Luty 17 2018 20:08:45
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Główne grzechy wędkarza.
lota@lota
Odnośnie brudasów twierdzę że da się skutecznie z nimi walczyć-sam już parę razy przeprowadziłem skuteczne interwencje.-Proszę mi tu nie pierdzielić mając na uwadze własne rejony-z całym szacunkiem,pszed chwilą sam to zrobiłeś.-Walicie ogólnikowo...-przeczytaj dokładnie post u samej gury do którego się odniosłem.Ciekawe jest również jak autor tego postu sugeruje zalegalizowanie procederu łowienia na kilka wędek:Weźcie ze sobą żonę,brata,wujka załatwcie im kartę...i róbcie co chcecie.Macie kwity ja się nie czepiam-Ciekawe podejście ouch.A co ja robię żeby było lepiej?-temat rzeka. Mam dzieci z którymi często jeżdżę na wędkarskie biwaki.Ostatnią rzeczą kturą pakuję do samochodu jest obręcz na pręcie do montażu worka na śmieci.Wiecie czemu ostatnią? Bo po przyjeździe na miejsce mój 8letni syn jako pierwszą wyjmuje ją i wbija obok naszego obozu a kiedy ja rozbijam namiot,dzieci sprzątają syf dookoła i nie pytają czemu mają robić to po kimś... Odnośnie pracy SSR czy PSR to chylę czoła,bo nie raz szybko interweniowali na moje telefony i chwała im za to.Ale nie raz zdarzały się sytuacje że byłem zbywany kiedy to rybacy trałowali po parę razy w nocy jeden odcinek Odry (szczególnie po zawodach),stawiali nieoznakowane sieci na tarliskach... I o tym też będę głośno mówił.

lota@lota
stan2010 napisał(a):

Tomek, ciśnienie, to pół biedy Wink, bo mi scyzoryk się otwiera, jak ktoś zwala na innych, a sam jest święty }{. A, że takie odwracanie kota ogonem, to normalka w PL, to przytoczę klasyka- "Krytyk i eunuch z jednej są parafii, obaj wiedzą jak, żaden mnie potrafi" /Jan Sztaudynger/ Pfft.
Albo rzadko bywasz nad wodą,albo celowo pewnych rzeczy wolisz nie widzieć...

stan2010
lota@lota napisał(a):

... Albo rzadko bywasz nad wodą,albo celowo pewnych rzeczy wolisz nie widzieć...

Podziwiam Twoją wiedzę o ludziach Wink.
Ponieważ lubisz wykopaliska /temat wygasł w 2009/, to informuję, że w PZW jestem od lipca 1966 i pamiętam czasy, kiedy ryba była w wodzie, a nad wodą nie było ścieżek szerokości 5m. Nie łowię ryb przed, ani w czasie tarła, ani nie łowię ryb w czasie, kiedy na niektórych terenach nie mają okresów ochronnych, a w reszcie Polski są pod ochroną. Śmieci zabieram 3-4 razy więcej niż przywożę. Pisz tak, żeby nie trzeba było zastanawiać się i można było jednoznacznie zrozumieć.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

lota@lota
Przestańcie skamleć jak było kiedyś a już nie będzie, a najlepiej połóżmy się i czekajmy na śmierć,bo tak najwygodniej.Trzeba o takich rzeczach głośno mówić żeby w końcu coś się zaczęło dziać,i całe szczęście mamy takich ludzi jak Kolędowicz,Furdyna czy Szymański kturzy widzą nadzieję na lepsze jutro i próbują coś w tym kierunku zrobić ale bez naszej pomocy to walka z wiatrakami.Wystarczyłoby chociaż podpisać się pod petycją o odrybaczeniu wód wędkarskich czy wsparcie innych podobnych akcji-ale po co? Przecież to się nie uda... A jak ktoś się odezwie to obrzucić go błotem że prawdę mówi.

