Maj 24 2018 17:59:42
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Kupię, Sprzedam - Regulamin
Frantic
Regulamin działu Kupię, Sprzedam, Oddam

Dział ten jest przeznaczony dla Użytkowników naszego wędkarskiego Forum. Za jego pośrednictwem Użytkownicy mają możliwość zaprezentowania swoich potrzeb nabycia bądź odsprzedaży (czy podarowania) sprzętu wędkarskiego.

Zasady dodawania ogłoszeń:

1. Ogłoszenia dotyczyć mogą jedynie sprzętu wędkarskiego lub bezpośrednio związanego z wędkarstwem. W wyjątkowych sytuacjach (konkretna akcja charytatywna czy pomoc niepełnosprawnym wędkarzom lub inne uzasadnione przypadki) Administracja może dopuścić do wystawienia na sprzedaż przedmiotów, nie będących bezpośrednio związanych z wędkarstwem. W tym przypadku konieczny jest wcześniejszy kontakt na pw. z Administracją Forum.

2. W tytule ogłoszenia należy wpisać nazwę sprzedawanej (poszukiwanej) rzeczy w sposób prosty i czytelny, bez wykrzykników.

3. Każde ogłoszenie musi zawierać opis rzeczy, jej stan techniczny, realne i aktualne zdjęcia oferowanej rzeczy oraz ostateczną i konkretną cenę.

4. Mile widziana będzie informacja dotycząca kosztów przesyłki.

5. Jeżeli przedmiot jest wystawiony na innej aukcji, dopuszcza się możliwość umieszczenia numeru tej aukcji, bez wklejania klikalnych linków.

6. Posty pisane w temacie mają służyć dokładniejszemu zapoznaniu się z oferowanym przedmiotem, stąd Ogłoszeniodawca zobowiązany jest do rzetelnych i wyczerpujących odpowiedzi.

7. Po transakcji wystawca ogłoszenia zwraca się z prośbą do Admina o zablokowanie tematu, jako już nieaktualnego lub daje ostatni post o tym, że ogłoszenie jest nieaktualne.

Tematy będą usuwane, jeżeli:

1. Ogłoszenie będzie jednym z pierwszych postów nowego Użytkownika.

2. Ogłoszenie będzie nosiło znamiona szerszej działalności handlowej, gospodarczej, spekulacyjnej, hurtowej lub reklamowej.

3. Wystawiane przedmioty nie będą związane z wędkarskim hobby, nie będzie podana cena, brak będzie zdjęć lub zdjęcia będą zbyt słabej jakości, uniemożliwiającej identyfikację istotnych cech przedmiotu.

4. Ogłoszeniodawca przez dłuższy czas nie będzie odpowiadał na pytania zainteresowanych.

5. Ogłoszenie stanie się źródłem dyskusji, o wyraźnie negatywnym emocjonalnym zabarwieniu, obrażającej innych lub niemającej żadnego związku z tematem.

6. Użytkownik może wystawić tylko jedną rzecz na sprzedaż w przeciągu 2 miesięcy. Od tego obowiązku zwolnione sa osoby, które na forum mają minimum 500 postów.

Dodanie ogłoszenia jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.

Użytkownik dający ogłoszenie o chęci zbycia przedmiotu, deklaruje tym samym, że przedmiot, ujęty w ogłoszeniu, stanowi jego własność oraz, że jest wolny od wszelkich wad prawnych, nie stanowi zabezpieczenia wierzytelności i nie pochodzi z kradzieży. W przypadku przedmiotów znacznej wartości, na Sprzedającym spoczywa obowiązek udokumentowania pochodzenia (na prośbę przyszłego Nabywcy).

Portal www.narybki.net udostępnia jedynie platformę wymiany informacji i nie bierze udziału w zawieranych transakcjach oraz nie jest w nich stroną.

Odpowiedzialność za treść ogłoszeń, ich zgodność ze stanem faktycznym oraz za skutki transakcji, wynikające z zawarcia umów cywilnoprawnych spoczywają jedynie na stronach: Sprzedającego i Kupującego (względnie Darczyńcy i Obdarowanego).
"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
Exodus
Wszystkie ogłoszenia strasze niż 3 miesiące zostały skasowane.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Exodus
Jak pewnie zauważyliście, pojawia się co jakiś czas problem w tym dziale. Dodałem nowy punkt, może on ulec małej zmianie, ale o tym poinformuje.
6. Użytkownik może wystawić tylko jedną rzecz na sprzedaż w przeciągu 2 miesięcy. Od tego obowiązku zwolnione sa osoby, które na forum mają minimum 500 postów.

Hubert_Str
Exo bardzo przydatny ten pkt, a jak by dodał do niego jeszcze np. minimum 2 miesięczny staż na forum, żeby nie było że się tylko zarejestrował aby wystawić przedmiot.

Exodus
Tego nie chce dodawać Hubert, czasem Ci nowi mają coś tanio, a szkoda by było nie kupić Wink

RichiS52
Exodus napisał(a):
Użytkownik może wystawić tylko jedną rzecz na sprzedaż w przeciągu 2 miesięcy.

To raczej nie jest do zaakceptowania, np. mam jakieś dwie rzeczy które chce na raz sprzedać, to mam dwa miesiące czekać ?

Od tego obowiązku zwolnione są osoby, które na forum mają minimum 500 postów.

Tu zgadzam się w całości Wink

PS: W zupełności wystarczy żeby użytkownik był zarejestrowany co najmniej 6 miesięcy, wtedy możne wystawić coś na sprzedaż, taka jest moja propozycja Wink
Sam mam kilka spinningow do sprzedania hahaha
Edytowane przez RichiS52 dnia 10-11-2010 22:41
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

LeszczykSWDN
Łatwo wam mówić bo macie ponad 500 postów, teraz kto często zmnienia sprzęt będzie chciał jak najwięcej i jak najszybciej nabić 500 postów.
Okoń - Perca fluviatilis
Na bezrybiu to i splont jest rybą...

Exodus
Richi, możesz wstawić je wszystkie i tak każdy wie że nie handlujesz.
Leszczyk, nie opowiadaj że co 2 miechy zmieniasz sprzet.

Semi
Wszystko się dotrze w praniu, zawsze to przecież można zapytać któregoś z adminów o możliwość wystawienia następnego ogłoszenia, jeżeli użytkownik jest ok to myślę że nie będzie problemu. Skrócił bym też długość przetrzymywania tych ogłoszeń na stronie, teraz czyścimy temat mniej więcej co 3 miechy. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

LeszczykSWDN
Nie mówię że zmieniam co 2 miechy sprzęt, ale ktoś nowy na forum jest i mamożliwość zaoferować kilka trochę sprzętu po okazyjnej cenie bo kupił taniej i wystawi 1 wędkę to musi czekać 2 miechy żeby dać kolejną a tak to ktoś z forum mógłby kupić.
Edytowane przez LeszczykSWDN dnia 11-11-2010 13:20
Okoń - Perca fluviatilis
Na bezrybiu to i splont jest rybą...

Exodus
Dlatego napisałem że jest to w fazie jakby testowej.
Leszczyk, zmień podpis, bo wygląda jakbyś nie znał normalnego języka.

Semi
Ogłoszenia w dziale sprzedam, kupię oddam starsze niż 3 miesiące, nieaktualne oraz niezgodne z regulaminem zostały przeniesione do kosza.
Będę także usuwał ogłoszenia których właściciel nie pojawi się przez miesiąc po jego umieszczeniu. Ludzie piszą w takich tematach, dopytują się, jest jakieś zainteresowanie, a sprzedającego ani widu, ani słychu.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się