Grudzień 11 2018 19:43:23
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Kleń 55 cm.
bobo160
Zgłaszam klenia który w rzeczywistosci miał 55 cm. a na fotkach widać 54 cm. disa.
Kleń został złowiony w Francji na rzece Sekwana na delikatny pikerek, przynętą był woblerek 6 cm.

www.narybki.net/forum/attachments/bobo.jpg

images39.fotosik.pl/305/023306d41c38faa5m.jpgimages45.fotosik.pl/309/feacedc44c34ec81m.jpg
Edytowane przez Labedziak dnia 28-02-2018 13:34
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

kokos
Piękne klenisko Cool bardzo lubie łowic klenie ale póki co 50cm nie przekroczyłem,jedynie mogę popatrzeć i pozazdrościć takich okazów.
Gratuluje i połamania kija na jeszcze większychouch

Gizmoon
Piękna rybka, na żywca jak znalazł Wink
Teraz jak pododajecie te wasze żywczyki to wyląduję na 20-tym miejscu.Piękne rybki macie w tej Sekwanie.Angry
Co masz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni na ryby Wink

NIE ŚMIEĆ NAD WODĄ! I nie tylko!

miros
He he, śliczny ten kleń,Cool nawet jak widać na zdjęciu 54cm to i tak kawał rybska z tego klenia.Cool

Rybcio
Piękny żywczyk ouch ....... Gratulacje Cool
Cholerka jak tak jeszcze z kilka razy pojedziesz na te kleniska na Sekwanę to z naszej ojczyzny żadna rybka się nie załapie Wink

Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

Exodus
Kleń piękny, normalnie jak podrosnięty amur. Takiego to już trudno złowić w naszych wodach Wink
Ciekawe jakie tam u Was jeszcze pływają Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

manonegra13
bobo gratuluje , piękny kleń , takie powyżej 50-tki to już są naprawdę piękne okazy wielkie Cool czytałem artykuł z waszej zasiadki który napisał avallone78 pogromca sumów sleep , tylko pozazdrościć
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

Norbert
Klenisko jak marzenie duże Cool.

Moris
Taki kleń... Ja takiego w życiu jeszcze nie widziałem, a co dopiero złowić? Angry

Arturo B
Bobo klenik wielki i wielkie brawa. Pierwszy rzut oka na fote i pomyślałem , że trzymasz amura w rękachWink, ale przy powiększeniu wszystko się wyjaśniłoWinkGratuluję jeszcze raz Cool
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Grzes77
Piękny kleń Angry, zasługuje na wielkie Cool i pokazywanie. Dajesz czadu w tym sezonie z tymi okazami. Podobnie jak Arturowi mi też na pierwszy rzut oka wydał się podobny do aura. Połamania kija na następnych okazach i pozdro Wink.

Adam014
Te klenisko ogromne wrażenie robi na zdjęciu, a co dopiero w rzeczywistości. Piękna sztuka, na pikerku ładnie pewnie dawała czadu.Wielkie gratki za niegoCool
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Goran
Piękna sztuka i to na spinning ! bardzo wielkie gratulacje !
Pozdrawiam Patryk.

Wyznaję zasadę : Catch and Set Free (złap i zwróć wolność). Sprzedam komara w super stanie !!

Semi
No , to to już można kleniskiem nazwać, piękne rybsko Cool. Widzę że wypad na francuskie wody udał Ci się i tak trzymać, co jakiś czas trza się gdzieś ruszyć, podpatrzeć jak inni łowią i samemu popróbować. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Kondzio154
Gratuluję pięknej ryby. Widzę wyprawa się udała, a Ty połowiłeś ładne klenisko na nowy rekord strony.
Graty raz jeszcze i pozdrawiam.

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
bobo160
Kondzio154 napisał/a:
Gratuluję pięknej ryby. Widzę wyprawa się udała, a Ty połowiłeś ładne klenisko na nowy rekord strony.

No nie zupełnie disa Kleń którego złowiłem z czwartku na piątek miał w rzeczywistosci 55 cm. ale jak widzicie na fotkach ma 54 cm, a rekord strony już mamy z 2009 roku 1 miejsce - (PZW) error82 Kleń 54 cm 2,00 kg,

Złowiłem też jeszcze z tego łowiska mniejszego klenia około 50 cm. Wink ale postanowiłem nie robić mu fotek.
Zapewne jeszcze w tym roku padnie nie jeden rekord w kleniu
Dzięki wszystkim za gratulacje i pozdrowienia Wink
Edytowane przez bobo160 dnia 20-09-2010 23:36
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Rafalogi
Na rekord czy nie na rekord , co tam się zastanawiać jak takie ryby łowicie sobie od tak.Wyglądem ciut do amura podobny .
Bobo graty za rybę , pewnie jak następnym razem się spotkacie to Artur będzie ciągał sumy a Ty złowisz jakiegoś klenika na dwa rekordy strony.....bo pewnie są tam i takie.Cool

Labedziak
Rybę dodałem do Toplisty z wymiarem 55 cm.Cool

Na fotce widać coś tak około 54,5 cm, a to wystarczy, żeby mu dać 55 cm.
Tak że jest to nowy rekord forum, wprawdzie na krótko, ale jednak jest.des
Tak że skrzynka złocistego napoju, zakupiona przez Ciebie, zostaje podzielona wśród forumowiczów.beer
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się