Styczeń 20 2018 09:35:53
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
"Życiówka" Okoń 49 cm. 1,45 kg.
bobo160
Wyszło tak że obydwoje z Grzegorzem złowiliśmy w tym dniu rekordowe okonie des
Pierwsze branie jakie nastąpiło było o 19:00 w sobotę, na moja wędkę z zestawem gruntowym przystosowanym na sandacza, był to sandacz, który poszedł w Grzegorza zestaw gruntowy i poplątał je Smile po czym poszedł w zaczep :* nie mogliśmy go wytargać, Grzegorz zerwał zestaw, a mi udało się jakoś delikatnie z ciężkim oporem zwinąć cały zestaw.
Drugie branie nastąpiło nad ranem w niedziele o godz. 7 z minutami, brania były chwilowe, krótkie, ale bardzo szybkie odejścia z przynętą, początkowo myśleliśmy że to szczupak, ale jak się okazało (po długiej debacie i zastanowieniu się) był to zapewne okoń. Po zacięciu poczułem opór i szamotanie przy zwijaniu zestawu, po czym poczułem luz Sad
Następne branie nastąpiło na wędce Grzegorza o godz. 8 - 8:30 ( zestaw spławikowy) powolne wyciąganie żyłki-plecionki i po około 10 min. nastąpiło zacięcie, po krótkim holu ku zdumieniu zobaczyliśmy okonia... bardzo dużego okonia.
Z kolei następne branie było już na mojej wędce o godz. 9 - 9:30 też zestaw spławikowy, i ta sama sytuacja brania co u Grzegorza, po odczekaniu 10 min. zacięcie i na brzegu ukazuje się kolejny okoń 49 cm. Shock z tym ze mój ma ciemniejsze ubarwienie pasów (patrz na fotkę), hol przebiegał bardzo spokojnie, okoń nawet nie próbował brykać, bo był zahaczony za przełyk, po zmierzeniu i zważeniu okazało się że jest identyczny rozmiarem i wagą z okoniem Grzegorza Wink
Po przygotowaniu przynęty zestaw poszedł do wody, odległość od brzegu około 5 metrów. po 3-5 min uderzenie i następny pasiak siedzi na zestawie Shock odczekałem około 5 min. gdy nagle zaczyna iść w Grzegorza zestaw (w tym momencie pomyślałem o splątanym poprzednim zestawie i straconym sandaczu) postanowiłem zaciąć, hol nie był tak łagodny jak poprzednie i okoń był większy od tych już złowionych, a wiec parę podskoków do góry, w prawo, w lewo i przy samym brzegu się spiął :*:*:* SZKODA, bo zapewne miał grubo ponad 50 cm.
A wiec Wink podsumowując ten weekend z wypadu na sandacza wyszło tak, że ustanowiłem swoje 2 rekordy życiowe Shock
images43.fotosik.pl/218/aeac13b4cfca7d37m.jpgimages50.fotosik.pl/219/ddd13c79f4f95a96m.jpgimages47.fotosik.pl/218/3e1a7a99f67351f0m.jpgimages44.fotosik.pl/218/39614a6fc0a0d2edm.jpgimages42.fotosik.pl/131/84fb44e958656141m.jpg
Edytowane przez bobo160 dnia 26-10-2009 16:04
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

MatiQ
Kolejny okoń z takim samym wymiarem. Gratuluje jeszcze raz znakomitego okonia Coolouch.
Jak widać co wyprawa na rybki zawsze skutkuje okazami i rekordami Winkdes
Jeszcze raz gratuluje Cool.
Pozdrawiam!!
Edytowane przez MatiQ dnia 25-10-2009 15:25

esox66
Prawie jak kopiuj wklej Gratulacje za taki połów bo złowić takiego okonia to już sztuka z dużą dozą szczęścia a co dopiero takie 2 na jednej wyprawie.

