Luty 25 2018 10:55:57
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Okulary polaryzacyjne
vectra1998
Temat dawno nie ruszany a ja jestem aktualnie na kupnie takiego cudeńkaWink Prosze o jakieś konkretne rady co do modeli, cen, a przede wszystkim efektu nad wodą.
nie ważne czym łowisz, ważne jak łowisz!

Nie mam 13 lat !!! Chociaż bym chciał mieć Wink

AmurTeamWołowice

okoniolowca
Ja posiadam jaxona Wink. Co prawda nie używam ich za często gdyż nie wyglądam w nich za dobrze a i nie potrzebuje ich. Za to mój Ojciec często ich używa w wypatrywaniu leszczy na płyciznach. Polecam Jaxona tak jak Exodus w na samym początku napisał są tanie i w miarę dobre.

A tu zdj okularów, bardziej Ojca z ryba ale okulary tez widać Wink.
http://www.narybk...oto_id=159
Złowiłem rybę, ryba to wie i ja to wiem. I to mi wystarczy. Wink

vectra1998
Możesz podać jakieś ich dane?? Żebym mógł je odszukać w sklepie??

AmurTeamWołowice

okoniolowca
Nie znam swojego modelu ale Jaxon nie wydal ich tyle żeby nie można było ich znaleźć.
Pamiętam ze za moje płaciłem coś w granicach 30-40 zł. Tak ze nie były drogie.
Edytowane przez Labedziak dnia 11-03-2011 10:28
Złowiłem rybę, ryba to wie i ja to wiem. I to mi wystarczy. Wink

turki11
To nie jest rentgen! Lecz w znacznej czesci przypadkow pomagaja dostrzec to co golym okiem nie widac, poniewaz nie odbijaja swiatla slonecznego i oko moze sie skupic bardziej na tym co jest we wodzie na drodze. Frown

stefan12
Wczoraj przed wyjazdem na ryby doszły do mnie okularki które ostatnio sobie zamówiłem. Polarojdy dragona model nr.51-36-012 kosztowały mnie na allegro 43 zł z przesyłką. Szczerze mówiąc takiego efektu się spodziewałem. Jak jedzie się samochodem widaćkierowcę z auta jadącego naprzeciwko. Dzięki okularkom widziałem ataki 2 rybek które wczoraj złowiłem.Wink Naprawdę świetna sprawaouch

vectra1998
Zakupiłem takie coś okulary_polaryzacyjne_solano_promocja
Zobaczymy co to będzieWink
Edytowane przez Labedziak dnia 11-03-2011 10:30

AmurTeamWołowice

ukaszq
Ja zakupiłem w ubiegłym roku, wydałem na nie ok. 90zł. firma brendasport.
kupiłem je z myślą jeżdżenia autem,ale nad wodą zaskoczyły mnie równie miło jak i za kierownicąSmile
nie odbijają światła co daje świetne efekty patrząc się w czystą wodę.gołym okiem nie da się tyle zobaczyć co w tego typu okularach. oczywiście polaryzacyjne.
kupiłem je w sklepie sportowym, z odzieżą górską. nie pamiętam nazwy. wybór duży, tak więc chyba najlepiej i najpewniej. na allegro można poszukać, ale z przesyłką czasem drożej wychodzi.

Aha, chciałem dodać że moje okularki w Niemczech robione. może bez znaczenia dla niektórych, ale ja nie przepadam za produktami robionymi w chinach, niestety tyle tego jestSad
Edytowane przez ukaszq dnia 14-05-2009 11:25

Odol
Witajcie!
Co myślicie o tych okularach?

okulary_polaryzacyjne_005_daiwa

Nadały by się jak za taką kasę?
Wiem, że to nie dużo ale mam też inne wydatki a z chęcią bym sobie coś takiego sprawił.

