Maj 24 2018 17:53:10
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dwa i pól metra suma z Rybnika.
sandaczyk1
Dwa i pól metra suma z Rybnika.

Bez komentarza.Cooldes

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DfzSESO2pxs&hl=pl_PL&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DfzSESO2pxs&hl=pl_PL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

BynQ
Piękny przyłów ,widać nie był przygotowany na taki połów ,troche niepotrzebnie rybę kaleczono osęką jak miała byc wypuszczona ,ale brawa za to dla łowcy
Nie ważne jaka ryba ,choćby mała płoćwww.otofotki.pl/img6/obrazki/kx9066_flyfisher1.gif

Labedziak
A tu kolega Tomek opowiada o swoim połowie.

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/HqQiKOUUGZE&hl=pl_PL&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/HqQiKOUUGZE&hl=pl_PL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

wiking2
Witam Tomku, Tomku wielkie gratulacje za tak piękny połów i za to, że ją wypuściłeś, życzę takich ryb wszystkim kolegom i koleżankom po kiju.
Pozdrawiam. Shock
Edytowane przez Semi dnia 30-12-2009 21:00
Żyj i pozwól żyć innym!

kamil12345678
Ale rybaaa !!! Wielki Angry za nią i za to że ją wypuściłeś, a pewnie większość by jej nie wypuściła.
Bardzo bym chciał połowić na tym zbiorniku, ale niestety mam do Rybnika aż 300 km Grin

Kolego Kamil, brak znaków interpunkcyjnych. To już któraś z kolejnych uwaga Smile Proszę o poprawę Wink
Edytowane przez bobo160 dnia 30-12-2009 21:35

catchandrelise
Ryba rzeczywiście ogromna. Wszyscy, razem ze mną gratulują połowu i wypuszczenia i słusznie, ale może warto zwrócić uwagę na to, że jak się rybę wypuszcza to trzeba ja jakoś traktować, że tak powiem po ludzku. Niektórzy może i z tym nawet przesadzają, że nie można wziąśc do ręki, bo śluz traci, że najlepiej zaraz w wodzie odchaczyc itp. , ale chyba lepiej w tą stronę niż w drugą. Chodzi mi tutaj szczególnie o to przeciągniecie po betonie, mogli podłożyć chociaż pierwszą lepszą folię albo jakie inne śliskie badziewie. W zbyt dobrej kondycji jak to jest powiedziane w 2 filmie to ten sum przy wypuszczaniu wcale nie był, może i przeżyje, ale nie można robić takich rzeczy, jeśli w zbiorniku byłyby jakieś pasożyty żerujące na naskórku ryb lub pleśniawka czy coś w tym stylu ten sum z pewnością by się tym zaraziłconf.
Edytowane przez catchandrelise dnia 30-12-2009 21:50
Kiedy wytniemy ostatnie drzewo, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy że nie można jeść pieniędzy.

Semi
Nieziemskie przeżycie , na taki zestawik złowić takiego kolosa. Przerażało mnie podejście do ryby, gdyby to było lato, to sum by nie przeżył po takim przeciągnięciu po betonie, zdarli mu cały śluz i na pewno uszkodzili skórę, przy wypuszczaniu także przejechał po betonie jak po tartce. Tylu wędkarzy, a żaden nie miał pomysłu jak tej rybie bezpiecznie zwrócić wolność, a wystarczyłby jakiś stary koc lub płachta i czterech ludzi. Nie wierze w to, że ta ryba odzyskała wolność bez szwanku dla zdrowia, tak jak to powiedzieli w reportażu. Ale łowca pierwyj sort. Cool

Edit:Widzę że nie tylko ja tak myślę. Wink
Edytowane przez Semi dnia 30-12-2009 21:57
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

_barti_
Te betony są bardzo śliskie. Tutaj trzeba było działać, by tą rybę wyciągnąć na brzeg, kto by z was w takim momencie myślał o jakiejś folii?

catchandrelise
Ludzi tam było multum koło niego wystarczyło kogoś porosic by coś zdziałał.
Kiedy wytniemy ostatnie drzewo, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy że nie można jeść pieniędzy.

Semi
Te betony są bardzo śliskie. Tutaj trzeba było działać, by tą rybę wyciągnąć na brzeg, kto by z was w takim momencie myślał o jakiejś folii?

Czepiam się bardziej sposobie wypuszczenia ryby , niż wyjęcia z wody, wiadomo adrenalina człowiek nie myśli jak powinien, ale jak już ochłonęli , to mogli pomyśleć, a co do śliskości, jakie śliskie? Przecież gość po takim pochyleniu łaził bez żadnego pośliźnięcia.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

lberlinski
Nie wiem czy ta ryba przeżyła, przecież jak ją wypuszczali to aż słychać było jak łeb szorował po betonach. Na tyle chłopa co tam było to mogli ją podnieść i na rękach do wody zanieść. Jakoś kolo chodzi po tych betonach i nie widać było żeby miał jakieś problemy. Przy podbieraniu też mógłby ktoś ją trochę podnieść.