Semi
To dopiero okonie, takiego to nawet nie widziałem , nie mówiąc już o złowieniu, a tu jeszcze piszesz że większy poszedł. Wiele złowiłem okoni w swoim życiu, moim marzeniem jest taki chociaż 45 cm, bo 40 - staka mam już na koncie. Gratuluję udanego wypadu Cool i życzę kolejnych rekordów, bo ostatnio nieźle łowicie. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Kondzio154
Widzę ten weekend to masz rekordowy. Najpierw duży sandacz, teraz duży okoń. Jest czego pozazdrościćWink. Holandia to niezłe miejsce na rybki. Jesień jeszcze się nie skończyła więc pewnie będą kolejne życiówki. Pozdrawiam i życzę kolejnych rekordów.

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Rafalogi
Całkiem miłe niespodzianki Was spotkały...zamiast sandałków - takie okonki..Cool...
Te okonie po prostu piękne...Szkoda tylko że tak jak mówisz ten największy poszedł...ale może nie wszystko stracone..?
Pozdro i graty dla Was chłopaki...Angry

BartosH
Garbus kolos Cool, wczoraj sandacz, dziś okoń...jaki jest Twój rekordowy szczupak?Wink Masz taką passę, że zaraz życiówkę w zębatym pobijesz, czego Ci życzę.Wink
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

Arturo B
Wczoraj gratulujac sandacza ,pytałem przy okazji czym nas dziś zaskoczysz...no i proszeWink Piękny pasiak-gratuluję,pięknie się rozpędziłeś z gryzoniami do top listyWink
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Exodus
Bobo może już Ci wystarczy. Teraz przydało by się bys złowił jakąś większą płoć Wink Gratuluje rekordu tej strony, jak i życiówki Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

bobo160
BartosH napisał/a:
Garbus kolos Cool, wczoraj sandacz, dziś okoń...jaki jest Twój rekordowy szczupak?Wink Masz taką passę, że zaraz życiówkę w zębatym pobijesz, czego Ci życzę.Wink

No akurat w rekinie słodkich wód, to nie mam czym się pochwalić Grin Złowiłem tylko 3 sztuki, ale to były dzieciaczki: zeszłoroczne 46 cm i 48 cm i tegoroczny 55 cm
images39.fotosik.pl/215/e1c471062bb1af3dm.jpgimages38.fotosik.pl/215/d6b288c8f5fc0e60m.jpg

Exodus napisał/a:
Bobo może już Ci wystarczy. Teraz przydało by się bys złowił jakąś większą płoć Wink Gratuluje rekordu tej strony, jak i życiówki Wink

A może by tak jakiegoś Amura na rekord strony Pfft co o tym myślisz ??
Edytowane przez bobo160 dnia 26-10-2009 15:56
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

sandaczyk1
Pogratulował,piękny okoń.Angry
To teraz masz cel: złowić tego na 50 cm Pfft

Grubson
Kapitalny pasiak no no HOlandia zaczyna gonić "piękne i urodzajne" zbiorniki w Polsce.
Gratulacje za pięknego garbatego teraz tego ponad 50 złówCooldes
Edytowane przez Grubson dnia 26-10-2009 17:52
Pozytywni ludzie są potrzebni jak tlen Wink

http://hex-krk.muzzo.pl/
Grzes77
Widzę Bobo że sobie całkiem pięknie poławiasz w tym sezonie. Za to okonisko masz u mnie wielki szacun, tak jak Grzegorz. Pozdrawiam i tak samo czekam na Twoją 50 Wink. Połamania kija Cool Angry Wink.

Tadek57
Pierwsze miejsce jak nic,gratuluje.Angry

gibon
Ładne garbusy gratkiFrown

Exodus
Exodus napisał/a:

Bobo napisał/a:
A może by tak jakiegoś Amura na rekord strony Pfft co o tym myślisz ??

Myśle że powinieneś złowić, taki na 50 cm Ci spokojnie wystarczy Wink Zawsze o 1 cm większy od okonia Wink
Edytowane przez Exodus dnia 28-10-2009 19:32
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Bartek
Piękny pasiak, gratulacje połowu Cool. Życzę takiego powyżej 50 cm

www.kb-plast.pl
Labedziak
Rekordowy okoń dodany do Toplisty.Cool

Szczerze gratuluje naprawdę pięknego rekordu forum.des

http://www.narybk...cle_id=184

W takim razie,teraz czekamy na tego na 50 cm.

Z toplisty wypadł okoń 30 cm. od Grzes25ch.

http://www.narybk...ad_id=7826
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się