Styczeń 18 2018 08:40:54
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Garbus o jakim nawet nie śniłem
olekdom
Witam wszystkich. W końcu nadszedł dzień w którym to zgłoszę swoją pierwszą rybę do toplistyFrown Tak więc zgłaszam okonia którego oceniam na 44-45 cm. Ryba została złowiona o godzinie 11,20 na łowisku PZW (jez. wierzbiczany). Szczęśliwą przynętą okazał się czerwono żółty kogut na 30 gramowej główce. Powiem jeszcze, że hol trwał ok. 2-3 minut i jeszcze żaden szczupak którego złowiłem nie walczył tak pięknie. Młynki przy samym brzegu, odjazdy w trzciny...dla takich chwil warto żyć...Oto zdjęcia garbusa ze szczęśliwym łowcą...

images43.fotosik.pl/125/60fda2cf78e007d2m.jpg

images39.fotosik.pl/121/a5b3801ba92d4b3am.jpg

...i z metrem:
images44.fotosik.pl/126/363c1419107f488cm.jpg

PozdrawiamWink

EDIT: Dodam jeszcze, że ryba waży 1,150 kg Wink
Edytowane przez olekdom dnia 16-05-2009 15:24

bobo160
Wielkie Cool no i Angry tak pięknego Garbuska warto podziwiać Wink jesteś prawdziwym szczęściarzem, aby tak dużego okonia na wędce poczuć, jak walczy.
Edytowane przez bobo160 dnia 16-05-2009 15:25
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Adam014
Olekdom wierzę, ci, że o takim nawet nie śniłeś, bo to jest potwór jak na okonia.WielkieCool i Angry dla ciebie za tego okonia i powodzenia na kolejnych wyprawach.
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Exodus
Okonisko piekne. Ja moge zapomnieć o takim, na kulki nie biorą. Teraz czeka Cię mocne wyzwanie by pobić ten wymiar Wink To drugie zdjęcie z tą rozłożoną płetwa jest zarąbiste Wink bardzo ładnie wyeksponowałeś rybe Wink

Jesli ma ktos zamiar napisać posty w 3 słowach, to niech nie pisze, bo i tak skasuje. Mozna się wysilić i coś wiecej napisać.
Edytowane przez Exodus dnia 16-05-2009 15:16
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

olekdom
Dzięki wszystkim Wink Zdjęcie z miarką poprawione, mam nadzieję, że teraz jest ok Wink

BartosH
Piękny garbus, chyba zacznę kogutami dno opukiwać hahaha. Wielki respekt za rybę, według mnie ryba ma 45 cm. PozdrawiamWink
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

Odol
Wielkie brawa za tego " okonka " ! Pięknie musiał walczyć. To co 1 miejsce w Top Liście okoni? ;D Okoń równo 45cm ma. Jeszcze raz gratuluje!

Semi
Dokładnie rybsko obejrzałem, damy mu chyba jednak 45 cm, muszę się przyznać że takiego garbusa jeszcze nie złowiłem , a łażąc ze spinningiem, przeważnie na tę rybę się nastawiam. Gratuluję Cool , miło popatrzeć na takie zdjęcia i tak pięknie wyeksponowaną rybę. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

olekdom
To co 1 miejsce w Top Liście okoni?

To nie jest moje ostatnie słowo i obiecuje, że zgłoszę jeszcze większego garbusaWink Dodam, że jezioro wierzbiczany na którym został złowiony ten garbus słynie z kilogramowych, głębinowych okoni. Emocje jakie dostarczył mi dzisiejszy hol przez długi czas nie opadną...trochę miałem szczęścia bo już chciałem zbierać się do domu (deszcz) gdy nagle w łowisku rozpętała się prawdziwa burza, jak w filmach o rekinach na national geographic...całe ławice ryb wyskakujące ponad wodę wprawiły mnie w osłupienie. Pomyślałem, że to pewnie większy szczupak wpłynął w łowisko więc wykonałem kilka rzutów kopytem, niestety bez efektów. Po zmianie przynęty na koguta uderzenie było natychmiastowe. A później tylko ostra walka i adrenalina jakiej dawno nie czułem...

popex
Łoooo takiego garbatego to ja tylko w galerii Łabędziaka widziałemPfft Ale ten jest ładniejszy, bo "nasz"Wink Wielki Angry za niego i teraz życzę półmetrowcaFrown
Najbardziej szkoda niezaciętych brań, bo nigdy nawet nie dowiemy się, czy być może nie przeszła nam koło nosa ryba życia...