stan2010
Z tego co piszesz i jak piszesz, widzę, że jesteś młody i uważasz, że gadaniem 'coś załatwisz' zwłaszcza na forum wędkarskim huha. Zapisz się do straży, napisz do sejmu, do ministerstwa rolnictwa, do urzędu morskiego... , bo tutaj niczego nie wskurasz Wink W życiu podpisałem więcej petycji niż Ty masz lat i staraj się panować nad swoim słownictwem, bo skamleć, to możesz u siebie przed lustrem, a biciem piany niczego nie osiągniesz, najwyżej uśmiech politowania.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Semi
Proszę mi tu nie pierdzielić mając na uwadze własne rejony-z całym szacunkiem,pszed chwilą sam to zrobiłeś

Oczywiście że tak, żeby Ci udowodnić że nie wszędzie jest tak jak u Ciebie, a Ty wwaliłeś wszystko do jednego wora. My sami żeśmy sobie poradzili ze śmieciami i kłusownikami, no może sporo Straż Graniczna pomogła, ale to też w większości chłopacy wędkujący. Kiedyś uważano wschód Polski za zacofany,nikt nie chciał tam jechać, a teraz jak jadę nad rzekę widzę różne rejestracje, śmieci też się trafiają, ale nie czekamy na przyjście wiosennej wody, tylko nachyla się plecy i zbiera się po oszołomach. W wielu miejscach są worki na śmieci i ktoś w końcu je zabiera i wywozi. Także jeszcze raz proszę nie krytykować ogólnikowo, z tego co wiem to u Rafała nad Bugiem też jest nieźle.

Wystarczyłoby chociaż podpisać się pod petycją o odrybaczeniu wód wędkarskich czy wsparcie innych podobnych akcji-ale po co? Przecież to się nie uda... A jak ktoś się odezwie to obrzucić go błotem że prawdę mówi
.
A w tym to akurat bierzemy udział, i nikogo błotem nie obrzucamy, chociaż te wszystkie ankiety o kant dupy rozbić, bo jeszcze żadna skutku nie przyniosła, ale człek ma nadzieję na zmiany i podpisuje, a ankieta znika jak kamfora bez żadnego rozdźwięku. Jeszcze raz powtarzam, chcecie mieć porządek, zbierać się w grupy i wspólnie działać a nie pierdzielić w internecie.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Norbert
Wszyscy kiedyś złamaliśmy chyba jakiś przepis nie koniecznie wędkarski no chyba że jesteśmy tak prawi i szczerzy jak panowie lota@lota i Dariusz foss Wink.
Osobiście sam gdy byłem z córką na rybkach uzbroiłem jej wędkę oczywiście bez haczyka a sam łowiłem już na 2 Wink. Myślicie że ktoś się przyczepił przy kontroli panowie się tylko zaśmiali jak mały smyk się z maga z kijem. Coś mi się wydaje że do puki w Polsce ludzie nie będą łowić dla przyjemności będą takie problemy. W sprawie śmieci powiem tylko tyle ludzie to brudasy sam się już wstydziłem w U.K za naszych rodaków gdy strażnicy opowiadali mi o zostawionych tonach puszek po Tyskim i innych śmieciach z polskimi napisami. Panowie przestać mi się drapać bo czasami :w00t: wychodzą jak się coś czyta.
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Exodus
Kto z nas jest bez winny niech pierwszy rzuci kamień.
Tym miłym akcentem zakończmy ta niekończąca się opowieść Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

RichiS52
Jestem winien....huha
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

stan2010
Ile i komu ?? Kij
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

lota@lota
Norbert przeczytaj pierwszy post w tym temacie i muj komentarz do niego-nie ja tu się idealizuję. Exodus podzielam twoje zdanie i uszanuję sugestię...

Norbert
lota@lota proponuje się zapisać do straży i zarwać kilka nocy a póżniej kogoś krytykować. Jak już wcześniej pisałem nie ma ludzi bez skazy wszyscy mamy coś za uszami. To był ostatni mój post w tym temacie. beer
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się