Lipiec 23 2018 15:57:55
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
Czy podoba się Wam strona ????
dawidek2330
Ta strona jest napewno numerem 1 we wszystkich poznanych przeze mnie forach. Można tu się dowiedzieć praktycznie wszystkiego o wędkarstwie. Miła atmosfera i ludzie wypowiadający się, oraz ( co popieram ) nietolerowane są wulgaryzmy.

manonegra13
Jak by mi się nie podobała to na pewno nie byłbym jej częstym bywalcem Usmiech
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

LeszczykSWDN
Stronka jak najbardzej mi się podoba.
Za 2 dni będą 2 dni do 2 rocznicy bycia użytkownikiem tego forumWink
Okoń - Perca fluviatilis
Na bezrybiu to i splont jest rybą...

Semi
I w tym temacie nie zmienię zdania choćby nie wiem co by się działo. Z natury jestem spokojnym człowiekiem ale jak do kogoś nie docierają racjonalne argumenty to i mi może skoczyć ciśnienie i mogę użyć trochę mocniejszych słów

A widzisz, nikt Ci przecież zdania zmieniać nie każe. Ludzi z poglądami podobnymi do Twoich jest więcej niż myślisz, sam mam podobne podejście do tego tematu, może nie aż tak konserwatywne jak Ty. Przeczytaj co napisałeś. W Twoich wypowiedziach liczą się tylko Twoje argumenty, inni według Ciebie racji nie mają, stąd robi się to całe zamieszanie i w tym momencie wylewasz na forum zgorzkniałe stwierdzenie o jakiejś cenzurze. Jeszcze raz powtarzam, wierz w co chcesz wierzyć i daj inny też wierzyć w to co chcą.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Exodus
W tym temacie Ci jeszcze raz napisze. Robisz specjalne prowokacje, by wszczęła się kłótnia.
Tomas81 napisał(a):
Więc jak chcesz spróbować się z miśkami to pamiętaj: każdego drania w łeb bo to wróg naszych rodzimych ryb!

W dalszych Twoich zdaniach jest jeszcze pełno innych rzeczy, które są zalążkiem do kłótni.
Nikt tu się nie podlizuje, tylko pisze to co ma na myśli. Masz problem, załóż sobie portal i tam pisze te swoje herezje.
Więcej Ci już nie odpisze, bo szkoda dyskusji. Nikt tu Ci nie broni dyskutować, tylko rób to ze smakiem, a nie jak ....
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Fendt
Niewiem zabardzo o co chodzi ale czytając posty myślę, że niepotrzebnie robisz taką aferę z tego jak sam piszesz, że każdy ma swoje zdanie to nie narzucaj nikomu swojego zdania. Niechodzi mi oto, ażeby dalej ciągnąć kłótnię, ale żeby ją skończyć bo robi się niepotrzebny zamęt. Piszesz, że na innych forach niema takiej cenzury jak tu, ale każde forum ma swój regulamin i mi się podoba te forum i jestem jego stałym bywalcem.
Łowienie z głową przynosi efekty nie kieszeń ...

lalabielecki
No przeciez to nasza stronka ,jest fajnie ouch
tylo zima cos maly ruch ,chyba mamy malo wedkarzy podlodowch.
WRAZENIA BEZCENNEFrown

kurczaaaczek
Świetna strona, tylko zimą jak wspomniał kolega lalabielecki jest malo ruchu na forum.

Erni
Na stronke zarejestrowałenm się w 2007 roku. W 2010 zacząłęm ja czynnie odwiedzać Wink
Stronka jest super. Dużo wiadomości o łowiskach na , których wędkuje. wszystko ładnie uporzadkowane .

Pozdrawiam

kajoj12
Ta strona jest fajna

rexman
Dołączam się do powyższych wypowiedzi.Wink

Jak dla mnie, jedna z niewielu stron, gdzie po powiększeniu liter, nie muszę operować suwakiem to w prawo, to w lewo, żeby przeczytać cały tekst!Shock
Edytowane przez Kondzio154 dnia 28-12-2011 22:37
Ps.
By zostać dawcą szpiku kostnego, wystarczy dobra wola.

Rybcio
Trzy dni temu minęło pięć lat, kiedy to czystym trafem udało mi się stać jej tzw. Użytkownikiem Frown Nie żałuje ouch
Gratki dla całego Teamu Cool
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

Exodus
Rybcio to gdzie jaka butelka Wink tak na sucho minęło 5 lat Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Karramba86
Stronka pierwsza klasa , wszystko poukładane i na temat . Oby tak dalej . Przede wszystkim połamania kija oraz wyciągnięcia rekordowej rybki.

jery
Kiedyś już stronę przeglądałem i czytałem ale dopiero nie tak dawno się zarejestrowałem . Strona OK , zawsze ciekawego się coś wyłowi
[img][/img]

krzysiu wedkarz
Stronka świetna... Wiele w niej informacji z różnych dziedzin wędkarstwa i nie tylko, jak dla mnie to najlepsza lub jedna z najlepszych stron tego typu w necie

mate2828
Wasza strona jest zajebista!!!

hann
Bardzo rzeczowa stronaSmile i super forum : D
..jedyne do czego można się przyczepić to ten szary dizajn ;p no i logo : )
Teraz tak łatwo zrobić coś ładnego : )
Pozdrawiam

bobo160
hann napisał(a):
: ) to smutna minka ??
miała być wesoła minka Smile

A dlatego, że nie użyłeś emotek, które są dostępne w oknie pisania postu Wink
Zapraszam do tematu "Tutaj się witamy" http://www.narybk...ead_id=106
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

miloszek
Bylem na kilku innych forach ale jakoś tylko to przypadło mi do gustu Smile

Przejdź do forum: