Listopad 19 2018 14:44:19
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Sieja 54 cm.
grzes25ch
Mając wolne popołudnie po pracy wyskoczyłem na zbiornik komercyjny w Holandii z zamiarem połowu karpia, na zestaw włosowy założyłem pelett scorpex i do woreczka PVA to samo wraz z kuku i zanętą zaprawiona dipem scorpex, po niespełna 40 min miałem pierwsze i jedyne tego dnia branie, a na haku uwiesiła się Sieja Shock pierwsza którą w życiu złowiłem, z początku zastanawiałem się co to za ryba, ale po konsultacji z kolegą doszliśmy do wniosku ze to Sieja

images50.fotosik.pl/277/c0e4c1fa1d36fc7em.jpgimages44.fotosik.pl/277/9e239d50c8f44830m.jpg

RichiS52
Śliczna ryba, wielkie brawa CoolGrześ, jakie niespodzianki jeszcze szykujeszWink
PS.Murowane 54cm.
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

BynQ
Bardzo ładna gratulacje ,ciężka do złowienia ,jedynie z pod lodu się je zdarza złowić
Nie ważne jaka ryba ,choćby mała płoć[img]http://www.otofotki.pl/img6/obrazki/kx9066_flyfisher1.gif[/img] is not a valid Image.

Arturo B
Gratuluję pierwszej siei w top liścieCool54cm ma jak nic.Widać , że maice tam kolejne ciekawe łowisko...oj coś czuję , że w tym roku ŁZ zaszalejeWink
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

misiek_sw
Śliczna rybka dalej tak trzymaj...

Kondzio154
Brawo GrześCool.
Gratulacje za pierwszą sieje do to Listy.
Jak widzimy czasem spotykają nas mile niespodziankiWink

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Grzes77
Bardzo ładna rybka, gratuluję połowuCool. Mnie jednak najbardziej podobają się tematy rybich przyłowów przy okazji karpiowania. Exo złowił na kulasy klenia i sandała, Ty sieję, inni jeszcze inne gatunki, np : piękne leszcze. Widać, że metoda włosowa potrafi zaskoczyć Wink. Powodzenia przy następnych polowach, pozdrawiam i połamania kija Wink.

Semi
Ale rodzynka tu mamy, chyba siei jeszcze nikt nie zgłaszał, naprawdę rarytas. Dla mnie to egzotyczny gatunek nie występujący w moich stronach, jak bym złowił to dopiero drapał bym się po łysinie, co to jest Wink . Gratuluję rasowego przyłowu Cool, dzięki tym przyłowom człowiek ma większą radochę, niż z ryb na które się nastawia. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

BartosH
Piękna sztukaWink, mam nadzieję że nie będzie to jedyna ryba tego gatunku w Top Liście. Na mazurach trochę jej pływa, czasem trafia się wędkarzom z lodu, latem rybakom niestety...
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

Pawel4
Bardzo ładna rybka Cool
Jak dla mnie to można powiedzieć gatunek obcy, na żywo nigdy chyba nie widziałem, i dzięki temu że ją złowiłeś to chociaż wiem jak wygląda Pfft
Za rybkę oczywiście wielkie graty Angry

Adam014
Brawo, brawoCool.Gratulacje ładnego okazu.To jest właśnie wędkarstwo, że nie ma tu rutyny, tylko wszystko może się zdarzyć.Sieja na zestaw włosowy, ciekawe. Rzadko kiedy udaje się ją złowić, ale tak na prawdę nikt zbytnią się na nią chyba nie nastawia bynajmniej w Polsce.Wink
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Rybcio
O proszę Grin Długo oczekiwana ryba, zasila w końcu naszą Top Listę Frown Gratulacje Cool
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

Grubson
Ciekawy przyłów Cool Ja bym się oj dłuuugo zastanawiał co to za gatunek jak mi by się trafiła. Wielkie Gratulacje desAngry
Pozytywni ludzie są potrzebni jak tlen Wink

http://hex-krk.muzzo.pl/
miros
Świetna rybka, nie często takie siadają na wędkę, czasem można złowić z lodu, ale na długiej wędce jeszcze jej nie widziałem, brawo piękna rybka.Cool

Przemoo
ŁoWink Bardzo ładna siejaWink
I z tego wniosek że nawet jak jesteś nastawiony na daną rybę to możesz złapać innąWink

remi214
Gratulacje, ciężko złowić tą rybę...

walus695
Szkoda że jej w polsce nie złowiłeś bo był by nowy rekord polski w długości ryby. Cool za rybkę oczywiście Angry
pozdrawiam waluś Grin
Wędkarstwo to co tygryski lubią najbardziej.

Labedziak
Pierwsza Sieja, czyli rekord naszego forum dodany do toplisty.des
Gratuluje tego szczególnego połowu.Cool
Edytowane przez Labedziak dnia 29-03-2010 18:56
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się