Grudzień 11 2018 19:40:49
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Amur 97 cm 16 kg
Firecarp
Witam wszystkich. Czas na pierwsza rybę ponad 10 kg w tym roku. Zgłaszam Amura o wadze 16 kg i długości 97 cm. Exo strzeż się. Jestem tuz za tobą.

www.narybki.net/forum/attachments/9fea02fb3a1ec2b0.jpg

a oto miara

[img]http://images38.fotosik.pl/146/6eb233df6dba0f2bm.jpg[/img] is not a valid Image.
Edytowane przez Labedziak dnia 26-02-2018 19:38
Myślę... więc łowię...

esox66
Hoho ale ładny amurek brawoCool wkońcu jakaś konkurncja dla Exodusa wielkie graty za rybkeAngry.
Napisz na co go złowiłeś.

Labedziak
Każda ryba co jest grubsza odemnie to już zasługuje na szacunek.Angry
Zdradzisz na co złowiłeś?
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

senti
Wojtek, jestem pełen podziwu jeśli chodzi o Twoje postępy w wędkarstwie. Pamiętam Twoje posty w których pisałeś ,że dopiero zaczynasz się w to bawić.
Widać ,ze łowisz świadomie a nie przypadkowo.
Naprawdę wielkie gratulacje za całokształt.
Ryba marzenie, pierwsza liga. Exodus czuje Twój oddech za plecami.
Jaka to woda? o przynęte nie pytam Napisz coś więcej
Edytowane przez senti dnia 24-06-2009 18:27
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"

Rodryg
Gratulacje Cool Wypasione bydlę, że się tak wyrażę. Oby takich więcej. Tak z innej beczki, mam taką samą lamPKę jak Ty. ouch
des

Firecarp
Rodryg
Tak z innej beczki, mam taką samą lamPKę jak Ty

Dobra jest he he.
A moja wode kiedys opisze, na pewno tu na forum, bo jest to ciekawa propozycja na ryby. A zdradze wam z wielka przyjemnoscia przynete: kulka 18mm tonaca Duncaen Lody Smietankowo Truskawkowe w dipie Adder Carp Truskawka (proszek). Branie bylo takie ze masakra, az sie hanger do sygnala przykleił he he, dobrze ze przy wedkach akurat siedziałem gdyz łowie 2 metry od trzcin. Ale nawiasem mowiac opisze wszystko w artykule :Karpiowa Zasiadka: tak jak ostatnio. Pozdrawiam. A Exo niech sie boi he he .

Ps. Sorki za styl pisania ale klawiat szwankuje.
Edytowane przez Firecarp dnia 24-06-2009 18:23
Myślę... więc łowię...

Grzes77
Wojtek piękny połów, amursko marzenie Cool Wink. Z wiosny narzekałeś że nie masz czasu na rybki a teraz to wszystko ładnie nadrabiasz. Szkoda tylko że coś w tym roku aparaty szwankują bo i na Twojej focie widać 95 cm Wink. Ale to tylko na marginesie. Za tą rybkę wyrazy uznania i szacun, Angry. Połamania kija na następnych równie okazałych sztukach Cool Wink.

Kondzio154
To prawda Amur, że tak wyrażę w slangu piłkarskim EkstraklasaWink

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Firecarp
Grzes77
Szkoda tylko że coś w tym roku aparaty szwankują bo i na Twojej focie widać 95 cm

A wiesz niby jak sie kladzie miare to sie wydaje ok. A na zdjeciu mniej. Na zywo mierzylismy 98 cm wyobraz sobie. A sam zanizylem do 97. Nie wiem czemu tak jest.
Myślę... więc łowię...

Grzes77
Spoko Wojtku, mój ostatni karp wyglądał na bank na 64cm a wyszło 62 Wink.

