Maj 28 2018 01:16:28
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dziś kupiłem
Grzes77
marec-ki napisał(a):
Po raz kolejny wnioskuję o zmianę nazwy tematu na "Co Grześ dziś kupił" Pfft

Gdyby nie ten temat, to bym nie wiedział ile kaski na to hobby idzie, jednak lepiej wydać na hobby niż przetracić.
Po niedzieli robię małą wyprzedaż nie używanych wędek itp, bo szkoda by leżały darmo a w planach mam zakup Deepera i jednego drogiego kręcioła Wink.
Mało kto pisze w tym temacie i tak to faktycznie wygląda jakbym to ja opanował ten temat, ale bez przesady Wink.

Grzes77
Sorry Marek Wink.

Dziś odebrałem paczkę z Deeprem, zapomnieli w sklepie włożyć uchwyt do "selfi" ale już wyjaśniłem i mają dosłać. Koszt paczki 1 115 PLN.

Kolejna paczka z Drapieżnika odebrana również dziś. W środku zanęta, dwa kołowrotki Cormoran (miałem kupić Shimano ale odpuściłem bo 614 PLN / szt to lekka przesada), żyłki i plecionka Drennan, mały Spomb (na zapas bo mam już tej wielkości) i gazeta propagandowa w gratisie. Całość 420 PLN. Trochę może wydałem, ale wszystko potrzebne ;-)
Grzes77 dodał/a następującą grafiki:
20170523_202302-1024x768.jpg 20170523_163914-1280x960.jpg

Grzes77
https://sklepdrap...-2500.html

Przestrzegam przed zakupem tego kołowrotka. Kupiłem dwa i w obu nie działa wolny bieg, do tego w jednym z nich gdy szpula jest w dolnym położeniu kołowrotek zwyczajnie się zacina. Do tej pory miałem kilkanaście kręciołów, z Cormorana 12 i wszystkie z wolnym biegiem i takich problemów nie było. Moim zdaniem towar przed wysłaniem powinno się sprawdzać, jutro dzwonię do Drapieżnika ale jestem wkur... ;)) :>< ;<>

Semi
Znając ich przychylność klientowi to nie będziesz miał żadnych problemów żeby je zwrócić lub reklamować.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Grzes77
Wczoraj odebrałem paczkę z młynkiem do ziaren (konopii) Bosch, latarkę czołową Energizer, dwie szlifierki, spawarkę inwertorową, całość 821 PLN i wszystko pod kątem wędkarstwa ;-).
Kołowrotki odesłane, zamieniam na Spro Wink.
Fota wielkości 247 się nie ładuje, trudno będzie bez Wink.
Edytowane przez Grzes77 dnia 26-05-2017 06:15

samsam
Grześ, normalnie szalejesz z tymi zakupami, z kołowrotków Spro na pewno będziesz zadowolony.Tak się tylko zastanawiam co będziesz robił z dwoma szlifierkami i spawarką nad wodą huha

Grzes77
samsam napisał(a):

Grześ, normalnie szalejesz z tymi zakupami, z kołowrotków Spro na pewno będziesz zadowolony.Tak się tylko zastanawiam co będziesz robił z dwoma szlifierkami i spawarką nad wodą huha

Szlifierki i spawarkę kupiłem by robić potrzebne mi gadzety wędkarskie, wody te sprzęty nie zobaczą }{ CoolbeerWink

Piorek
Hehe, żeby nie zmieniać tematu na "Co kupił Grzes" to ostatnio kupiłem:
- 2 kije Prologic C.O.M. 3m 2.75lbs,
- 2 młynki Spro Super Long Cast 460,

z myślą o mobilnym łowieniu w mniejszych zbiornikach na mniejszych odległościach hahaha

Grzes77
Wczoraj wadliwe Cormorany dotarły do Drapieżnika a dziś od nich odebrałem kolejną paczkę, która zawierała:

1. Dwa kręcioły Cresta, wyglądają oki,

2. Trzy paczki haków,

3. Nugetsy, które sprawdzają się nad "moją" zaporówką,

4. Trzy szczytówki do mojej Daiwy Windcast.

5. Żyłka Drennan.

Za tą paczkę wyszło prawie 7 stówek, po odliczeniu zwróconych Cormoranów zapłaciłem dziś 407 PLN
Grzes77 dodał/a następującą grafikę:
20170530_205753-1024x768.jpg

Grzes77
Dziś odebrałem 20szt podajników  Behr 30g i 4szt (ostatnie) podajników Behr 40g, oraz 150m plecionki Mikado Octa 0,10. Paczka kosztowała 170 PLN, na tym zakupy na chwilę obecną zawieszam (chyba) Wink
Grzes77 dodał/a następującą grafikę:
20170531_173748-1024x768.jpg

