Luty 25 2018 14:08:30
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Naprawa uchwyt korkowego
Labedziak
Panowie,jest problem.

Na mojej wędce gruntowej odskakuje mi pomału korek z uchwytu.
Co mam zrobić,żeby uzupełnić szczeliny i dziury po korku?
Macie jakieś pomysły?

images38.fotosik.pl/220/e8ae675fe107b119m.jpgimages41.fotosik.pl/220/117f01835127e535m.jpg

Ps.Nie piszcie mi ze mam wędkę wyrzucić,bo i tak nie wyrzucę Pfft
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

miros
Najprostszy sposób to zetrzeć kawałek jakiegoś korka i wymieszać go z klejem, i wypełnić ubytki taka paką, powinno pomóc.Wink

barmsr
Wyrzuć wędkęPfft

A tak na poważnie to nie lepiej zrobić samemu nową rękojeść?Nowa posłuży dobrych kilka lat...
Edytowane przez barmsr dnia 08-11-2009 19:17

Bartek
Weź owiń taśmą, taką jak się stosuje do rakiet tenisowych Wink

www.kb-plast.pl
Artur_12
A ja bym poszedł do lepszego sklepu wędkarskiego i się zapytał czy można wymienić ten korek Wink
Edytowane przez Artur_12 dnia 08-11-2009 21:07

marec-ki
Kup w sklepie typu Leroy korek. Są sprzedawane w różnych grubościach i długościach. Zerwij stary korek daj klei i porządnie przyklej ten korek kupny i będzie ... jak nowa Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
shaman111
Nie chciałem robić nowego tematu więc napisze tu:
Mam matową wędkę na której zależy mi aby usunać z niej rysy.
Dbałem o nią jak mogłem, zawsze przewoziłem ją na łowisko w pokrowcu bez kołowrotka, starałem się nie kłaść bezpośrednio na trawie czy ziemi lecz rysowała się o...... Plastikową podporkę.
images47.fotosik.pl/225/e2b5e3f5b5bf4f41m.jpg

Jeśli ktoś wie jak moge usunąc te rysy to bardzo proszę o odpowiedź Smile
Nie zabieraj karpi

Samymi rybami człowiek żyje Wink
...............................................
pozdro

KEEP MOVING FORWARD

Adam014
Shaman spróbuj te rysy usunąć pastą polerską.Nie wiem jak się sprawdzi na takim materiale, ale ja taką pastą czyszczę blaszki pod lodowe i sprawdza się dobrze.Wink
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Pawel_Bog
Łabędziak - Mój Tata, raz dorabiał sobie korek do rękojeści. Kupił właśnie w jednym ze sklepów budowlanych, czy to Castorama czy Leroy Merlin korek, dostępne są różne grubości. Potem przyklejał to na klej. W każdym bądź razie wyszło jak oryginał. Jutro się dowiem i powiem Ci, jaki to był klej.. ouch
Edytowane przez Pawel_Bog dnia 11-11-2009 21:41

barmsr
Pawel_bog napisał/a:
Łabędziak - Mój Tata, raz dorabiał sobie korek do rękojeści. Kupił właśnie w jednym ze sklepów budowlanych, czy to Castorama czy Leroy Merlin korek, dostępne są różne grubości. Potem przyklejał to na klej. W każdym bądź razie wyszło jak oryginał. Jutro się dowiem i powiem Ci, jaki to był klej.. ouch

Tylko,że trzeba kupić plastry korka z otworem wewnątrz.Posklejać je,a później wytoczyć odpowiedni kształt.To tak w skrócie...

Pawel_Bog
A tego to już nie wiem, pamiętam, że najpierw zdjął tamto, czy chyba nawet zeszlifował mini - szlifierką, już nie pamiętam. A potem to na klej brał i ściskał opaskami, aby się trzymało. Siedzi do dziś elegancko. ouch

Adam014
Czasami można znaleźć do kupna całe, nowe korkowe rękojeści jednakże jest ich mało w sprzedaży i jest mały wybór w średnicach i długościach.Takie rękojeści są też drogie.Jeżeli uda się takie coś kupić za powiedzmy ok.50zł. to znaczy, że zrobiło się dobry interes.Wink
Dziś wertując allegro natrafiłem właśnie na taki uchwyt, który z przesyłką kosztuje 47zł.Ma 35cm. długości i ok 30mm średnicy.Jest nie szpachlowany, więc Labedziak jak chcesz to się dowiaduj jak problem jeszcze nie rozwiązany.Wink
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Mareczek24
Witam może ma ktoś jakiś sposób aby samemu sobie poradzić Smile Nowy spining mam go od 4 miesięcy był bardzo mało używany. Z tego co wiem reklamacja nie zostanie uwzględniona. images43.fotosik.pl/1402/990ff314047d51afmed.jpg

RichiS52
Miałem coś podobnego, naprawiłem to korkiem zmielonym i zmieszanym z klejem dwu składnikowym, nazwy kleju nie pamiętam. Po zaschnięciu kleju, papier ścierny i szlifować, używając do tego kawałka listewki (5 cm wystarczy) owiniętej w papier ścierny Wink
PS. Nie będzie to wyglądać jak w originale, ale naprawione będzie Wink
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

BartosH
Mareczek24 czyżby to Cortez Robinsona?Wink
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

Mareczek24
Robinson Cortez. Spin Expert 270cm c/w 9-25g Tak to jest taki spining wszystko jest ok tylko ten korek. Rozmawiałem dzisiaj z gościem z robinsona i powiedział, abym sam coś wykombinował bo gwarancji i tak mi nikt nie uzna. Troszkę to dziwne ouch
Edytowane przez Mareczek24 dnia 01-03-2012 20:44

Dawid
Wyślij do serwisu , nie ma prawa stać się takie coś przy 4 miesięcznym kiju . Jak odeślą to wtedy sam kombinuj.

BartosH
He heWink Z kijkiem z tej serii też mam podobne problemy, zresztą z niższą serią Diplomat też, ale blanki Robinsona lubię to tego stopnia, że szykuję się do zakupu Diaflexa.Wink
Całą serię Cortez teraz Robinson wycofuje ze sprzedaży, pewnie ze względu na awaryjność.
Ja ubytki korka uzupełniam klejem stolarskim wikol, dobrze wypełnia i jest tani, tylko takie białe ślady na korku wyglądają mało estetycznie, ale mi to nie przeszkadza. Można by go mieszać z otartym korkiem, ale ja nie mam do tego cierpliwości. U Ciebie w kiju ten ubytek jest duży, może jakąś szpachlę zastosować?
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

Dawid
Robinson spinningi robi na prawdę dobre, mimo że sam robię kije to mam w swoim asortymencie corteza . Nie jest to problemem , bo np. gdy uchwyt się rozleci idzie za całkiem nieduże pieniądze zrobić nowy uchwyt , ale nie każdy ma na to ochote.

Mareczek24
Korek naprawionyWink Dzięki wszystkim za pomoc. beer images49.fotosik.pl/1370/b8277be3a13093e2med.jpg

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się