Exodus
Wojtek piękny amur Wink Gratuluje Wink Hol pewnie piękny jak przy takim amurze Wink Miło oglądać takie rybki, jak był taki i będzie większy. Wink

Exo się Wojtek nie boi, taka rybę na każdy prawo holować i jak się włoży trochę pracy, to wyniki są Wink Ja w tym roku złowiłem już koło 50 sztuk, także mi już bokiem wyłażą Wink a i na różne niespodzianki też jestem przygotowany Wink

Łowisk gdzie są piękne amury jest pełno, tylko czekać aż ktoś zgłosi takiego ponad 120 cm Wink

Wojtek graty bo naprawdę piękny i tłusty amur Wink
Edytowane przez bobo160 dnia 24-06-2009 20:37
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

LeszekL34
Gratki za rybkę Wojtek Angry No nie powiem ,robi się ciekawie wśród łowców amurów WinkOby tak dalej CoolCoolCool

MatiQ
Gratulacje Wojtek za pięknego amuraCool Oby było więcej takich w tym roku des
A teraz to złów takiego na 100 cm i więcej . Pozdrawiam !Cool
Wędkarstwo to coś więcej niż hobby. Pozdrawiam, Mateusz

Firecarp
Dziękuję wszystkim za dobre słowa. najważniejsze to łowić. Na tej zasiadce także trafiłem małego karpia. On też zyskał drugą szansę Wink Już nie zabieram ryb złowionych przez siebie. Trzymam się teraz kurczowo zasady Catch & Release.
Myślę... więc łowię...

bobo160
Jednak Wojtku trafiłeś na swojego upragnionego amurka Wink Składam Ci wielkie gratulacje za amura, no i oczywiście jak zwykle przy takich okazach 100-krotne Cool Jak widzę Exo musi się teraz starać byś go nie dopadł.
A co do fotek to musisz robić ich więcej i pod każdym możliwym kątem, wtedy wybierasz najlepsze które wskazuje miarę jaka powinien mieć.
Pozdrawiam
Edytowane przez bobo160 dnia 24-06-2009 20:42
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Rafalogi
Jak Cię nie ma to Cię nie ma...aż nagle wyskakujesz z jakimś potworem...Pfft..Ładnie to tak?
Widzę że ostro się wkręciłeś w karpiowanio-amurowanie...Domyślam się też że złowiłeś tego byczka na "Swojej wodzie"..?
Powiedz mi jeszcze jak wyglądał zestaw końcowy ..włos miękki czy może D'rig?
No i wielkie Cool...za rybsko piękna sztuka...Angry...
Co do oddechu na plecy Exa to bym uważał...licho nie śpi..Wink

Firecarp
Rafalogi:
Powiedz mi jeszcze jak wyglądał zestaw końcowy ..włos miękki czy może D'rig?

Ten przypon na który złowiłem tego amura był przeze mnie robiony specjalnie właśnie z myślą o amurach, gdyż takich przyponów zrobiłem tylko dwie sztuki, większość to karpiowe przypony. I jestem dumny że moja nauka i starania nie poszły w las. To był strzał w dziesiątkę z tym przyponem. Długość jego 35 cm, z miękkiej plecionki 25 lbs (Sufix Magician) i standard rig na haku 6 Anacondy Cassien. Na amura prosty przypon, koniecznie długi i miękki z niewielkim hakiem.
Myślę... więc łowię...

Przemo
Piękny Amur!!!! Cool
Spasiony tak że wygląda jakby miał pęknąć zaraz....Pfft

Duży Angry za złowienie tej besti.
Ja jakoś nie mam szczęścia do tej ryby i tylko karpie mi siadają..Wink

pozdrawiam ALL. ouch
Pozdrawiam Wszystkich....
Złów i wypuść.....ouch

Vader
Teraz to żeś dał czadu. Exo będzie się musiał nieźle starać,abyś go nie przegonił.Wink
Gratuluję spasionego amura,faktycznie naładowany jest nieźle.
Oby takich więcej i myślę,że niedługo pokazesz nam ponad metrowego bydlaka.des

Arturo B
Jak widać Twój upór w dążeniu do celu jest godny naśladowania,widać że w tak krótkim czasie nabrałeś sporo doświadczenia w "karpiowaniu".
Graty za piękne rybsko i oczywiscie życze większego na następnej zasiadce,może w koncu razem się wybierzemy na jakaś(?) Wink
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się