Listopad 19 2018 12:18:27
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarska przystań » Fotografia
 Drukuj temat
Regulamin działu fotografia.
bobo160
Ja widząc rozgorzałe debaty na temat regulaminu, wstawiania i oceniania fotek itd. naszych userow, pomyślałem od razu że z tym będzie trochę problemu, nie mamy zaznaczonych żadnych kryteriów co do fotki która ma być wstawiana i oceniana, a z tym wiązać będą się nieprzyjemne zwady i niepożądane krytykujące posty, chyba że o to chodziło Grin a myślę ze nie... Wink
Myślę też że to będzie traktowane jako zabawa, a nie jako niepożądane przykrości dla autora fotki ze strony krytykującego.
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Exodus
Musimy dojść do jakiegoś sensownego rozwiązania, jakie fotki wstawiać, bo obawiam się, że może być zle.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Exodus
Dział na chwile zamkne, dopóki nie dojdziemy do jakiegoś sensownego rozwiązania.

Labedziak
I jak długo chcesz mieć to zamknięte?
Przecież nie możesz dzieciakom zabraniać dawania zdjęć.
Im się podoba każde zdjęcie co sami zrobią.ouch
Tobie się nie podoba,oki,ale nie wolno mu zabraniać dodania jego zdjęcia.

Edytowane przez Labedziak dnia 23-11-2009 21:02
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Frantic
Panowie!
Myślę, że teraz wrze, bo temat jest nowy, a że każdy chce jakąś fotkę dać, jest natłok różnych komentarzy. Za tydzień będzie jedna fotka na tydzień, tak dla urozmaicenia monotonni dnia i wszelkie spory rozejdą się po kościach i dojrzeją. Userzy też dojrzeją.
Temat nowy i dużo kłopotów, ale okrzepnie z czasem i będzie OK.
WinkWinkWink

"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
Labedziak
Frantic napisał/a:

1. nie mogę podglądnąć wyników oceny, dopóki sam nie zagłosuję...

Można,jak jesteś niezalogowany,i wejdziesz w ten temat,to widać jak przebiega glosowanie.

Frantic napisał/a:
sam je niepotrzebnie oceniam (i sztucznie się dowartościowuję Wink )

Każdy powinien wiedzieć,ze samemu się nie powinno dawać głosu na siebie.conf
I chyba się tego trzymają,ale wiadomo,nie wszyscy Pfft

Myślę, że teraz wrze, bo temat jest nowy, a że każdy chce jakąś fotkę dać, jest natłok różnych komentarzy.

Dokładnie,pierwsza nawałnica minie,a potem już nie będzie tyle zdjęć.beer

Frantic
Laba, to było z przymrużeniem oka i nie głosowałem na siebie. Wink

Uważam, że to trochę pokrętne wylogowywać się, aby bez głosowania zobaczyć wyniki, no ale jak nie ma innego wyjścia...
"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
Howi
Proponuje ze każdy może mieć trzy tematy,jak ktoś daje czwarty,to ten najstarszy będzie usuwany.
No,chyba ze temat bardzo ciekawy,to proponuje go przenieść do archiwum.Wink

avallone78 napisał:

Powinna być choćby pobieżna cenzura i weryfikacja.

Jak najbardziej powinna być,tylko musimy wiedzieć,ze dużo zdjęć jest od młodzieży,co robią zdjęcia z komórki,a dla nich te zdjęcia są ładne.
Ale ja,jak mi się nie będzie zdjęcie podobać,dam tylko ocenę,a od komentarza się powstrzymam,po co komu przykrość robić.
Po ocenach tez będzie widział,ile jest warte jego zdjęcie.

Semi
Ale ja,jak mi się nie będzie zdjęcie podobać,dam tylko ocenę,a od komentarza się powstrzymam,po co komu przykrość robić.
Po ocenach tez będzie widział,ile jest warte jego zdjęcie.

