Luty 25 2018 14:25:42
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dziś kupiłem
samsam
Na tygodniu nabyłem świder do lody firmy Tonar 15cm, wczoraj był testowany-jestem baardzo zadowolony, ostry jak brzytwa.
Powiem tak, że przeglądałem różne sklepy internetowe i natknąłem się na sklep , który ma w ofercie w większości tylko sprzęt do połowów podlodowych. Nie znalazłem taniej tego świdra w innym sklepie, mało tego jak się okazało to sklep ten ma swoją siedzibę 10km od mojego bloku ouch

Semi
Nie kupiłem ale dostałem. W sobotę miałem urodziny i moje dziewczyny pamiętały o mnie. Od żony dostałem kufer do motorka, żebym miał w czym gadżety wędkarskie nad Bug wozić. Wink

www.narybki.net/forum/attachments/dscf9333.jpg

A córcia ze swoim chłopakiem podarowała mi fajną koszulkę, strasznie mi się podoba.Usmiech

www.narybki.net/forum/attachments/dscf9337.jpg
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

samsam
Małe zakupy Wink
images82.fotosik.pl/368/0cd1f12ad3099f29m.jpg

images81.fotosik.pl/368/1be40e9dba3475f2m.jpg

Grzes77
Dziś dotarła paczka za równe 6 stówek (po 9% upuście). Szczytówki Garbolino, kosz podbieraka Spro, masa drobnych żeczy, tak na start sezonu Wink.

Edit: zdjęcie z podbierakiem i innymi drobnostkami nie mogę dodać, trudno zobaczycie nad wodą a naprawdę fajnie się prezentuje Wink
Grzes77 dodał/a następującą grafiki:
20170228_165854-1024x768.jpg 20170228_170432-1280x960.jpg

Semi
Grześ widzę poważnie się zbroisz do methody, lubię takie spławiki jak sobie kupiłeś, widziałem Prestona te Inserty, ale dorwałem w tamtym roku na wsi w wędkarskim jakieś noname za 1/3 ceny.Wink A co do fotek to zmniejsz bardziej i wejdą bez wniku.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
A podobno to karpiarze wydają kupę kasy Wink Grześ tyle co Ty wydałeś na "początek sezonu" to ja wydałem na prawie cały Pfft
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Semi
Marek, wędkarz zawsze będzie miał za mało gadżetówWink, ja jak wlezę do wędkarskiego to raptownie wszystko by się przydało i człek musi się blokować żeby nie kupować, a jak wyjdę już to tak se myślę że w sumie dobrze że nie kupiłem.upl
Semi.

stan2010
Mi szaleństwo sklepowe przeszło ze 25lat temu :ld:, jak całkowicie straciłem pojęcie, w którym kartonie i gdzie coś leży, a zwłaszcza, że >90% 'nowości' jest do łapania wędkarzy upl. Niedawno odkryłem zapasy haczyków Mustada /Cristal/ z lat 70-tych :w00t:, a spławików Midi do odległościówki starczy dla kompanii na parę lat. To samo z koszyczkami Drennana do białych.... Algi 2 /ponad 1,5kg hahaha/ kupiłem w Polspingu w roku denominacji chyba po ~0,70PLN... Kije mam sprawdzone, kołowrotki pochodzą, plecionki wytrzymują lata... tyle, że z żyłkami loteria.
A na obozach łowiłem na leszczynę i spławik z pióra.... i to jaaaak Wink
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

seb@s
Grześ próbowałeś może wcześniej tą zanętę Blood worm ?? Ja używałem w zeszłym roku MMM i napewno będę i w tym roku używać Wink.

Grzes77
Faktycznie fota miała 325 i nie przechodziła teraz poprawiłem, a zdjęcia z drobiazgami typu haki, krętliki, stopery itp nie wstawiam bo mało czytelne. Miałem jeszcze jedno zamóaienie złożone w innym sklepie na tysiaka ale czekałem od początku grudnia i w końcu z niego zrezygnowałem. Co do zanęty to w ubiegłym sezonie złużyłem dwie takie paczki i mi ta zanęta pasowała. Teraz większość produktów kupiłem mięsnych lub ochotkowych bo to pora na nie nastaje jak się ociepli wrócę do wanilii Wink.

Edit fota znów nie przechodzi a ma tylko 190 .

Semi
Grześ, prześlij mi na pocztę fotki, zmniejszę w Picassie i wejdzie. Staszkowi też kiedyś tak robiłem, zmniejszałem dotąd aż wskoczyła.Wink
Semi.

Grzes77
Ja używam tylko telefonu i to trochę problematyczne będzie. Będzie bez foty a tak na marginesie w tym zamówieniu otrzymałem haki jakich chyba do tej pory szukałem pod kątem łowienia drobnicy na spławik. Zawsze chciałem mieć mocne i cienkie haki z oczkiem bo mnie te z łopatkami doprowadzają nieraz do szału. No i taki e wydają się Kamasan B980, zrobię fote dla porównania Wink.

Edit: oczywiście piszę o hakach wielkości 20 Wink
Edytowane przez Grzes77 dnia 01-03-2017 20:23

Grzes77
Wspomnę jeszcze o paczce, którą odebrałem w piątek. Koszt łączny 540zł składzie kamerka, do której dobrałem ładowarki, kartę pamięci i pasek na klatę. Monopod w zestawie i 3 akumulatorki. Jeszcze nie rozpieczętowałem pudełka z kamerką bo tam jest kupa drobnostek i by na zdjęciu źle wyglądało Wink
Grzes77 dodał/a następującą grafikę:
20170307_095149-1024x768.jpg

Grzes77
W piątek odebrałem paczkę z nowościami firm Preston, mam co do tych rzeczy niecne plant. Całość 216 PLN Wink.
20170402_094728-800x600.jpg

Semi
Grześ widzę ostro w methodę idziesz. Cała kolekcja banjo.Wink
Semi.

Grzes77
Tak Tomek, w sumie nie samą methodę a ten właśnie produkt. Zauawżyłem w nim sposób idealny do wędkowania wkrótce zrobię materiał a pozostałe podajniki I formy chyba srzedam bo mam tego od groma a będę raczej używał tych banjo Wink. Jak chesz coś za pół ceny to pisz na pw Wink.

Grzes77
Wczoraj odebrałem z Drapieżnika następujący zakup:

1. Kosz do podbieraka Matrix 50/40/30,

2. Średni Spomb (tego brakowało mi do kompletu Spombów) i 2 komplety pływaków,

3. Szybkozłączki Korum,

4. Spławiki Bolo firmy Cralusso 6 i 12g,

5. Haki, żyłki jak widać na zdjęciach.

Całość bez paru groszy to 350 PLN, od czerwca "podbijam" Wisłę z bolonką. Ostatnio zrobiłem porządki w warsztacie i zdałem sobie sprawę, że chwilowo nie wyprzedam podajników, bo to tylko duża szuflada, wydawało mi się, że już mi się nie mieszczą. Sorry koledzy, nie piszę wszystkim na PW bo było kilku chętnych, na razie nie sprzedaję.
zakup_5517.jpg

Grzes77
Dziś o 11 odebrałem paczkę za 670PLN a zawierała:
1. Wędkę - picker Browning Commercial King2 Wand XL 2,70m // 3-8lbs za 269 PLN,
2. Kołowrotek Daiwa Legalis Match 2508DA za 333 PLN,
3. Dwie zanęty Sonu - MMM i F1, jutro od 4-5 rano sprzęt przetestuję, juž jestem spakowany Wink.
zakup_11517.jpg

Dawid
Tak jakoś wyszło huha
Nie nie karpi nie opuszczam Pfft
Dawid dodał/a następującą grafiki:
img_2998.jpg img_2996.jpg

marec-ki
Po raz kolejny wnioskuję o zmianę nazwy tematu na "Co Grześ dziś kupił" Pfft

Ja po ostatniej zasiadce zakupiłem porządny komplet przeciwdeszczowy Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się