Pozdrawiam!
Edytowane przez Labedziak dnia 11-03-2011 10:31

Cypisek
Ja używam zwykłych przeciwsłonecznych i jest dobrze Wink
Dulce et decorum est Esox lucius łowić Wink

Przemi4
Odol, tamte okularki mają szkiełka prawie białe a więc marny efekt polaryzacji.
Ja patrzyłem przez takie i mi się spodobałyWink

okulary_polaryzacyjne_dla_kierowców_nowość

Bardzo fajnie rozjaśniają i zarazem redukują odbicia promieni słonecznych
Edytowane przez Labedziak dnia 11-03-2011 10:32

Odol
Poszperałem trochę więcej na alledrogo i oto moje propozycje:

1. okulary_polaryzacyjne_jaxon_lux
2. okulary_polaryzacyjne_005_daiwa
3.okulary_polaryzacyjne_solano

Które wy byście wybrali?
Najbardziej podobają mi się te Daiwy lecz cena jest trochę duża. Czekam na wasze propozycje!
Edytowane przez Labedziak dnia 11-03-2011 10:33

zenek37
Mam Daiwe, chyba nawet ten model, nie powiem bo jestem w pracy akurat, wiec nie pamiętam ich dokładnie, ale były w podobnej cenie, moich 2 znajomych tez ma Daiwe - do muchowania i na nic innego by ich nie zamienili - ja również nie.

Mieliśmy jakieś tańsze wczesnej, albo Jaxon albo Dragon - nie pamiętam już i były nic nie warte, a kosztowały parę złotych mniej.
Edytowane przez bobo160 dnia 19-08-2009 19:46

Odol
Troszkę drogo te 82zł + przesyłka.

1.okulary_polaryzacyjne_006_daiwa_18900_006
2.okulary_polaryzacyjne_005_daiwa_18900_005

A powiedzcie mi jeszcze które okulary są rozjaśniające a które ściemniające? 1 czy 2?
Edytowane przez Labedziak dnia 11-03-2011 10:34

zenek37
Ja używam właśnie takich żółtych i uważam, ze są bardzo dobre, ale nie sadze, żeby była znacząca różnica jeśli chodzi o kolor szkła. Chociaż wydaje mi się ze w żółtych lepiej widać brania i zachowania ryb na wodzie.

Pozdrawiam.

Adam014
Witam, a ja chciałbym się zapytać czy ktoś posiada albo miał styczności z okularkami Arctica model S-103.Z góry dziękuję.Wink
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

lberlinski
Słoneczko niedługo co raz mocniej zacznie przygrzewać i świecić więc przydało by się kupić okulary. Nigdy nie miałem polaroidów, nie noszę zwykłych okularów to też mój nos nie jest przyzwyczajony do noszenia '' cyngli'' Wink. Macie może sprawdzone propozycje wygodnych i dobrych okularów w cenie do 100zl? Fajnie by były jakby przy swej wygodzie miały elegancki wygląd. Będzie można ja założyć do jazdy autem czy też w lato gdzieś nad wodą Wink.

Mi osobiście podobają się takie z cienkimi , metalowymi oprawkami ( takie jakby ''lenonki''Wink Wink. Typowo sportowe są chyba nie dla mnie.disa
Edytowane przez lberlinski dnia 16-05-2010 22:10
d.vader.w.interia.pl/sygnatura%20new.jpg

Rafalogi
Ja mam takie okularki,i powiem Ci że jak sobie takie zapodasz to diametralnie zmienisz spojrzenie na wędkarstwo.
Po prostu świetna sprawa ouch..
PolecamFrown
A i kup sobie takie coby Ci całe oczy zasłaniały.

marec-ki
Tyko nie kupuj najtańszych z supermarketu Wink ja rok temu kupiłem za 20zł niby "polaryzacyjne" a jak zakładam na oczy to żadnej różnicy nie widzę poza tym, że jest ciemniej Pfft nie miałem okazji założyć takich fest okularów nad wodą, ale z tego co czytałem o działaniu takich okularów to efekt powinien być inny niż w przypadku moich. Mimo iż zrobiłem test, że bierzesz drugie okulary obracasz o 90 stopni i ... wyszło OK ale jakieś lipne są Pfft
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
shaman111
Ja posiadam okulary polaryzacyjne niestety firmy Jaxon, ale jestem zadowolony, całkiem inaczej niż w zwykłych przeciwsłonecznych. Oczy tak nie bolą Wink
Nie zabieraj karpi

Samymi rybami człowiek żyje Wink
...............................................
pozdro

KEEP MOVING FORWARD

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się