Sierpień 19 2018 04:10:42
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dyskusja- bezradność-brak chęci
Exodus
Jak może nie każdemu wiadomo, oprócz tego że zajmuje się stroną, to dość często znajduje łowiska i pokazuje je Wam na stronie. Praca polega na tym , że wysyłam maile do właścicieli łowisk z zapytaniem , czy można dodać ich opis łowiska z ich strony. Na 50 maili wysłanych dostałem tylko 3, może 4 odpowiedzi. Ale najbardziej mnie rozbudziła jedna odpowiedz. Gość jednego łowiska odpisał mi, że jeśli chce opis jego łowiska na stronę to muszę mu zapłacić 100 zł. Po przeczytaniu tego maila, myślałem że mi ........ ....... ....... Kurcza, nie dość że proponuje komuś opis łowiska na stronie którą odwiedza 22.000 osób miesięcznie i z każdym dniem jest coraz więcej, to gość mi wylatuje z tekstem małolata.

Denerwuje mnie sama bezradność jak i brak chęci ze strony właścicieli tych łowisk. Podejdźmy do tego inaczej. Jak spostrzega wędkarz łowiska ? Wchodzi na stronę patrzy i widzi , ta ryba stąd , ta znów z tego samego miejsca i znów z tego łowiska ryba. Co robi taki wędkarz, szuka opisu tego łowiska, dzwoni tam i jedzie tam na ryby. Dziś prócz opisu, ludzie patrzą na to gdzie łowi się ryby. Do czego zmierzam, że właściciele łowisk położyli lagę na to by pokazywać na stronach wędkarskich, jakie się ryby łowi na ich łowiskach.
Ja nikomu nie bronie dodania ryby do toplisty, tylko dlatego że jest właścicielem łowiska. Promocja łowiska polega na dobrym pokazaniu go, nawet 4 kg karpie mogą zrobić na niejednym wrażenie, ale do tego trzeba mieć chęci.
Co Wy sami na ten temat myślicie Wink
Edytowane przez Semi dnia 31-05-2011 22:22
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

giewont
he,he,he, ten gosć co chciał od Ciebie wydżeć kase to chyba ma nie pokolei. Nie dosć że zrobiłbys mu darmową reklame to jeszcze chciał na niej zarobić. To chyba nie tak działa marketing. Wink

skrzypek100
buahhaah... przesadzony gościu. Daj maila do niego to go tak pojade że odechce mu sie prowadzić łowisko Angry
Wędkarstwo - To co tygrysy lubią najbardziej :-)
WYPUSZCZAJ RYBY - NO KILL!!!!
images25.fotosik.pl/214/5b9996c9e47460fd.jpg

Rybcio
Co myślę, że ten gościu zanim uzyskał magistra (swojego łowiska) to napisał pracę pt. Jak zostac bardziej głupim i biednym Smile a po przeczytaniu jego nowej pracy przez niejednego dziekana, stwierdzili by napewno że ją obronił Pfft
Frown
Jeżeli nie chcą pomocnej dłoni dla swoich łowisk, to niech dalej zamiast przyjmować wedkarzy przyjmują podatki. Pfft
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

Exodus
Raczej nie podam nazwy łowiska, bo szkoda go tu wymieniać Wink

Exodus
Przypominam, że wyżej posty są z lutego 2007Wink I do tej pory się wiele zmieniło Wink
Odświeżam temat, by usłyszeć jeszcze pare Waszych opini i czy wogóle jest sens dalej pisać do bardzo zapracowanych właścicieli łowisk komercyjnych Wink

Rafalogi
J gdybym był właścicielem jakiejś wody to sam bym zapłacił aby tylko klientów ściągnąć,no ale cóż,facet nie zastanowił się pewnie i wyszło tak jak wyszło.Jest nas tu paru z całej Polski to sami sobie jakoś poradzimy,jeden opisze to drugi tamto i będzie git.
pozdroFrown

TomekSpin
No pewnie że warto pisać bo promujemy między sobą jak by nie patrzeć nasze rejony. Bardzo dobrze się dzieje że chcesz pokazać inne łowiska bo nie każdemu uśmiecha się jechać na 2 koniec Polski żeby okazał się wyjazd kichą. Tak to mamy do tych łowisk wgląd. Swietna sprawa w 1000% popieram.

Jaxon22
WItam!! Ja chcialem sie zapytać czy Admin ma sposobność aby napisać coś wiecej o łowisku ze śląska tzn. Bocianie Gniazdo ?? na pewno wielu wędkarzy to zainteresuje a jest ono godne polecenia!! Łowie tam juz dość troszke i nikt z naszych forumowiczów nie bedzie zawiedziony Wink ... Sam bym coś dorzucił ale nie wiem czy moge i czy wogole jest taka możliwośc...

Frownpozdrowienia

Labedziak
Ja nie mam takiej możliwości,bo łowiska nie znam.
Ale nie widzę problemu żebyś Ty opisał to łowisko w dziale - łowiska wędkarskie

Napisz i może jakieś zdjęcie dodaj.
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

kolamilan
Witam. Ja moge was zaprosic na śląsk wąłsnie w te okresy jakie mamy teraz. Jest tu szczupak oczywiście sandacz gdzie ejst go chyab najwiecej na ślasku bynajmiej mis i ewydaje leszcz bardzo duzy karp w mniejszej ilosci wegorz sum.. najbardziej mozna nastawic sie na sandacza zdjec z rozlewiska nie mam ale ejst sporo hektarow tej wody kto slyszał lub widział wieSmile jak bed emial tylko zdjecia zaraz wrzuce Smile

ANDRZEJ2703
U nas jeszcze co niektórzy myślą starym komunistycznym zwyczajem.Nic nie robić..ale kasę taki chciałby tłuc!Nie dając z siebie nic,a tylko narzekając,że mu biznes nie idzie!Sporo jeszce takich ludzi co widać wokoło.Mając sposobność takiej darmowej reklamy i z tego nie skorzystać to trzeba być d....em!,a jeszcze żądać kasy za to to już paranoja!Ludzie dwoją się i troją jak tu się zareklamować,żeby sie przebić..a tu takie coś!Głupota ludzka nie zna granic niestety![hahaha][hahaha]
ANDRZEJ2703 [url]http://edzik.wrzuta.pl/audio/qm9n1b89sQ/jada_na_ryby_-_ed_mans[/url]

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się