Flls
Olek, tak się składa iż miałem przyjemność łowić na tym jeziorze i Ci powiem, że się w nim zakochałem ;d. Tylko niestety daleko do niego dość mam... Rozumiem, że łowiłeś z łódki ?? Wink
Edytowane przez Flls dnia 16-05-2009 16:12
Jadę na ryby a nie po ryby.
FEDOR FC !!!
http://pl.youtube...Iz4YLBfuhQ
Cro Cop FC
http://pl.youtube...re=related

olekdom
Rozumiem, że łowiłeś z łódki??

Właśnie, że nieShock Ryba została złapana z brzegu dzięki temu, że ciężką główką koguta mogłem daleko rzucaćWink A jezioro rzeczywiście ma w sobie to coś...cisza, piękne widoki no i okazy tam pływająceWink

Flls
Powiedz mi jeszcze tylko ( oczywiście jeżeli możesz mi zdradzić tą tajemnice hahaha ), od którego brzegu łapałeś ?? Ja byłem od strony Jankowa i na tej mega stromej skarpie na przeciwległym brzegu, bodajże Kalina się ta wieś nazywa ale nie jestem pewien do końca Wink
Jadę na ryby a nie po ryby.
FEDOR FC !!!
http://pl.youtube...Iz4YLBfuhQ
Cro Cop FC
http://pl.youtube...re=related

KarIII
Tak taki okoń to świetnt okońWink A okonie to bardzo silne ryby to napewno walczył fajnie Wink Takiego chciałbym kiedyś złapać Wink I gratuluje Ci i życze jeszcze większych.des Ta no i punkty dla PZW Shock

Turki raczej nie można używać 3 słów napisałeś 4 ale też mogłeś jeszcze troche więcej...
Edytowane przez KarIII dnia 16-05-2009 16:53

olekdom
Flls pasiastego złapałem od strony wsi Kujawki. Od strony Jankowa i Kaliny jeszcze nie łapałem pomimo, że mam tam bliżej Wink

bobo160
Flls napisał/a:
Olek, tak się składa iż miałem przyjemność łowić na tym jeziorze i Ci powiem, że się w nim zakochałem ;d. Tylko niestety daleko do niego dość mam...

olekdom napisał/a:
A jezioro rzeczywiście ma w sobie to coś...cisza, piękne widoki no i okazy tam pływająceWink

Panowie Wink jeśli macie jakieś fotki tego pięknego i spokojnego jeziorka, to mile było by je po oglądać Wink
Pozdrawiam
Edytowane przez bobo160 dnia 16-05-2009 17:08
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

elvis_86
MasakraWink takiego Garbusa jeszcze w życiu nie widziałem WinkCool
Każde stworzenie boskie ma swojego drapieżnika a wędkarz strażnika

Grzes77
Piękna sztuka, miło oglądać fotki z takim okazem. Jestem pod wielkim wrażeniem, Cool i Angry za połów. Szczerze kibicuję Ci i życzę złowienia jeszcze większych sztuk, skoro masz taki akwen. Połamania kija na następnych kolosach, pozdro Wink.

stasiu
Cudo ten okoń a mówia że na wodach pzw ciężko o ładną rybke, gratuluje Cool pięknego okonka ouch.
Piwo jest dobre, piwo pic trzeba, kto pije piwo, pojdzie do nieba... beer.

rebok23
Zostałem pokonany i bardzo GRATULUJE Angry za wspaniałego garbusa i świetne zdjęcia mam nadzieje jeszcze kiedyś pobić ten rekord pozdrawiamCool
XP DEUS

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się