Maj 21 2018 13:13:04
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dziś kupiłem
Grzes77
Od mojego ostatniego wpisu zrobiłem 5 zakupów w kwotach od 265 do 420zł. Ta pierwsza kwota to zakup worka 25 kg pelletu dedykowanego do methody od producenta dokładnie ten: http://www.coppen...3,201,1386. Kolejne paczki to były m. in. fotel Elektrostatyka Cuzo, bat Robinson VDE Team Robinson 6m z dodatkową szczytówką do gumy, pellety Profes, i sporo drobiazgów. Nie wspomnę o zakupach na miejscu i hektolitrach jokersa Wink. No i zmierzam do meritum. Te zakupy powyżej cieszą i to bardzo, "wszystko mi potrzebne " Wink. Przy okazji odbierania jokersa w miejscowym sklepie zagadnąłem czy sprowadzają jakieś podesty, myślałem o Traperze, czy jakiejś innej masówce. Właściciel sklepu powiedział mi, że właśnie dostał maila z Sensasa, który posezonowo wyprzedaje chyba 40 sztuk koszy PANIER POWER 760 z balkonem, układem transportowym i przystawką. Nawet przez chwilę się nie zastanawiałem, bo właściciel sklepu zaproponował mi kwotę 1350 zł, jak dla mnie bardzo dobra okazja. Sprawdziłem w necie te kosze kosztowały ok. 2400zł, po tej obniżce cen widzę je w sklepach po ok 1750-1800zł, więc trafiłem naprawdę dobrą okazję w tej cenie. Kosz odebrałem w środę, wygląda solidnie, zobaczymy jak się spisze może jeszcze w tym sezonie, poniżej kilka fotek.

P.S. Tak na marginesie nie mogę się doczekać do Rybomanii bo "chodzi za mną" tyczka, ale to jeszcze muszę przemyśleć. Może zostanę przy batach i bolonce, ostatnio "pokochałem na nowo" spławik, którego chyba wcześniej nie rozumiałem Wink.
Grzes77 dodał/a następującą grafiki:
5_3.jpg 4_4.jpg 3_8.jpg 2_7.jpg 1_25.jpg

Semi
No proszę jakie zacne zakupy.ouch Widzę spławik pochłonął Cię całkowicie. I bardzo dobrze, to świetna, wymagająca metoda połowu ryb. Ja całe życie latam ze spławikiem i nie wyobrażam sobie żebym przestał.Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Grzes77
Masz rację Tomek, wymagająca metoda, ale również dająca mega satysfakcję i piękne ryby Wink. Tak na marginesie, to zapomniałem napisać, że kupiłem również wędkę odległościówkę D.A.M. PTS Distance 10-50g 3,6m na dwustopkowych przelotkach, wygląda na megamocną. To pod łowienie na pellet i komercję, powinna tam dać radę Wink

Grzes77
Wczoraj byłem na Rybomani w Lublinie i szczerze powiem, tylniej części ciała mi nie urwało Wink. Wcale takich tłumów nie widziałem, a gościłem tam od 10:40 do 15:00.
Dla mnie słabo wypadł Sensas - małe stoisko i sprzęt z najniższej półki wystawiony. Najlepsze wrażenie sprawił Tubertini i Maver, tylko ten ostatni ceny wywindował, odległościówka Elite prawie 100 droższa niż w necie, ale ten kij muszę sobie sprawić, bo jest idealny, smukły, lekki, zajebiście wygasza drgania i ma wyrzut 20-30g, po prostu ideał Wink.
Obmacałem sporo sprzętu i kupiłem to co na focie, od góry: sztyca nasadowa 3,4m, bat 7m, bolonka 5m i odległościówka 3,6m. Na całość dostałem 20+% rabatu (sam bat wyszedł niecałe 6 stówek, a w necie stoi ok. 760zł), za wszystko zapłaciłem 1200zł i dostałem 3 takie spławiki w gratisie (33zł/szt) wszystko Tubertini Wink.
Tłumów nie było, szczególnie przy stoiskach HOOKA TV i Lucio.
Ogólnie jestem zadowolony, bo się obkupiłem i pomacałem do woli, ale mogłoby być więcej producentów niż sklepów, Gozdawa miał ekstra wybór, ale ceny były zaporowe jak dla mnie.
Inne zdjęcia słabo wyszły, daję te najbardziej czytelne Wink.
Na plus zaskoczyli mnie chłopaki z Trotki z Wawy, fajne podejście i sprzęt Robinsona, niektóre rzeczy ukarzą się w 2017r, prawie kupiłem odległościówkę, ale gdy macnąłem tą w Maverze, to sobie odpuściłem.
To tak w skrócie Wink.

