Październik 19 2018 07:19:26
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wysokość opłat PZW
MARGO_21
Mam pytanko dotyczące wysokości opłat za rok 2007(już od dwóch lat nie opłacałem składek to się trochę pogubilemSad

mam 24lata jestem studentem
mój okręg to Gorzów Wlkp
interesują mnie tylko wody nizinne

więc skladka według mnie to:
składka czlonkowska ulgowa 50% = 28zł
składka na ochrone i zagospodarowanie wód(roczna, wody nizinne, ulgowa) = 62zł

razem 28zł+62zł=90zł

a no i co z wpisowym(opłacane co roku czy nie?)
no i jaka jest różnica między czlonkiem zwyczajnym PZW a czlonkiem uczestnikiem PZW

z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam

marec-ki
Miałem tak samo jak Ty. W tym roku opłaciłem kartę po dwóch latach przerwy i też mi wychodziło że 90 zł ale niestety jeszcze wpisowe co roku już i wyszło chyba 108 lub 118 jakoś tak Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
MARGO_21
witam

dzięki za odpowiedźShock
takie miałem wątpliwościSmile

no ale teraz to już wszystko jasne

no chyba poza jednym...

czy opłaty roczne na dany rok można uiścić w dowolnym miesiącu czy jest jakieś ograniczenie?
(zawsze wpłacałem najpóźniej w kwietniu)

pozdrawiam i licze na odpowiedź

marec-ki
Raczej na pewno w dowolnym Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
omnibus
jeżeli opłacasz regularnie co roku to żeby nie płacic wpisowego to masz czas do konca kwietnia a jezeli miałeś przerwe w oplacaniu skladek to nie wazne kiedy opłacisz bo i tak zapłacisz wpisoweShock pozdrawiam
Pogromca szczupaków

MARGO_21
witam

wyszło 90złWink
Edytowane przez MARGO_21 dnia 05-05-2007 10:21
I bez wyników można mieć satysfakcję z wędkarstwa...

esox66
FrownMam pytanie łowie dopiero pierwszy rok kartę zapłaciłem ok 1 stycznia 2007.Moje pytanie brzmi kiedy najpóźniej mogę oddac bilans za 2007oraz zapłacic za prawo do połowu w 2008r.Wink

Ostry
Termin płatności do 30 kwietnia, z tym, że dopóki nie opłacisz składki, to nie możesz łowić. Po tym terminie jesteś skreślony z listy członków pzw i musisz opłacić wpisowe. Poczytaj w regulaminie, tam wszystko masz.

walus695
A ja nie chcę zakładać nowego tematu : Czy można należeć i mieć opłacone 2 różne koła wędkarskie ?
pozdrawiam waluś Grin
Wędkarstwo to co tygryski lubią najbardziej.

Exodus
Tak Można mieć Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Adam014
Exo przecież w statucie PZW jest wyraźnie napisane, że należeć można tylko do jednego koła.Wink
Waluś w takim razie dla jasności proponuję ci przestudiować statut PZW. Jest sporo tych paragrafów, ale myślę, że warto dla samego siebie wiedzieć co nie co o związku.Wink
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

batis
Adam014 napisał(a):
Exo przecież w statucie PZW jest wyraźnie napisane, że należeć można tylko do jednego koła.Wink

Należeć a mieć opłacone to są dwie różne rzeczy.

Adam014
Batis, zgadza się, ale Waluś pytał się czy można należeć i mieć opłacone składki w 2 różnych kołach, a skoro Exo odpowiada jednoznacznie oznacza to, że odnosi się do obydwu spraw.Wink
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

kolamilan
Witam. Co do opłat to mam pytanko dotyczące opłaty karty wędkarskiej. I pytanko kieruję do doświadczonych wędkarzy z okolic Bochni a wiem ze są tu tacy Wink A wiec prawdopodobnie będę się przeprowadzał ze śląska ( Myszków, pod Częstochową) do Bochni, a dokładnie wioski koło Bochni Zawada. I mam pytanko, jakie są opłaty karty wędkarskiej jak będe chciał opłacić w nowym kole?? Mam wyrabiać nową kartę wędkarską czy tylko będę musiał opłacić ten rejon?? i w jakich wysokościach są te opłaty ?? Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Konrad

kolamilan
Aha, przepraszam ze post pod postem, ale chciałem dodać ze już wiem że jest porozumienie Kraków-Tarnów Shock

Bartek
walus695 napisał(a):
A ja nie chcę zakładać nowego tematu : Czy można należeć i mieć opłacone 2 różne koła wędkarskie ?

Należeć możesz do jednego koła

Opłatę należy wnieść w macierzystym okręgu (składka członkowska) opłatę za wędkowanie także
Opłatę na inne okręgi możesz robić do woli.

Do tej pory tak robiłem bo innego wyjścia nie miałem:
Należę do okręgu sieradzkiego tam robię opłaty i dodatkowo wykupuje pozwolenie na wędkowanie w okręgu szczecińskim (brak porozumień)

Sprawdź czy twoje koło czyli okręg nie ma porozumienia z tym okręgiem co chcesz zrobić opłatę, bo jeśli ma to nie musisz nic płacić.

Myślę że jasno napisałem Wink jak by co to pytaj.
{}

kolamilan
Odświeżam temacik... Exodus czekam na Twoją wypowiedz, ponieważ na pewno sie orientujesz Wink

Exodus
kolamilan tylko opłacić swój rejon, karty nie musisz od nowa wyrabiać. Będziesz miał niedaleko rzeke Stradomke, to rzeka górska.
Nizinne teraz około 170 zł, łacznie z opłatami, górskie 100 zł.
Dam Ci potem telefon do koła Stare Miasto.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

batis
kolamilan napisał(a):
jakie są opłaty karty wędkarskiej jak będe chciał opłacić w nowym kole?? Mam wyrabiać nową kartę wędkarską czy tylko będę musiał opłacić ten rejon?? i w jakich wysokościach są te opłaty ??

Zmieniając koło będziesz musiał oprócz opłat PZW zapłacić wpisowe. (Ostatnio było około 25PLN). W legitymacji PZW jest miejsce na adnotacje o zmianie koła, nie wiem jak jest ze zmianą adresu zamieszkania, ale pewnie też jest miejsce na odpowiedni wpis. (Jeżeli nie to nowa kosztuje poniżej 10PLN). Opłaty PZW Tarnów masz w linku:
>>Opłaty<<

turki11
Takich miejsc na adnotacje o zmianie kola jest chyba tylko jedno przypisane, oczywiście można to zrobić na kartach o szczególnych osiągnięciach... ale w razie czego można wyrobić sobie nową kartę.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się