Kwiecień 22 2018 22:09:36
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » Ankiety
 Drukuj temat
(Ankieta)Gazety wędkarskie w Polsce.
gruncik28
Ja znowuż nie kupuje gazet co miesiąc, tylko jak mam ochotę jakąś przeczytać ouch. Gdy już najdzie mnie chęć poczytania jakiegoś czasopisma to wybieram WŚ bądź WW. Jak jest jakiś ciekawy film w czasopiśmie WMH to ściągam go z torrentów albo pożyczam od kuzyna.Pfft

Labedziak
gruncik28 napisał(a):
Gdy już najdzie mnie chęć poczytania jakiegoś czasopisma to wybieram WŚ bądź WW.

To na pewno kupiłeś wędkarski świat z grudnia, bo widziałem cie tam na fotkach z karasiem i płotką. Cool
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

gruncik28
Labedziak napisał(a):
gruncik28 napisał(a):
Gdy już najdzie mnie chęć poczytania jakiegoś czasopisma to wybieram WŚ bądź WW.

To na pewno kupiłeś wędkarski świat z grudnia, bo widziałem cie tam na fotkach z karasiem i płotką. Cool

Masz rację Pfft kupiłem ten numer, ale zapewne bym nie kupił gdyby Mariusz mi o tym nie powiedział sleep

Adam014
Faktycznie "Wędkarza Polskiego" jest mało w sklepach, czasami tylko widzę jakieś egzemplarze np. w Empiku, gdzie można znaleźć każdą gazetę, a w kioskach, jakiś supermarketach bardzo rzadko.Grin
Też widziałem twoje zgłoszenia Gruncik w WŚ, bo prenumeruję tą gazetkę.Cool
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Mateusz09101995
Czy gazetę "Karp Max" można kupić w kiosku, czy wysyłają ją na zamówienie?

Dawid
Zależy od kogo kiosk pobiera prasę. Szukaj w Empiku , Kolporterze sklepach wędkarskich .Jak zamawiasz wychodzi taniej.

Labedziak
Ma się ukazać nowe czasopismo dla karpiarzy.

[img]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/407332_113613125432338_100003509534203_60196_50055075_n.jpg[/img] is not a valid Image.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YW7L206L2fk&feature=player_embedded[/youtube]

Niestety, do ankiety już go dodać nie możnaWink
Ciekawe czym się będzie różnił od KarpMaxa.Smile

Labedziak
Z tego co tak wyczytałem w necie, to ukazują się jeszcze inne gazety na temat wędkarstwa.

Miedzy innymi:

Sztuka łowienia na sztuczną muchę

Morski łowca

Znacie może jeszcze jakieś inne?

wedkarz2309
Kiedyś kupowałem WMH, WW, WŚ, WP, trochę kasiorki na to szło...Pfft

Od kilku lat, dostaję WMH, a WŚ kupuję tylko tyle sztuk, ile udaje mi się złowić medalowych ryb, aby mieć kupony i później oczywiście nr, w którym są moje zgłoszenia...Wink

Exodus
Gazety jakby nie patrzył idą już w niepamięć.
Np akwarystyczne gazety to już wspomnienie, została jedna, ale by wydać jeden numer, potrzeba im sponsorów.
Zresztą nawet kioski ruchu, padają jak kaczki.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Semi
Faktycznie, jak tak głębiej pomyślałem, to ostatnią gazetę kupiłem chyba ponad dwa lata temu. Ostatnio znalazłem w pracy kilka numerów WŚ z 2009 roku, to chyba były jedne z ostatnich kupione przeze mnie, tak mi się przynajmniej wydaje. Faktycznie prasa specjalistyczna i hobbystyczna podupadła dzięki internetowi strasznie, chociaż jeszcze chętnych na zakup swojej ulubionej prasy wydaje mi się że nie brakuje. A kiedyś człek się cieszył jak w kiosku gazetę dorwał, teraz zwroty z każdego kiosku pewnie są.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Do kiosków trafiła nowa seria czasopisma dla zbieraczy chyba nawet z płytą DVD pt. Wędkuj.
http://www.hitfil...
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się