Lipiec 23 2018 15:53:15
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Toplista rekordów wędkarskich » Okazy już dodane
 Drukuj temat
Karaś pospolity - 34 cm
kamil_86
Witam, chciałem się przywitać, jestem nowy na tej stronce - tzn dziś zalogowany bo stronę znamWink Chciałem zgłosić do toplisty dziś złowionego karasia pospolitego na gliniance PZW na białe robaczki, ryba ma na pewno 34 cm, sami oceńcie ouch Rybka wróciła do wody.

images43.fotosik.pl/315/0011b3a494556ff7m.jpg

images41.fotosik.pl/311/9e8989ca3c821b3am.jpg
Edytowane przez bobo160 dnia 16-07-2010 20:01

Kondzio154
Witaj Kamilu.
Karaś bardzo ładny. Myślę, ze chyba można dać mu ok 33 cm. Miarka trochę źle naciągnięta, no i 1 cm do odjęcia, za krawiecką.
Pozdrawiam i życzę kolejnych okazów

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
lakleszek
WielkiCool za złotą rybkęWink,szczególnie że coraz mniej złocistych karasi w naszych wodach i ciężko go trafić,co do wymiary trzymałbym się oceny Kondzia154Wink pozdrawiam i życzę większych
Wędkarstwo-wspaniałe hobby dla każdegoShock

lakleszek@interia.pl
Rybcio
Witaj na Forum Wink Fajnie zrobiłeś że chciałeś pochwalić się swoim karachem ouch Bedzie jeszcze fajosko jak ich zapodasz co nie miara Wink
Pozdro Frown
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

kamil_86
Witam
Mam więcej zdjęć karasi pospolitych, ale nie nadają się do toplisty, bo nie mam zdjęć ryby ze mnąWink Ogólnie na tym łowisku najmniejszy karaś pospolity jakiego złowiłem miał 24 cm- i jakimś cudem nie złowiłem tam nigdy ani jednego japońcaWink
Edytowane przez bobo160 dnia 16-07-2010 20:02

Arturo B
Według naszego regulaminu trzeba będzie nieco wymiar przykrócić , tak jak wspomniał Kondzio, mimo to okaz godny podziwu i Cool.Bardzo ładne wejście , karaś wypasouch
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Labedziak
Witaj Kamil na forum.beer

Widze że u Ciebie tych złocistych karasi trochę musi być, to jeszcze niejednego nam pokażesz.

A temu damy, tak jak poprzednicy pisali, 33 cm, to i tak wystarczy do nowego rekordu forum.des
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

bobo160
Ooooo... a to już jest piękny okaz des
To zrobiłeś świetne wejście na nasza stronę ouch
Rekord strony Ci się należy des Myślę że 33-ma centymetrami to na pewno cie nie skrzywdzimy jak taki wymiar mu przyznamy Wink
Gratuluje tak wspaniałego połowu Cool
Edytowane przez bobo160 dnia 16-07-2010 22:20
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Grzes77
Pięknie ubarwiony i wygrzbiecony karach Cool. Pewnie dał czadu na zestawie, złowiłeś na grunt, czy spławik ?? Połamania kija na następnych okazach, pozdro Wink.

Semi
jakimś cudem nie złowiłem tam nigdy ani jednego japońca

I bardzo dobrze że ich tam nie ma. Pospolite maja szansę tam się właściwie rozwijać bez konieczności rywalizacji ze swoimi azjatyckimi kuzynami. Wink Karaś naprawdę śliczny Cool, myślę że i większe się trafią i nam je tu zaprezentujesz, bo ta rybka warta jest pokazywania. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

kamil_86
Witam , łowię tam tylko na spławik 1 gramowy montowany na stałe (jest dużo mułu , dno niemal na całym akwenie pokryte jest dywanem moczarki - są wielkie szczupaki) złowiony na białe robaki, ale kolega złowił tego dnia 2 mniejsze karasie po ok 27 cm na kukurydzęWink Liczę teraz na takie ponad 35 cm , bo muszą tam takie pływać.
Edytowane przez kamil_86 dnia 17-07-2010 11:38

Adam014
Wreszcie jest wysyp naszym rodzimych karachów, a nie jakiś azjatyckich sąsiadów. Co do ryby to co tu dużo pisać piękna złocista ryba na rekord forum.Czego chcieć więcej.Brawa dla ciebie.Cool
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Rafalogi
Piękny okaz złotego karasia ...Cool..
To teraz tylko czekać na następne karachy oczywiście ze zdjęciami do Toplisty ..

Moris
Wspaniały karaś. Ja łowię tylko na spining, ale uważam, że jest to najładniejsza ryba występująca w polskich wodach. Pierwsza zgłoszona ryba i to jakaAngry. Szacunek za wypuszczenie.

Labedziak
Ryba dodana do Toplisty z wymiarem 33 cm.Wink

Jeszcze raz gratuluje nowego rekordu forum.des

Zdjęcie dałem tez do naszej galerii.

http://www.narybk...album_id=9
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się