Edit nie wiem czemu, ale fotki mi się nie ładują, trudno będzie bez Wink
Edytowane przez Grzes77 dnia 04-12-2016 10:35

marec-ki
Grzesiek już to kiedyś pisałem. Sam nigdy nie byłem ale koledzy tak to mówili, że Rybomania w Lublinie lipna jest. Lepiej poczekać do Poznania Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Dawid
Trzeba się zbroić na nowy sezon powoli Wink
Po za tym co na zdjęciu przyszły jeszcze (nie chciało mi sie z szafy wyciągnąć) :
Fox CHUNK Ribbed Joggers Khaki
Nash tracksuit bottoms
Nash zt second skin
Dawid dodał/a następującą grafikę:
img_0982.jpg

Semi
Też się przybieram zimą zrobić jakiś zapas zanęt. Sonu widzę jakieś peleciki kupiłeś. Wink Czaję się na ich zanętę na próbę zobaczyć jak się w rzece będzie spisywała.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Dawid
Z sonu tylko "kiełbacha" daje rade zawsze Smile Kumpel używa też mixów do tetody z sonu - chwali sobie.

marec-ki
Ja skorzystałem z dostawy FOXa w Ravenie i kupiłem skromnie:

1. Opakowanie haczyków
2. Plecionka w otulinie.

reszta zakupów na Rybomani
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Mich101
Zakupy po nowym roku. Czas się zbroić pomału

Zanęta lin-Karaś 23kg kilka opakowańWink
Płatki Owsiane na lód 5kg
Kukurydza zapas 15 puszek
Pęczak 20kg
Żyłki, drobne akcesoria
Kalosze lemigo -,Poprzednie już za małe
POZDRAWIAM MICH101

WĘDKARSTWO TO HOBBY NIE DO ZASTĄPIENIA

..........................................................................................................................................
Raj utracony...
http://www.narybk...ost_112259

http://www.narybki.net
samsam
W czwartek dotarła do mnie mała paczka z zakupami;
-mormyszki wolframowe 10sz
-kiwoki

Kondzio154
Ostatnio nie skupiałem się na zakupach, ale udało się zwiększyć asortyment wędkarski. Nabyłem m.in. sygnalizatory videotronic xrc 3 set 3+1. Mikołaj także przyniósł nową wagę zegarową do 50 kgWink
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Abramis
Kondzio154 to teraz tylko czekać na rozpoczęcie sezonu karpiowego Wink... Do mnie dotarła paczka z ołowiami mikado ,,skrzydło'' w gramaturze 150-175g do dalekich rzutów z brzegu sleep
Edytowane przez Abramis dnia 15-01-2017 06:22
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
Piorek
W zasadzie nie dzisiaj ale w ostatnim czasie dozbroiłem się w następujący sprzęt:
- kołyska,
- worek do ważenie i zarazem przetrzymywania ryby,
- torbę,
- statyw do aparatu.

Teraz będę mógł komfortowo robić zdjęcia rybom nawet jeżeli na zasiadce będę sam Shock

marec-ki
Kilka dni temu kupiłem dwa rodzaje materiałów:

- polar
- materiał jak na śpiwory turystyczne

I uszyłem sobie narzutę na śpiwór Wink będzie w sam raz na lato bądź na zimniejsze pory jako dodatkowa warstwa. Koszt 100zł Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Grzes77
Kilka dni temu odebrałem pierwszy w tym sezonie zakup z gliny natura. Koszt 356 zł, najbardziej podobają mi się te spławiki Trapera G13, chociaż ten Dino też się dobrze prezentuje. Czekam jeszcze na mega pakę z Trabucco, ale mają opuźnienia z uwagi na brak jednego z zamówionych towarów, się zaczęło sezon zakupowy Wink.
Grzes77 dodał/a następującą grafiki:
20170114_165345-1305x979.jpg 20170114_164947-1305x979.jpg

samsam
Wczoraj pojechałem do sklepu kupić zanętnik podlodowy (ten obecny gdzieś mi się zawieruszył), cóż zanętnik kupiony ale do tego doszła kolejna wędeczka i kołowrotek podlodowy, zanęta, jokers i jakieś tam duperele podlodowe. W sumie 150pln zostawiłem w sklepie, jutro sprzęt zostanie przetestowany cwak

Semi
Dlatego chyba w sieci będę się zaopatrywał aby jak najrzadziej do sklepu jeździć bo zawsze coś w oko wlezie.Wink
Semi.

samsam
Widzisz Semi ja potrzebowałem tylko zanętnik (koszt około 10pln), nie opłacało sie zamawiać w sieci, tym bardziej , że już był mi potrzebny. Wyszło jak wyszło, człowiek wszystkiego nie przewidzi...My wędkarze zachowujemy się w takich sklepach jak "baba" na zakupach - może coś nie jest do końca potrzebne ale trzeba kupić...

Dawid
Dzisiaj takie tam drobne zakupy Wink
Nowy kijek do uganiania się za miejskimi karpiolami - coś pięknego i to w przystępnej cenie !
No i bilecik {}
Dawid dodał/a następującą grafikę:
img_1171.jpg

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się