Kwiecień 26 2018 09:31:18
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dorsz, brosma i inne halibuty...
Frantic
Zgłaszam dorsza 110 cm czyli mój rekord długości.

images41.fotosik.pl/308/ed42778ad94d90f3m.jpg images39.fotosik.pl/308/689e0f931e4e3eb1m.jpg

i brosma
images37.fotosik.pl/308/57fef7e3be08cedfm.jpg images41.fotosik.pl/308/6656a089f300cf95m.jpg

i czarniaki
images35.fotosik.pl/167/d9dce90580e23858m.jpg images35.fotosik.pl/167/d53a4d520f5f121bm.jpg images41.fotosik.pl/308/e06d508a5e3d30d4m.jpgimages47.fotosik.pl/312/f0323e89674643edm.jpg dwa czarniaki były dokładnie tej samej miary, jednak z miarką nie jestem w stanie rozróżnić który jest który, więc zgłaszam jednego Wink

i 3 halibuty (Łabędziak - melduję wykonanie zadania...)
images46.fotosik.pl/312/b61614e97938c778m.jpg images38.fotosik.pl/308/06b9f6ce38a19326m.jpg images37.fotosik.pl/308/4390b1aaea15bcd9m.jpg images49.fotosik.pl/313/0643f0e1fd322c94m.jpg
images41.fotosik.pl/308/d9564a7d4d99db1cm.jpg images49.fotosik.pl/313/0e84ef1b922c8b5cm.jpg (uwolniony)
Długości poszczególnych nie pamiętam, ale na miarkach widać. Opis wyprawy wkrótce.
Jeszcze na koniec zębacz, którego na razie w Top nie ma, jednak od przyszłego sezonu będę starał się namówić Łabędziaka na dodanie go do Top, gdyż jest to bardzo popularny przyłów w Norwegii, szczególnie na północy. (Tak brzydkiej ryby jeszcze nie widziałem...)
images40.fotosik.pl/308/fe1bc3efd0435196m.jpg images39.fotosik.pl/308/ba70f9a20a9c5c18m.jpg
Edytowane przez Frantic dnia 08-07-2010 12:38
"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
kapi96
Tak w skrócie to ŁAŁ, super, świetnie połowiłeś aby tak dalej Cool i bardzo wielkiAngry
Coś niesamowitego piękne ryby Wink
PozdrawiaM
images37.fotosik.pl/235/b551c90b398c4fa1m.jpg
Cel na rok 2011- Duże rybyGrin

konrii98
O kurde jakie rybiska Angry dla ciebie i wielkie brawa.Polsce jeszcze daleko do tamtych wódSmile
W sezonie 2014, nastawiam się na karpia ouch ale fajnie byłoby poganiać trochę też za zębatym Pfft

2 pasja- motocykle Wink

Kondzio154
Super połów. Widzę, że jesteś wielkim specem od połowów morskich(na pewno nie tylkoWink).
Znajomi ostatnio byli na wyprawie dorszowej. Sam również postaram się kiedy wybrać.

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Grzes77
Ale sobie pięknie połowiłeś, jestem pod wrażeniem Angry Cool. Gratuluję też rekordu w dorszu, dzięki temu zgłoszeniu "poznałem" rybę, którą nieraz wcinam, czyli czarniaka Wink.
.

Adam014
Tego wyjazdu chyba każdy ci zazdrości, kto oglądał ten temat ja również i nie ukrywam tego.Piękna dzika przyroda, rybne wody i piękne ryby meldujące się w łodzi. Pewnie taki wyjazd ma swój nie powtarzalny klimacik. Nie jestem pewien, ale chyba halibuta jeszcze nikt na forum nigdy nie pokazał, więc chyba wpisujesz się w kartę historii forum, więc wielkiAngry i Cool dla ciebie. Po raz kolejny pokazałeś, że umiesz łowić na morzu.Wink
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Norbert
Pięknie połowileś. Piękne ryby a wyjazdu w takie urocze miejsca można tylko pozazdrościć. Duży Angry.

Labedziak
No widzisz, to sobie połapałeś halibutów, i innych ryb.Cool
Podobają mi się te okolice, morze i górki Wink
A za rekordowego dorsza należą ci się wielki brawa.Cool
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

wojti80
Pięknie. Cieszę sie że tak połowiłeś. I potrzykroc żałuje że nie pojechałem z Wami. Podobno Norwegia uzależnia więc na nastepną wyprawę którą organizujesz postaram się być. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje nowych gatunków na rozkładzie.
www.aptekagemini.pl

Arturo B
Tego zębacza jakbym w nocy zobaczył to rożnie mogłoby byćWink
Połów udany widać- gratuluję i czekamy na opis wyprawyWink
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Exodus
Piękna sprawa, też bym chciał takie ryby. Może mi się kiedys uda takie złowić. Może na stare lata wybiore się na jakiś wiekszy wypad .
Ech super te ryby, pozazdrościć.
Swoją droga ile trza kasy na taki wypad ?

Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Rafalogi
Ale się nachapałeś Wink...no rybki pierwsza klasa , wypad na pewno się udał patrząc na takie okazy .Dla mnie są to tak samo egzotyczne ryby jak te z amazonki , a niektóre to faktycznie wyglądem zaufania nie budzą .Cool

Jacek96
Super ryby, oj chciałbym poholować halibuta Wink
Gratulacje

Rybcio
HohohohooooooAngry Aleś się obłowił Wink
Jest naprawdę na co popatrzeć ouch
Gratuluje udanego .......... połowu i nie tylko beer
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

BartosH
Na rybach i połowach morskich nie znam się ani trochę, ale dzięki Twojemu zgłoszeniu chociaż pooglądam te "egzotyczne" jak dla mnie ryby. Za ryby Cool.
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

Labedziak
Ryby dodałem do Toplisty.des
Trochę roboty było z odczytaniem wymiaru, ale jakoś dałem rade.Pfft

Jeszcze na koniec zębacz, którego na razie w Top nie ma, jednak od przyszłego sezonu będę starał się namówić Łabędziaka na dodanie go do Top, gdyż jest to bardzo popularny przyłów w Norwegii, szczególnie na północy.

Dodałem już w tym roku Wink
Edytowane przez Labedziak dnia 13-07-2010 20:21
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się