Październik 22 2018 02:19:41
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Toplista rekordów wędkarskich » Okazy już dodane
 Drukuj temat
Pstrągi
WegorzMajster
Zgłaszam jako pierwszego pstrąga potokowego złowionego dziś na woblera , walczył pięknie, świeca za świecą , na ogonie się natańczył .
images47.fotosik.pl/312/8ea9b20e8f9178f8m.jpg
images35.fotosik.pl/166/8eb39fd89ec3ad53m.jpgimages49.fotosik.pl/312/4024308fa8697f59m.jpg
Moim zdaniem ma 48 cm . Zaznaczyłem białymi liniami , po prawej cieńsza jest bo jak była grubsza to wychodziło 0,5cm więcej i nie szlo dobrze zobaczyć gdzie koniec ogona.
Drugi tęczowy .
images45.fotosik.pl/313/136ccfdba79217b1m.jpgimages45.fotosik.pl/313/5170990ecbabd964m.jpg
32cm
I trzeci znów potokowy , ten ma 33cm .
images47.fotosik.pl/312/e7ffabcb2c7da2b6m.jpgimages43.fotosik.pl/312/0787ffbb47022d23m.jpgimages37.fotosik.pl/307/a9220a827c97332cm.jpg
Nie olbrzymy ale mi się podobają , walczyły pięknie . Waleczne rybki .
Edytowane przez Semi dnia 06-07-2010 22:38

Arturo B
Zajefajny połów- gratuluje.Widać też ciekawe wody Cię tam otaczają- tylko uważaj na regulaminy łowiskaWinkNie wiem czy ta świeca jest regulaminowa- trzeba by jakiego eksperta zapytaćWink
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Magic0
Fajnie połowiłeś . Ładne rybki Wink
Gratulacje Cool
Karp , Amur , Sum

WegorzMajster
Świeca miałem na myśli ze skakał , czyli świecę robiłPfft

Dziś tez zerwałem takiego na 70 cm pstrąga to była krowa , salto za saltem aż się wypiął . Rybki brały na blaszkę nr 1 srebrna z włoskami mocno czerwonymi -aż bordowymi , i woblera czarno srebrnego Rapale dl około 6cm .
Edytowane przez WegorzMajster dnia 06-07-2010 20:00

Labedziak
Ooooooooooooooo, co ja widzę Wink
Na rowerku na ryby?

Ale muszę pochwalić, foty coraz lepsze Cool
A potokowiec już piękny, masz super łowisko tam.ouch

i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Exodus
Z tego wszystkiego zapomniałem o Twoich pstrągach Wink Na początek krytyka, nie na ziemi rybki, lepiej położyć na trawie Wink
48 cm to piękny pstrag, tutaj trza pogratulowac bo jest czego Wink

Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

BartosH
Piękne ryby Cool. Rzeczka widać niewielka, a piękne kabany w sobie kryje, za ryby Cool. Wybierz się w pochmurny dzień, wyniki powinny być jeszcze lepsze.
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

Kondzio154
Widzę ładnych ryb nałowiłeś-to i ode mnie brawa. Ten rower na zdjęciu to rozumiem Twój środek transportu?Wink.

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
WegorzMajster
Koledzy , to nie mój rower to jakiegoś kolesia co mi robił zdjęcie a przejeżdżał na rowerze wiec go poprosiłem żeby fotke cyknął Pfft

Bartosh na razie nie widać żeby miało się zebrać chmur , chociaż trochę w najbliższym czasie hahaha . Upały i upały ale wole to niż deszcz .

Ale Bartosh jak się zbierze chociaż trochę to spróbuje na 100 %Pfft
Edytowane przez WegorzMajster dnia 07-07-2010 14:53

Grzes77
Rybki bardzo ładne, a ta największa jest piękna Cool. Wiedzę, że jesteś wszechstronny, to bardzo dobrze, łowisz nie tylko węgorze więc jeszcze pewnie nas czymś zaskoczysz. Za te sztuki zasłużone Cool i połamania kija na następnych okazach, pozdro Wink.

miros
Heh świetne rybki, duże brawa za połów, tylko te zdjęcia rybki na ziemi trochę nie tego, poza tym super, jeszcze raz brawa.Cool

Adam014
Znając twoje podejście pewnie było, a przejdę się może coś złowię i po raz chyba kolejny okazuje się, że tak najlepiej się na ryby wybierać, nie ma co planować wypadów, bo wyniki często rozczarowują.Mi bynajmniej ta regał dość często się sprawdzadisa, a Węgorz rybki piękne szczególnie ta największa i tutaj Cool, ale faktycznie ryba na kamieniu zbyt ładnie się nie prezentuje, następnym razem wszystkie chociaż na trawce, na trawce.Wink
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Norbert
Bardzo ładne rybki. Gratulacje i duże Cool.
Nie zdążyłem wcześniej pogratulować Ci leszczyska i węgorzy. Również gratki i Cool.

Labedziak
Pstrągi dodałem już do Toplisty,temu największemu dałem wymiar 49 cm.Angry
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się