Październik 21 2018 17:14:06
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
Czy podoba się Wam strona ????
Exodus
Jak w temacie. Odpowiedzcie czy wam się podoba ta strona???
Dążenia moje zmierzają w tym kierunku , by mało pisać o PZW, bo z reguły mało kogo oni obchodzą.
W większości będę pisał o sposobach na rybę , metodach łowienia, łowiska wędkarskie.
Jeśli macie jakąś propozycję zapraszam do działu wasze propozycje .Shock
Edytowane przez Rafalogi dnia 22-01-2011 17:48
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

lumi
Jako chyba jedyna strona wedkarska macie wszytsko ładnie poukładane, bardzo przyjazna do czytania. I bede do was czesto zagladałWink

Labedziak
To sie cieszymy ze bedziesz zagladalWink
I oczywiscie czekamy na Twoje propozycje co by jeszcze ulepszyc,poprawic albo zmienic i zapraszamy do wspölpracy.Shock

i59.tinypic.com/3492a7t.gif

grzegorz1
Czy się podoba? Pewnie - najciekawsze forum w sieci. Super klimat. Wszystko czytelne i poukładane jak trzeba. Grafika strony nie męczy i jest dość oryginalna. Ponadto widać, że forum żyje i się rozwija mimo "młodego wieku". Autorowi gratuluję pomysłu - naprawdę chętnie tu zaglądamCool
No i się zaczeło - moja żona polubiła wędkowanie i teraz nie może się doczekać kolejnego wyjazdu. Córka 6 lat i też chce wędkę - ha ha
Łowienie wciąga

musk
spoko!! najlepsza strona na jaką wszedłemWink razem z kolegą polubilismy tę stroneWink duzo sie z niej dowiedzialem a przedewszyskim jest miły właściciel tej stronyWink PS. dzięki za rady napewno sie przydadzą!!!
musk

Zyga
Od tego czasu jak sie zarejestrowalem 3 miesiace temu strona zrobila sie jedna z najbardziej interesujacych w Polsce.
Tak trzymac chlopaki,razem jestesmy mocni Cool

kowboj
W trakcie kiedy robiłem własną stronkę natknełem sie na ten serwis i mogę powiedziec ze to jest super.Może jestem mało widoczny ale zawsze kiedy będę miał coś ciekawego to postaram się z wami podzielic.Pozdrawiam.Shock

tylko dla nielicznych
Dzynek
Forum bardzo mi się podoba i będę je wspierał również własnymi siłami, mam tylko jedną prośbę do adminów aby się trzymać jak najdalej od komercji. Oczywiście w miarę możliwości.
Rażą mnie inne portale wędkarskie nadmiarem reklam firm wędkarskich i treści sponsorowanych nie zawsze właściwie oznaczonych.
Gdyby nadeszła chwila i potrzeba zmiany kierunku rozwoju w tym zakresie to stwórzcie oddzielny dział "komercyjny" bo ja najbardziej potrzebuję informacji z życia i prywatnych poglądów kolegów po kiju a dużo mniej marketingowohandlowych informacji o nadprzyrodzonych walorach oferowanego sprzętu.
Ponad wszytsko wolę jedną waszą prywatną opinię niż całą kolumnę skopiowanego tekstu z katalogu.
Dzynek

Zachodniopomorsko-Mazowiecki Okręg Wędkarski

Jesiotr
Kiedy wszedłem na tą strone, zaciekawiła mnie jedna rzecz Strona prowadzona przez wędkarzy dla wędkarzy. Kiedy dłużej na niej posiedziałem, byłem zszokowany. Strona jest prowadzona czysto, przejrzyście i nadzwyczaj dobrze mi się czyta. Gratuluje
świetnej strony wędkarskiej, jestem naprawde pod wrażeniem Angry

Maly1988
Strone polecił mi Rybcia zabaczyłem ją i odrazu mi sie spodobała moge sie z niej wielu rzeczy nauczyć poprstu Angry dla załozycieli

MARGO_21
witam

stronke znalazłem z wyszukiwarkiWink

jestem zachwycony bo wcześniej odwiedzane stronki o wędkarstwie były albo tandetne albo lapidarne

szta i zawartośc dobra i wierze że będzie jeszcze lepsza

no i forumCool

skrzypek100
Stronka ta charakteryzuje sie dużą żywotnościa. Na zadane pytanie w przeciagu godziny dostaniemy kilka odpowiedzi = to jest to[ouch][ouch][ouch][thumbsup][thumbsup][thumbsup]CoolCoolCool
Wędkarstwo - To co tygrysy lubią najbardziej :-)
WYPUSZCZAJ RYBY - NO KILL!!!!
images25.fotosik.pl/214/5b9996c9e47460fd.jpg

andi64
CoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCool

chinol
Ta strona jest świetna!! Wspaniale forum, na którym bardzo szybko dostaje się odpowiedź!! Schoutbox też jest bardzo dobry!! Poprostu ta strona ma to cos czego inne nie mają....CoolCoolCoolAngryCoolCoolCool wielkie brawa dla twórców strony!!
-----------------------
.: Złów i Wypuść :.
-----------------------

Luxi
O stronie dowiedziałem się od Boguty, myslałem że kolejna z tanim html. A tu zaskok Cool Strona jest bardzo dobra, inaczej ją sie przegląda, ma swój styl Cool

RichiS52
Dokladnie miesiac temu was znalazlem (przypadkiem)i jestem szczesliwy ze moge byc razem z wami.Pisac ,pytac , odpowiadac a takze pomagac w miare swych mozliwosci to jest wlasnie to.[ouch]Poznalem przez forum pare wspanialych osob.
Dzieki wielkie i pozdrowienia z Bochum.Cool
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

sedi
stronka naprawde super,polecam wszystkim moim kumplom wędkarzom,greatings for you,Exodus WinkAngry
Edytowane przez sedi dnia 18-04-2007 18:56

michal p
jest zajebistaAngryAngryAngryAngryAngryAngryGrinGrinGrinGrinCoolCoolCool

michal b
Normalnie zajebioza
ShockShockShockShockShock
ShockShockShockShock
Edytowane przez michal b dnia 19-04-2007 12:31

www.fury.ok1.pl
Firecarp
Stronka dobra, czytelna, bogata w informacje, świetne forum i wporządku ludzie, ankiety, galerie i wiele innych rzeczy. Ale oceniam ją w skali 10-cio punktowej na 8+. A dlaczego: ten szary ponury kolor tła, ta skórka mi się nie podoba. Jest oryginalna, ale nie miła dla oka, mnie po prostu męczy to od kiedy jestem z wami. Tyle moich spostrzeżeń. Pozdrawiam. [thumbsup]
Myślę... więc łowię...

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się