynku.

Labedziak
Właśnie przeglądałem sobie nowe gazety, i co widzę w najnowszym, sierpniowym numerze wędkarskiego świata w rubryce o rekordach?

Kurka, zgłoszenia z zimy, bardzo ładne ryby, ale musieli tak długo czekać na wydrukowanie.disa

Czyli nie ma to jak internet, gdzie zgłoszenia mamy niekiedy już kilka minut po połowie ryby.ouch

Saimon
Ja póki co mam prenumeratę wędkarskiego świata ale w sierpniu dostane ostatni numer z prenumeraty i chyba przeniosę się na WW.

Exodus
Wmh Wink filmy i ciekawe artykuły Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Waldek Tomaszewski
Ja jedynie czytam KM są tam ciekawe artykuły,a jak chce się coś więcej dowiedzieć to oczywiście internet. Wink

Adam014
Ja prenumeruję Wędkarski Świat. Podoba mi się w nim, że mogę poczytać o sprawach związanych nie tylko z samymi metodami, technikami łowienia, ale o aspektach prawnych, przepisach związanych z wędkarstwem i o tym co się z tym wiąże.
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Labedziak
Wędkarz Polski chyba już wypadł z polskiego rynku, bo jakoś go nie widzę w kioskach.
Wiecie może coś na ten temat?

samsam
Wędkarz polski miał od jakiegoś czasu kłopoty , kolega miał prenumeratę ale od jakiegoś czasu nie otrzymywał gazetki. Czytałem gdzieś , że ktoś tam zdefraudował pieniądze a cały majątek zajął komornik.
disa

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się