Lipiec 23 2018 15:57:11
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Toplista rekordów wędkarskich » Okazy już dodane
 Drukuj temat
Lipek
wojti80
Siemanko.
Sprzątałem auto, znalazłem miarkę więc wrzuciłem ją do kamizelki wędkarskiej. Dziś byłem na rybkach i złowiłem kilka lipków.
Jednego pstryknąłem z ta miarka, ale coś mi się zdaje że nie będzie można za wiele ze zdjęcia odczytać.
Tak czy inaczej starałem się, trochę Wink

images35.fotosik.pl/183/9a0bec9eeb836fd2m.jpg[img]http://images48.fotosik.pl/307/62b9260584c27600m.jpg[/img] is not a valid Image.

Pozdro
Edytowane przez Labedziak dnia 03-09-2010 00:37
www.aptekagemini.pl

Semi
No w końcu coś z miareczką Wink. Piękny lipionek Cool, pierwszy w tym roku w topie, w tamtym też tylko Laba złowił jednego. Wink
Edytowane przez Semi dnia 03-09-2010 10:08
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Adam014
Wielkie gratulacje. Jesteś pierwszym szczęśliwcem w tym roku, któremu udało się złowić lipienia i to na dodatek całkiem przyzwoitych rozmiarów. Jeszcze raz brawa.Cool
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

wojti80
Spoko chłopaki rozkręcam sie pomałuWink Przewaznie rybki nawet bez foty wracają do wody. Muszę wymyślec sposób na szybkie foty w wodzie. Może zrobie rynienke/miarke w której bedzie można rybe włozyc i pyknąc foto. Tylko kurde to targac potem ze sobą. Nawet cyfrówki ostatnio nie targam bo "za ciężka"hahaha . Powklejam troche lipków tak czy inaczej bo posucha w tym temacie. Dzis miałem 3 nadające się do topa ale postanowiłem że pod te 4 dyszki musi miec by się wam pokazałWink
www.aptekagemini.pl

Arturo B
Myślę , ze coś jednak widać , może nie pełne 40 cm . , ale to pewnie wina fotkiWink Rybka ładna - gratuluje . Noś tą miarkę i pstrykaj fotosy , tej rybki jakoś nie widać na naszej stronce specjalnie, pewnie tez dlatego , że nie w każdej wodzie ona jest...
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

wojti80
Stykowe 4 dyszki, fota jak zwylke "kłamie" wrzućmy go z wymiarem 38 i tak bedzie dobrze Wink Może Łaba coś z gatunku dołowi. Smutna top lista w dziale lipków więc wezmę się do roboty
www.aptekagemini.pl

Labedziak
wojti80 napisał(a):
Jednego pstryknąłem z ta miarka, ale coś mi się zdaje że nie będzie można za wiele ze zdjęcia odczytać.

Pozdro

Wojti, nie ma źle, już o wiele gorsze fotki były.Wink
Na zdjęciu wydać wyraźnie, ze wymiar podchodzi pod 40 cm, to tyle mu damy.
Angry

Ps.Fotki trochę poprawiłem, idzie zrobić większe.
Edytowane przez Labedziak dnia 03-09-2010 00:45
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

gorgo9
No wojti, jestem mile zaskoczony ta rybka Cool brawo brawo Angry
! gorgo9 - Białogard !

zenek37
Skąd ten lipień? I na jaka muchę? 2 sezony już poluje na nowosądeckim i jeszcze lipienia nie złapałem.Sad

Grzes77
Wreszcie coś się ruszyło i w tym gatunku. Jak dobrze, że sprzątałeś wreszcie samochód, bo byśmy nie mieli co podziwiać Wink. Za rybkę Cool i połamania kija na następnych okazach, pozdro Wink.

wedkarz2309
Piękny kardynał!!Angry

Co do wymiaru, to widzę ok. 38 cmouch
[img]http://images35.fotosik.pl/183/3e2761bdd1be16c1m.jpg[/img] is not a valid Image.

Rafalogi
Jak ja lubię tą rybkę .... spośród tych których nie łowię , tą bym chciał złowić chyba najbardziej .
Tą miarkę sobie zatrzymaj , ale kup nową ....Wink
Lipek jak malowany Cool
Edytowane przez Frantic dnia 06-09-2010 05:06

esox66
Piękny lipień Cool 1 do toplisty 40 cm można mu daćAngry

Exodus
Lipień bardzo ładny, jesień się zbliża, a to dobry okres na nie na Rabie. Wink
Gratki za lipienia Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

gruncik28
Ja bym mu dał 38 bo miarka ewidentnie wystaje 2 cm za pysk co daje 40cm-2cm=38cm ouch Gratuluję złowienia tak tajemniczej jak dla mnie rybki Cool
Edytowane przez gruncik28 dnia 03-09-2010 18:59

wojti80
Dzięki chłopaki za miłe słowa. Własnie wróciłem z żagli i jutro jade zobaczyć czy lipki ruszyły się na dobre. Pozdrawiam serdecznie. Wojtek
www.aptekagemini.pl

Frantic
Hej Wojtasku! Nawet nie zauważyłem, że kardynałka wyjąłeś...
(pewnie jeden z wielu...)
A wiesz, że po Redzie krążą legendy o lipieniu czterokilowym? Ma ponoć coś ze 70 cm i straszny apetyt. Ludziskom wędki łamie...

Obyś Ty dał mu rady! Będę trzymał kciuki. Wink

pozdrowienia!
"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
Rybcio
Pięęęęękny kardynałek ouch Marzenie takiego złowić Frown Gdzie go złowiłeś szczęściarzu Wink
Tydzień temu widziałem kilka na Popradzie, nie były to wielkie sztuki, wychodziły do jakiś muszek Grin
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

wojti80
Krzyś tez o nim slyszałem. Podobno kaczki pożera i norki amerykańskie . Więc trochę szkoda go łowić WinkZenek ryba złowiona na brązowego kiełża hak 12 i sporo Pb Wink
Rybka z "tajnej w ch.." rzeki jak to mówi mój kolega sleep
NIe moge napisać jakiej bo nie ja ja odkryłem,Mam nadzieje że rozumieciebeer
Pozdro
www.aptekagemini.pl

BartosH
Rzeki nie zdradzaj tylko weź mnie tam w przyszłym sezonie, bo pstrągi też tam pewnie w ch.. ładneWinkWink. Sweter masz przekozacki.ouch Za lipienia Cool. Piękna ryba.
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się