Tak na marginesie to przeżycie piękne, taką rybkę na delikatny kijek wyłowić ( w sumie na gruby kij także Wink) . Widać po rekordach że człowiek sporo tam łapie.

Gratulacje dla łowcyWink
[img]http://d.vader.w.interia.pl/sygnatura%20new.jpg[/img] is not a valid Image.

hubal
W filmiku jest nazwa forum, z jakiego pochodzi ten materiał, więc tam prosze kierowac wasze pretensje, ktore dla mnie sa conajmniej zabawne. Filmik nie jest anonimowy.

Kolega Tomek, autor filmów i naczelny świadek ( miał farta ) tak to wyjaśniał

Tu cytuje:

"Już spotkałem się z takimi wątpliwościami i tak na nie odpowiedziałem:

Spokojnie, ten betonowy brzeg jest śliski jak zjeżdżalnia. Sam się o tym przekonałem zaliczając podczas kręcenia filmu wywrotkę połączoną z kąpielą Sad
Z tego powodu pomysły w stylu "wziąć w kilku i wypuścić" nie mają szans powodzenia. Żeby zdać sobie sprawę z ogromu i ciężaru takiej ryby, trzeba to zobaczyć na własne oczy.
Na filmie widać jaki problem sprawia trzem ludziom tylko przesunięcie suma po&#65279; ziemi. Rybę oceniono na ponad 100 kg."

Od siebie dodam, że profesjonalną matę posiadam od niedawna i dużo ryb było odhaczanych na brzegu. dodam, że ryby typu płotki czy leszcze nagminnie ląduja i skaczą po brzegu i naprawdę, nic im nie jest.

Według mnie nie ma co przejmować się krytyką wyrażana w taki sposob.

Exodus
No kurcza juz nie narzekajcie Wink Czasem trza dbać o własne bezpieczeństwo, a zejscie z takim sumem po tym betonie mogło by się zle skonczyć, to jest 100 kg, a nie 20.
Teraz przynajmniej wiadomo, że mozna go jeszcze złowic, a nie został zaszlachtowany Wink
Graty wielkie dla łowcy Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

raczek39
Dla łowcy należą się brawa,jak sam powiedział, dwa sumy w ciągu kilku dni, ktoś mu nie źle sprzyja ze łowi takie okazyCoolAngry
Powiem szczerze, ze krew mi się mroziła w żyłach na widok tego , jak się z ryba obchodzili,jednak popieram to co napisał Exo, ze jeśli warunki na to nie pozwalają, to naprzód trzeba patrzeć na swoje bezpieczeństwo, a rybka mam nadzieje powróci do dobrej formyFrown
"HEJA BVB HEJA"

Grzes77
Szacun pełen dla kolesia, kurcze ale miał zabawę na takim "delikatnym" zestawie. Przy tak dużej rybie naprawdę musiał mieć nie zapomniane emocje, za połów Angry Cool beer Wink.

esox66
Wielkie gratyCool dla tego gościa na tak delikatnym zestawie wyciągnąć taka bestie to nie lada sztuka a zabawę musiał mieć niezłąAngry

sandaczyk1
hubal napisał/a:
W filmiku jest nazwa forum, z jakiego pochodzi ten materiał, więc tam proszę kierować wasze pretensje, które dla mnie są co najmniej zabawne. Filmik nie jest anonimowy.

No tak, ale dał go na Youtube, i tam go mogą oglądać wszyscy i kopiować na inne fora, od tego jest tam podany link.
Żeby coś napisać, to nie muszę od razu tam.

I chwała Tomkowi za to,ze miał szczęście akurat tam być,i nakręcić ten emocjonujący filmik,za co ma u mnie beer beer beer
Co do traktowania ryby,to myślę ze wszystko było w porządku,bo co mieli innego zrobić?Cool
Po godzinie holu i widoku takiej ryby to każdego z was by emocje zjadły.

A ze rybę wypuścił,no cóż,okres ochronny jest przecież.
Edytowane przez bobo160 dnia 31-12-2009 13:27

lakleszek
Wspaniała ryba!!!!Cool potrójne dla łowcy!!! Musiał się troszkę napracować żeby go wyciągnąć, może w przyszłym roku będzie większy czego mu życzę!!Wink
Wędkarstwo-wspaniałe hobby dla każdegoShock

lakleszek@interia.pl
misieks14
Chciałbym zobaczyć cały hol na tym kijku i na tym zestawie. Wielkie gratulacje dla łowcy okazuCool
Wink

rebok23
Coś wspaniałego, życzę poprawy rekordów w nadchodzącym 2010r. A rybka dalej pływa i czeka na kolejnego szczęściarza który ją wyholuje, a do tego czasu rośnie. Pozdro.
Edytowane przez bobo160 dnia 31-12-2009 13:28

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się