Grudzień 11 2018 18:58:30
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Toplista rekordów wędkarskich » Okazy już dodane
 Drukuj temat
Amur
LeszekL34
Witam wszystkich.Jak już części urzytkownikom wiadomo byłem wczoraj na mistrzostwach Mazowsza (pozdrawiam cały TEAMbeer) i chciałem zgłosić amurka 80cm ouch (a w sumie to lina hahahahahahahahaha) Był dość łaskawy dla mnie bo udało mi się go wyholować na fedeerka ,żyłka główna 0.18 Dragon ,przypon 0.12 Dragon i haczyk kuty COLMIC nr 18 . Waga rybki to 7.5 kg .Przy okazji jeszcze raz przesyłam podziękowania dla Przema za piękne podebranie rybki ouch
images8.fotosik.pl/331/7b106b49bc62acbdm.jpg images8.fotosik.pl/331/e6992e3ecd02524cm.jpg images8.fotosik.pl/331/2b4355e872541ca3m.jpg
Edytowane przez Rafalogi dnia 23-05-2010 17:03

Cypisek
A mój podbierak to co?? W inny by nie wlazł! Wink
Jeszcze raz wielkie gratulacje, ja nie wiem jak można na taki haczyk i osprzęt takie rybsko złowić, jak bym nie widział to bym nie uwierzył. Ja nawet tak małych haczyków nie mam.
Dulce et decorum est Esox lucius łowić Wink

marec-ki
No Leszek gratuluję raz jeszcze ouch Cool ale gdyby nie tylu pomagierów to uuu ja nie wiem jakby to było Pfft Myślę, że ze względu na wielkość haczyka i grubości żyłek należy się +10cm PfftWink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
LeszekL34
Sorki Cypisek beer To fakt ,sam poprosiłem o podbierak Cypiska ,bo był największy ouch

Rafalogi
Piękny amuro-lin Cool...Nie wiem jak to się stało że udało go się wytretować ??
I to na taki sprzęt...Ale co tam rybka piękna Cool
No ale jak to zwykle bywa , fota wskazuje mniej - ale myślę że jak sześciu poświadczy że miał 80 cm , to chyba Łaba da na wiarę .Ja mówię że miał 80 cm , natomiast na wadze widać równe 8 kg....
Był czad .....Jest jeszcze film z holu ryby ale dodam go jak reszta adminów się zgodzi że można go mimo wszystko dodać .....Wink
Edytowane przez Rafalogi dnia 23-05-2010 17:11

Cypisek
Miał na 100% 80 cm. Waga wskazuje 8 kg bo mata ważyła 0,5 kg. Naprawdę nie mogłem wyjść z podziwu jak to rybsko, dało się wyciągnąć z wody. Walka w sumie jak na taki sprzęt wcale nie trwała tak długo.

Przemoo
Na jaką przynęte został złapany?
Kawał rybskaWink I na taki sprzęcior to zawodowstwo Wink
Gratuluje Angry

LeszekL34
Wziął na jedno ziarnko kuku Frown
Edytowane przez Rafalogi dnia 24-05-2010 19:15

manonegra13
Wielkie CoolCool leszek za rybę i za umiejętności bo na pewno je masz skoro wyholowałeś na tak delikatny zestaw takiego ładnego amura , wielki Angry Rafalogi a i filmik by się przydał skoro jest
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

Cypisek
Trzeba dodać ten filmik tylko usunąć te zakłócenia dźwięku co były a wstawić delikatną muzyczkę.
Fajna sprawa.

Exodus
Rafalogi napisał:
Jest jeszcze film z holu ryby ale dodam go jak reszta adminów się zgodzi że można go mimo wszystko dodać

A co Ty .... taki Świętoszek Wink Dawaj, nic tam złego niema napewno Wink

LeszekL34 taki amur na taki zestaw ? Dosłownie pełen szacun, bo wiem jak te gady walcza Wink Widać znasz swoje wędki Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Atreides
Leszku już mnie dawno przekonałeś argumentami, że warto łowić na delikatniejsze zestawy, bez większej obawy o zerwany hol dużej ryby. Miło jednak, że argumentację poparłeś TAAAAKIM dowodem Wink
Wielkie gratulacje za kunszt wędkarski i oponowanie, którego nie mogło zabraknąć podczas holu 7,5 kg tak walecznej ryby na przyponie o wytrzymałości ok. 2 kg Cool
Nie widziałem jeszcze człowieka, który by w trakcie łowienia ryb mógł się czymkolwiek przejmować, i który by nie ukochał przyrody [Tadeusz Andrzejczyk]
C&R ouch

Przemo
Exodus napisał/a:
LeszekL34 taki amur na taki zestaw ? Dosłownie pełen szacun, bo wiem jak te gady walcza Wink Widać znasz swoje wędki Wink

Exo, najciekawsze w tym wszystkim było to, że ten Amur nie walczył tak jakby można było się po nim spodziewać. Kawał rybska a odjazd może jeden mały zrobił a tak to tylko pływał sobie, a Leszek brał go na cierpliwość...Wink
Ponadto, trzeba przyznać Leszkowi że twardy jest - miał conajmniej 4-5 doradców podczas holuhahaha a każdy mówił co innego...Pfft Leszek nic sobie z tego nie robiąc, chwilę się z nim pobawił i amurzysko wylądowało w podbieraku. ouch
Leszku masz u mnie wielki Angry
GRATULACJE!!! Cool
Pozdrawiam Wszystkich....
Złów i wypuść.....ouch

Exodus
Przemo1978 trza było żyłke podciąć, to wtedy byś zobaczył odjazd Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Cypisek
Będzie filmik z holu to każdy zobaczy. Leszek jako jedyny podchodził chyba do tego ze spokojem i robił swoje. Fakt amur wojownikiem był mizernym dosłownie jeden odjazd, ale sama jego waga a wytrzymałość sprzętu to już by starczyło. Leszek robił to w pełni profesjonalnie i panował nad rybą mając jedynie trochę szczęścia. Ale wiadomo, szczęście sprzyja lepszym. Ja czekam na film i jeszcze raz graty dla łowcy Wink.

senti
Ostatni będą pierwszymiWink Ostatni przyjechałeś na łowisko a najlepiej połowiłeś . Piękne rybsko.
Napewno wszystkim gul skoczył jak zobaczyli co się dzieje hehehe.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"

Grzes77
Leszek pełny Angry za taki połów, tym bardziej opowiedziany przez kilku świadków naocznych Wink. Fajna fota z wagą, ponieważ widać na niej jeszcze dwóch kolegów (Cypiska i Płociaka) Wink. Wypad udany, super że mogliście się zintegrować. Za rybę Angry i Cool no i oczywiście połamania kija na następnych okazach, pozdro Wink.

black_dragon
Rewelacja pełen szacun, to są prawdziwe emocje mając taką rybkę na kiju..Smile
Fajny Ziom, zapalony wędkarzWink

Norbert
Taki duży amur wytargany na tak delikatny zestaw to już bardzo ładny popis. Gratulacje. Robi wrażenie Angry

MatiQ
Gratuluje Leszku takiego amurka Wink.
Pierwsze miejsce w Tp jak nicouch.
Ogromne Cool i Angry dla Ciebie.
Połamania Wink.
Wędkarstwo to coś więcej niż hobby. Pozdrawiam, Mateusz

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się