Semi
Szukałem dziś krzesełka składanego, takiego żeby po złożeniu można je było przypiąć gumami do motorka, mam stare, ale nie dość że mocowania już puszczają to za niskie trochę i mnie strasznie kolana bolą po kilku godzinach siedzenia, chyba to wyrób Elektrostatyka jest dawny. W sumie nic nie znalazłem, w Decathlonie sam badziew za kosmiczne pieniądze, obkupiłem się za to w zanęty Sensasa i robactwo na cały tygodniowy wypad, do tego kupiłem do testów szpulkę żyłki Shimano Best Master 0,20 mm do spławikówki, ruszę chyba za linem więc mi potrzebna była linka o tej średnicy, bo nie ufam tej z zeszłego sezonu, coś mi ostatnio podczas wiązania zestawu strzelała na węzłach.
Aha, byłbym zapomniał, w Empiku jest stanowisko z koralikami, kupiłem dwa pudełeczka jedne koraliki, drugie rureczki około 2 cm, będę miał do rzecznego feederka, zapłaciłem niecałe 5 zeta bo przecenę mają na nie.Wink
www.narybki.net/forum/attachments/sam_2331.jpg
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Nie mogę się wybrać do sklepu wędkarskiego więc zrobiłem zakup internetowy. Kupiłem na próbę haki Drennana nr 6,8,10 z myślą o włosie. Pierwsze wrażenie dość pozytywne, haki nieduże rozmiarowo ale pierońsko mocne i ostre, przynajmniej tak mi się wydaje. Do tej pory łowiłem na Ownery i Gamaki, trzeba spróbować czegoś innego. Wziąłem też zanętę dwukilową na próbę. Wink
Semi dodał/a następującą grafiki:
sam_2371.jpg sam_2372.jpg

Semi.

stan2010
Z hakami jest prawidłowość, że łatwiej zaciąć, kiedy haczyk ma długi trzonek, natomiast z haczyka o krótkim trzonku znacznie trudniej schodzi ryba /ważne przy długich holach/. Z dawnych czasów mam jeszcze zawodnicze haczyki, w których trzonek ma długość ponad czterech kolanek/łuków Wink
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

seb@s
Semi jak będziesz robić zanętę to naprawdę dodawaj ostrożnie wody bo jak dodasz za dużo od razu to zrobisz pastę Pfft. Najlepiej jak ją na początku będziesz dowilżać kilka razy bo wszystkie składniki muszą dobrze wpić wodę.

Semi
Wszystkie zanęty rozrabiam delikatnie i ostrożnie, czasami nawet 40 minut trwa zanim ją dopieszczę. Wink Tej będę używał w parze z leszczową Lorpio, plus robactwo, płatki i kukurydza z puszki, dobrze mi się taki mix sprawdza w rzece. Wink
Semi.

Grzes77
Od ostatniego wpisu robiłem kilka zakupów, m.in. fajną morską (sumową) wędkę Dam i inne gadżety ale nie miałem czasu się tym pochwalić Wink.
Dziś odebrałem przesyłkę z wedkarskisprzet.pl. Koszt łączny 485 PLN. Paczka zawierała:

- Matę karpiową

- 4 szpulki fluorocarbonu

- 3 formy Matrixa (wziąłem tylko formy, bo może będą pasować do jakiś koszyczków, które mam na stanie)

- popupy tb

- Ciuszki Daiwy czyli polar - bezrękawnik, czapeczka i koszulka polo.

Gdy założyłem tą czapeczkę od razu poczułem się jak zawodowiec huha.
20170704_1412080-1024x768.jpg 20170704_141953-1024x768.jpg

Mich101
W ostanim czasie kupiłem

Ok 10kg zanęty, 24 puszki kukurydzy, 50kg suchej kukurydzy. Drobne akcesoria , pellet 8mm, 6mm
Najważniesze to
Twistery 200szt., druty , pałeczki troka
Draon Thytan pike 240 10-35g+ kołowrotek dragon thytan
Dragon Viper Sl Perch 245 3-15g + kołowrotek Wink

Byle do urlopów
POZDRAWIAM MICH101

WĘDKARSTWO TO HOBBY NIE DO ZASTĄPIENIA

..........................................................................................................................................
Raj utracony...
http://www.narybk...ost_112259

http://www.narybki.net
Semi
Ja się zbroję powoli na sierpniowy urlop nad Bugiem. Dziś kupiłem 2 kilo pszenicy jasnej i 2,5 kg konopi z myślą o spławiku i płotkach rzecznych. Jutro pewnie przyjdą 4 kg pelletów na próbę - 2 mm 2 kg i 4,5 mm 2 kg. Wink
www.narybki.net/forum/attachments/sam_2381.jpg
Semi.

Semi
I przyszły dziś pellety. Wink Nawet jakieś próbki innych dorzucili.
Semi dodał/a następującą grafikę:
sam_2383.jpg

Semi.

Grzes77
Właśnie dotarła paczka z Drapieżnika. Gdy zauważyłem u nich nowe podajniki Prestona musiałem je kupić, do tego podstawowe produkty, tak jak kolejno na fotach:

1. Duże sito 3mm, haki Preston i dwa rodzaje szybkozłączek i 5szt stoperów.

2. 7szt podajników Preston 30g i 3 żyłki Trabucco pod spławik i miarka w gratisie.

3. 7szt podajników Preston 20g, foremka i 3 hybrydy Guru.

4. Spławiki Drennan kolejne o kolekcji.

Wszystko łącznie prawie 503 PLN i jak zwykle wszystko potrzebne }{ {}
20170714_120719-1024x768.jpg 20170714_120658-1024x768.jpg 20170714_120616-1024x768.jpg 20170714_120539-1024x768.jpg

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się