Maj 22 2018 02:19:14
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Lidl dla wedkarzy
Labedziak
W przyszlym tygodniu,w czwartek,bedzie w Lidlu ( w niemczech ) oferowany do sprzedarzy sprzet wedkarski.Jest to juz chyba trzeci rok z rzedu,jak sprzedaja takie rzeczy.

Tutaj jest link do calego asortymentu wedkarskiego,jaki bedzie oferowany

http://www.lidl.d....index.ar7

images20.fotosik.pl/152/301b366a887b3899m.jpgimages22.fotosik.pl/61/5c3e95ff62817a47m.jpgimages20.fotosik.pl/152/1d366684d1df5985m.jpg

Mam teraz pytanie,czy kupili byscie sprzet wedkarski,jakby nie bylo w sklepie sporzywczym,i czy w Polsce Lidl prowadzi tez taka sprzedasz? Smile
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Rybcio
Labedziak napisał/a:
Mam teraz pytanie,czy kupili byscie sprzet wedkarski,jakby nie bylo w sklepie sporzywczym

Dlaczego miałbym nie kupować wystarczy że była by tylko okazyjna cena.[ouch]
Frown
i czy w Polsce Lidl prowadzi tez taka sprzedasz? :

Tak, od kilku lat zawsze na wiosne mają takie promocje ze sprzętem wedkarskim która trwa przez tydzień.[grin]
W tamtym roku kupiłem stołeczek(pakowany w pokrowiec) i kilka paczek zanęty.Wink Kumpel kupił sygnalizatory które były z mocnymi podpórkami.Cool
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

Labedziak
Ja w tamtym roku kupilem tylko swietliki,möj brat zakupil ten Tripod,i jest nawet bardzo z niego zadowolony.
W takich rzeczach nie ma sie tam co zepsuc.

Mnie sie bardziej ale rozchodzi o te kolowrotki i wedki.
Nie znam tej firmy co je robila,tak ze nie wiadomo jaka jakosc jest tych produktöw.
( Chyba ze za ta nazwa kryje sie jakas znana firma )
Edytowane przez Labedziak dnia 22-03-2007 20:23

lukaszek27
powiem ci łabedziak bylem teraz w kerfurze takie stanowisko wedkarskie jak w lidlu i spiningówka byla fajna z jaxona jaxon bardzo malymi literkami pisalo a wlidlu rok temu kumpel kupil karpiówke z kolowrotkiem i calkiem fajna wedka jakies nie znanej firmy
lubie łowić rybki i kobitki...pozdrawiam was.

Lord
Rybcio napisal

Tak, od kilku lat zawsze na wiosne mają takie promocje ze sprzętem wedkarskim która trwa przez tydzień.

To czyli w tym roku dopiero bedzie ta sprzedasz w Lidlu?
Bo ja bym moze tez sobie cos kupil z tych rzeczy .

Pozdrawiam
Lord

Labedziak
Ja niestety mam na drugi tydzien pierwszy zmiane w pracy,tak ze jak po poludniu pojade do Lidla,to juz wszystko bedzie wykupione.
Jak co roku zreszta,ale powiem komus ze znajomych,to mi na pewno kupi,przynajmniej te swietliki.Wink

Exodus
Sklepy wędkarskie napewno sie ciesza z tej informacji Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Pawlik69
Jak sprzet to tylko sklepy wedkarskie...Wink ale takie swietliki czy podporki... moga byc bo haczyki, zylki, splawiki to tylko sklepy...Wink

Labedziak
Rybcio jutro wstawi zdjecie prospektu z Lidla z polski,a ja dzis wstawilem oferte z Lidla,jaka byla w niemczech,do poröwnania,jakie sa ceny.

images20.fotosik.pl/182/f682e2a2c369ea26m.jpg

Exodus
Już widze te tłumy Wink Rybcio masz blisko do lidla Wink to zajmij mi kolejke Wink

marec-ki
Widziałem ofertę na polskiej stronie LIDLa i muszę przyznać że nic ciekawego nie będzie, jedyna rzecz którą bym kupił do wodoszczelne spodnie za 20 zł ale żeby 2 kg zanęty bazowej kosztowało 6,5 !!!
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Labedziak
A u mnie w ofercie Lidla nie bylo zanetySad
Ale za to swietliki byly tansze,bo kosztowaly 3,99 a w Polsce 19,90 Wink
No i u was kolowrotki sa o wiele tansze Cool
Edytowane przez Labedziak dnia 30-03-2007 20:43

Exodus
Te kołowrotki to kupie Tobie, i przykleje do wędek, żebys nie mógł ich sciągnąć Wink Zobaczysz ile warte Wink[tdown]

lukaszek27
powiem wam dostalem swietliki od kumpla z niemiec skad je mial moze z lidla nie wiem czy askari ale swiecą marnie wydawalo mi sie że fajniedo dziś porównalem ze swietlikiem z polskiego sklepu moj ma na nocWink normalnie tak swiecil duzo mocniej jak mój porownanie jak latarka na jednej ledzie i na 9 ledach

Labedziak
Masz racje Lukaszek,nie wszystkie swietliki swieca jednakowo.
Na temat tych z Lidla moge tylko powiedziec,ze kupilem je w tamtym roku.i jeszcze kolor zölty jest nawet dobry,ale niebieski i czerwony to nie dla mnie.

Przy zakupie swietliköw trzeba tez uwarzac czy nie sa za stare.
Jak juz leza w sklepie ze 2 lata,a potem u nas w domu jeszcze pare miesiecy,to potem zaswieca nam ze 2 godziny i jest po wszystkim,trzeba nowy dac.
Tylko jak to sprawdzic w sklepie,tego nie wiem.

Na temat swietliköw z Askari moge tylko powiedziec tyle,ze kupuje tan masa wedkarzy i na pewno sa nowe,sam juz czesto kupowalem i nie mialem problemöw z nimi.[thumbsup]

lukaszek27
widzisz nawet niewiem wiesz mam je rok kurde nie wiedzialem ze na date trzeba zwrocic uwageSmile moze ze juz faktycznie beda po terminie

Rybcio
A Ja jednak pójde zobaczyć tą promocję z myślą że coś mnie zaciekawi i to kupię.Wink
Napewno będe się przyglądał stojakowi, nożą z wagą no i świetlikom.Grin
Chciałem też uprzedzić Cie Plotka a również wszystkich zebyście nie kupowali tych wodoszczelnych spodni gdyż je kupiłem a zarazem żałuje. Jest to guma która kompletnie nie przepuszcza powietrza.[tdown]

Zyga
Rybcio,a kiedy dasz zdjecie prospektu?

Rybcio
A myślałem że nie będzie już potrzebnie wklejać tego zdięcia gdyż Labedziak już wkleił tylko że ceny nie są po naszemu.Grin

Rybcio
Przepraszam za złą jakość zdięć ale przypominam że wykonuje je z mojego telefonu, a także za gazetkę ale i tak dobrze wygląda po oglądnięciu jej przez kilkudziesięciu znajomych.
Jak by ktoś potrzebował wiecej informacji któregoś artykułu to z miłą chęcią napiszę.

images20.fotosik.pl/188/5dd64bf8b01bae76m.jpgimages21.fotosik.pl/134/12f6d6dce7d2c870m.jpgimages22.fotosik.pl/79/b99e4cb92584e405m.jpg
images21.fotosik.pl/134/d7a91d16554d51d0m.jpgimages21.fotosik.pl/134/4f921b54e73828e0m.jpgimages20.fotosik.pl/188/02d7c59255a6e199m.jpg

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się