Sierpień 19 2018 12:06:37
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Toplista rekordów wędkarskich » Okazy odrzucone
 Drukuj temat
Brzana 85cm
ZbyszekZ
Złowiona 10 sierpnia 2010, metoda gruntowa, czerwony robak kukurydza, przy sprawdzeniu miarką 85 cm,
(niestety przy robieniu zdjęcia nikt nie pomyślał, że 85 cm to sporo, więc tylko dla przykładu została rzucona obok rybki butelka 26cm po piwku Smile W każdym razie przy normalnym ułożeniu ( nie tak po prostu rzucona) daje 85 cm. Nie ważona.
[img]http://a.imageshack.us/img717/5285/obraz005nn.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://a.imageshack.us/img717/6414/obraz006cz.jpg[/img] is not a valid Image.

michalek19
Rybka bardzo ładna i pewnie dała wiele radości na kijaszku Cool
Ale te zdjęcia :/ Z
Na Emigracji Sad Sad Sad
Deutschland > Bawaria

wojti80
Witaj Zbyszek na forum. Ryba piękna ale zdjęcie lekko mówiąc do d..y. Następnym razem najlepiej żywą i nie przy garażu Wink Gratuluje tak czy inaczej bo taka barwena to podobno na kiju petarda. Ale jeszcze raz takie zdjęcie i ...... opr masz jak w banku.Pozdrawiam serdecznie Wojtek
Edytowane przez wojti80 dnia 10-08-2010 22:53
www.aptekagemini.pl

vectra1998
Dokładnie fotki dno... Jak chcesz się rybką pochwalić to prosimy o ładniejsze fotki z nad wody. A co później zrobisz z rybką co będziesz chciał. pozdro i graty za połów.
nie ważne czym łowisz, ważne jak łowisz!

Nie mam 13 lat !!! Chociaż bym chciał mieć Wink

AmurTeamWołowice

gorgo9
Witamy na forum Wink Rybka niczego sobie, ale dodająć rybe do naszej top listy obowiązują pewne zasady Pfft a więc zdjecie z miarka i zdjecie z ryba z nad wody Wink Nie przejmuj sie ja tez tak wpadłem pierwszy raz jak Ty (zdjecie z karasiem ale bez miarki) ouch
! gorgo9 - Białogard !

Atreides
Fajnie, że udało Ci się złowić takie brzanisko, ale taki okaz na patelnię ?? ...
Pozdr. i połamania na kolejnych rybkach. Tylko nie zapomnij miarki Wink
Nie widziałem jeszcze człowieka, który by w trakcie łowienia ryb mógł się czymkolwiek przejmować, i który by nie ukochał przyrody [Tadeusz Andrzejczyk]
C&R ouch

Labedziak
Witaj Zbyszek na forum.
Pewnie już czytałeś, co poprzednicy pisali, to już się nie będę wywodził na ten temat.

Po fotce widać, że ryba jest ogromna, chociaż te 85 cm to raczej bardzo mocno naciągane Wink
Ale mam nadzieje ze się mylę.Pfft

Gorgo9, ryba nie była zgłoszona do Toplisty, tylko od razu dana do naszych okazów, tak ze miarki nie potrzeba.

i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Labedziak
Jako że taki okaz brzany nie daje mi spokoju, to cały czas myślę, jak ta ryba może mieć 85 cm?Smile

Wiem że ryba nie będzie w Topliscie, ani w rekordach forum, ale ciekawi mnie to.

[img]http://images50.fotosik.pl/325/039376ca0bce7927m.jpg[/img] is not a valid Image.

Z tej butelki to wychodzi o wiele mniej.
Bo nawet z ciekawości butelkę zmierzyłem, fakt, nie mam Żubra, ale mam Tatrę i Żywca, ale to chyba te same butelki.
I butelka ma niecałe 25 cm.
A na zdjęciu pokazuje, ze brzana ma jedna całą butelkę po środku, a po lewej i prawej stronie gdzieś po 4/5.
Czyli wychodzi na 20+25+20= 65 cm.
Weźmy poprawki na błąd w obliczeniach, to góra jej daje 70 cm.

Zbyszek, jak się mylę, to mnie popraw, byłbym wdzięczny.beer
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

ZbyszekZ
Witam,

Labedziak napisał/a:
Z tej butelki to wychodzi o wiele mniej.
Bo nawet z ciekawości butelkę zmierzyłem, fakt, nie mam Żubra, ale mam Tatrę i Żywca, ale to chyba te same butelki.
I butelka ma niecałe 25 cm.
A na zdjęciu pokazuje, ze brzana ma jedna całą butelkę po środku, a po lewej i prawej stronie gdzieś po 4/5.
Czyli wychodzi na 20+25+20= 65 cm.
Weźmy poprawki na błąd w obliczeniach, to góra jej daje 70 cm.

Zbyszek, jak się mylę, to mnie popraw, byłbym wdzięczny.beer

Na zdjęciu rybka została rzucona - tak po prostu na glebę. Butelka była podrzucona tak by coś było dla pokazania rozmiaru na trawie - tak dla siebie (dla rodziny, znajomych), bo że 85cm to coś, tego nawet nie wiedziałem, tak to bym od razu zrobił wszystko jak należy. Nikt nawet nie myślał by rybę, że tak powiem ustawić. Przy pomiarze jak trzymałem sąsiad odczytał 85 cm, nie mam co kłamać bo i po co Wink

gorgo9 napisał/a:
Witamy na forum Wink Rybka niczego sobie, ale dodająć rybe do naszej top listy obowiązują pewne zasady Pfft a więc zdjecie z miarka i zdjecie z ryba z nad wody Wink Nie przejmuj sie ja tez tak wpadłem pierwszy raz jak Ty (zdjecie z karasiem ale bez miarki) ouch

Ja nie dodałem do top listy, tylko do "nasze okazy" z wiadomych powodów - miarka, waga, rybka już.. oczyszczona Smile

Obiecuje przy następnych udanych połowach się poprawić Smile

dziękuję i pozdrawiam,
Zbyszek

Grzesiek
Wg mnie rybka wygląda na mniej niż 70cm, natomiast jeśli Kolega mówi, że ma 85cm, to ja mu oczywiście wierzę.
Choć sąsiadowi, może od opróżnianie miarek, coś się pomyliło.
Wyblakła, z miarką w postaci żubra, na tle podwórka, cyt.:"rzucona na glebę".. ojej.

http://narybki.ne...post_47334

Pozdrawiam
Grzesiek
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się