Listopad 01 2014 11:47:38
Nawigacja
· Regulamin
· Strona Główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Spinningowe
· Muchowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista 2014
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Ankieta
Czy powinno się wprowadzić górny wymiar ochronny ryb ?

Tak
Tak
77% [34 głosów]

Nie
Nie
16% [7 głosów]

Nie wiem
Nie wiem
7% [3 głosów]

Ogółem głosów: 44
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 08/10/2014 19:55

Archiwum ankiet
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Krew suszona-pomocy ,pilne
arturoes
Dostałem opakowanie suszonej krwi ,lecz nigdy z nią nie miałem kontaktu i nie wiem jak i do czego ją stosować ?. Powiedziano mi jedynie żeby używać rękawiczek - po co ?
Edytowane przez arturoes dnia 01-05-2010 20:53

vectra1998
No pewnie trzeba ją jakoś namoczyć... Krew jest dobra na drapieżnika, nie wiem jak suszona ale zwykła potrafi sprawić że woda się zacznie gotować od szczupaków i innych mięsożerców. Widziałem na własne oczy...
nie ważne czym łowisz, ważne jak łowisz!

Nie mam 13 lat !!! Chociaż bym chciał mieć Wink

AmurTeamWołowice

Baium
Suszona krew to na moim akwenie bardzo dobra " przynęta " . Nie raz widziałem jak w chaszczach wyrzucają to do wody spiningiści , a za 3 - 4 h ustawiają się na Sandacza , Szczupaka i okonia . Zawsze tłumaczą to tym że jak jest duża presja to i najmniejszy szczegół może pomóc w sukcesie . Jest też 2 grupa osób która łowi Sumy , Sandacze i Węgorze na grunt . Dodają to do mączki rybnej i gliny . Ponoć efekt rewelacyjny . A po co rękawiczki nie mam pojęcia ^^
Tyczka , bat , odległoścówka ,bolonka - na grunt może i da się wyciągnąć ogromne ryby dające ogromne emocje . Ale nie ma to jak emocje podczas zawodów .
Spławik i tylko spławik Frown

piotr23b
Suszona krew jest dobrym wiosennym dodatkiem. W tym okresie ryby szczególnie poszukują pokarmu "mięsnego". W czasie wiosennych połowów często stosuje ten dodatek z dobrymi efektami. Stosuje sie ja w nie duzych ilosciach nie jest w plynie jest maly problem bo ona strasznie smierdzi po to pewnie te rękawiczki ale czego sie nie robi dla naszych wspanialych rybek do wiadra 5 l mozesz dodac gdzies szklanke.
Edytowane przez piotr23b dnia 02-04-2010 18:59

arturoes
Na opakowaniu pisze krap,klen,leszcz,okon,wegorz,a wy piszecie o szczupaku, wiec mam pytanie.Jak zrobic z tego zanete,z czym to zmieszac? chce przyciagnac drapierznika.

Baium
Arturoes spróbuj zakupić mączki rybnej . Potem zmieszaj krew z wodą i tym rozrób mączkę . Potem żuć parę kul do wody
Tyczka , bat , odległoścówka ,bolonka - na grunt może i da się wyciągnąć ogromne ryby dające ogromne emocje . Ale nie ma to jak emocje podczas zawodów .
Spławik i tylko spławik Frown

michal184
Suszoną krew stosuje się jako dodatek do zanęty. W okresie wiosennym dodaje się jej około 5%. Im cieplejsza woda tym daje się jej mniej bo bardzo szybko się psuje i może zasmrodzić całą zanętę.
Sory za brak polskiej czcionki, piszę z pracy.
Edytowane przez bobo160 dnia 03-04-2010 08:31

lberlinski
Ja suszoną krew dodawałem do zanęty feederowej. Tak jak kolega wyżej napisał ok. 5% dodaję. Celem były płocie, leszcze, krąpie . W tej chwili zrezygnowałem z tego dodatku, i nie zauważyłem różnicy.Wink
d.vader.w.interia.pl/sygnatura%20new.jpg

arturoes
Mam jeszcze jedno pytanie.Wybieram się jutro na ryby i mam problem bo już nic nie kupie a jedyne co posiadam to kuku , suchy chleb i zanętę truskawka . Z czym mogę rozrobić suchą krew mam zamiar zastawić się na węgorza i robalo (drapieżnik) ewentualnie mam jeszcze glinę.Może coś co znajdę w kuchni??
20 kg zaliczone

Labedziak
A tartą bułkę nie masz w domu?
Ewentualnie namocz chleb w krwi i napchaj go do koszyka zanętowego.Wink
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

WegorzMajster
Rękawiczki po to żeby nie śmierdziały ręce bo ona strasznie cuchnie i byś musiał XXXX razy myc ręce żeby przestało Pfft
Krew suszona dodawałem do wątróbki drobiowej którą kroiłem w kawałki i mieszałem z krwią można dodać jeszcze kawałki rosówek .
Edytowane przez WegorzMajster dnia 02-05-2010 10:25

markus9292
Witam!

Kupiłem sobie suchą krew i mam pytanie bo wybieram się na łowić na żywca i czy mam zrobić kule z tej krwi i powrzucać tam gdzie będę łowił na żywca? Wrzucić je przed łowieniem czy w trakcie?Wink
Edytowane przez markus9292 dnia 06-05-2010 21:05
Czy jest lepsze hobby, niż WĘDKARSTWO?

Arturo B
markus9292 napisał/a:
Witam!

Kupiłem sobie suchą krew i mam pytanie bo wybieram się na łowić na żywca i czy mam zrobić kule z tej krwi i powrzucać tam gdzie będę łowił na żywca? Wrzucić je przed łowieniem czy w trakcie?Wink

Krew służy jako dodatek do zanęty...zbyt duża ilość może przynieść odwrotny niż oczekiwany skutek...Chcesz łowić na żywca- czyli jak rozumiem chcesz zapolować na drapieżnika ( ?) , w takiej sytuacji wydaje mi się to nie potrzebne. Suszona krew sprawdza się na nocnych zasiadkach, zmieszana z zanętą potrafi wabic spore okazy nie tylko drapieżnika...
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się