Cóż za mądre słowa, w końcu ktoś mądrze napisał, całkowicie jestem tego samego zdania, nie każdy ma taki sam gust i sprzęt, jednemu fota jest super , drugiemu dno, przykrości nie powinno się sobie nawzajem robić, wykładnikiem jakości zdjęcia powinna być tylko i wyłącznie ankieta.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Exodus
Mysle że troche krytyki tez pozytywnie wpłynie na osobe robiącą fotke. Prawda jest taka, że nie można tez cały czas chwalić, bo dobra krytyka jest lepsza, niż kilo pochwały.
Każdy dodając fotke musi się z tym liczyć.
Według mnie jedna fota na tydzień, do tematu można podrzucić pare zdjęć, ale oceniamy tylko jedną. Każdy kto doda następna fote, podaje linka, by skasować stary temat.

Labedziak
Exodus napisał/a:
Według mnie jedna fota na tydzień, do tematu można podrzucić parę zdjęć, ale oceniamy tylko jedną. Każdy kto doda następna fote, podaje linka, by skasować stary temat.

Jeden temat dla każdego to trochę za mało.
Ja proponuje trzy,ale pójdę tez na kompromis,,i zaproponuje dwa beer

Grzesiek
Duze_Bu napisał/a:czy można to zrobić w cudzym temacie, czy zakładać własny temat,
ze swoją kaczką, swoją ankietą i osobną dyskusją ?
Exodus napisał/a:Każdy zakłada swój własny temat.

Tak myślałem, że jak każdy będzie miał osobno temat do swojej pojedyńczej kaczki, żółwia, żabki...
to z czasem będzie taki śmietnik i bałagan, że głowa mała.

Moja propozycja jest taka, tyle że nie wiem czy jest to wykonalne.
Każdy, kto ma chęć zakłada swój temat (np.: "Zdjęcia_Exodus" ) i tam wkleja swoje wszystkie fotki, które uważa za dobre.
Pytanie tylko, czy jest techniczna możliwość na forum, żeby można było dodawać kolejne ankiety w tym samym temacie, wpisując kolejnego posta i dodając nowe zdjęcie do oceny. Ograniczenie - nowa fotka raz na.... (tu, zależnie od zainteresowania uzytkownikow, może to być tydzień, może to być miesiąc).

Warto może jeszcze zrobić małą podpowiedź, jakie zdjęcia do takich się nie zaliczaja.
Tzn. sa fajne, lubimy je ogladac, bo sa o naszym hobby, ale wartosci jako "dobra fotografia" nie maja zbyt wiele i do ankiet ich nie dodawac.

Przepraszam za brak polskich znakow w edytowanej czesci posta Grin
Edytowane przez Grzesiek dnia 24-11-2009 21:42
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

Grzes77
Skoro są głosowania na fotki miesiąca, to potem może byśmy z tych wygranych zrobili ankietkę na fotkę roku, co wy na to ?? No i taka fota mogła by być prezentowana gdzieś na szczytnym miejscu stronki przez rok, do wyboru następnej, mam nadzieję, że nie rozhuśtałem zbytnio wyobraźni Wink.

P.S. W fotkach miesiąca i roku nie powinniśmy kwalifikować zdjęć ptaków, księżyca i kosmitów Wink. ... ... ...(żart Pfft hahaha Wink ).

Labedziak
Grzes77 napisał/a:
Skoro są głosowania na fotki miesiąca, to potem może byśmy z tych wygranych zrobili ankietkę na fotkę roku, co wy na to ?? No i taka fota mogła by być prezentowana gdzieś na szczytnym miejscu stronki przez rok, do wyboru następnej, mam nadzieję, że nie rozhuśtałem zbytnio wyobraźni Wink.

Ankietę na zdjęcie roku można zrobić, czemu nie.
12 zdjęć miesiąca, ankieta by mogla być w sumie już od 2 stycznia 2011 roku, powiedzmy przez cały styczeń.
Ale nad tym jeszcze pomyślimy.beer

No i taka fota mogła by być prezentowana gdzieś na szczytnym miejscu stronki przez rok, do wyboru następnej, mam nadzieję, że nie rozhuśtałem zbytnio wyobraźni Wink

Cały rok na tą samą fotkę patrzeć, to by się chyba znudziło Wink
Ale na pewno będzie miała zaszczytne miejsce w naszej wspólnej galerii.
Ale jak ktoś by chciał, to może sobie w domu ją powiesić, i obramować zdjęcie Wink

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się